Trovit
Ulubione

3 075 nieruchomości na sprzedaż w Powiat poznański

3 075 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Działka na sprzedaż, Podgórna
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
753 600 zł
Działka w Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Poznaj urokliwą nieruchomość leżącą w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego w miejscowości Rosnówko (gmina Komorniki). To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, komfort i bliskość natury. Ta wyjątkowa oferta…

  • 1 884 m²

753 600 zł

Poznaj urokliwą nieruchomość leżącą w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego w miejscowości Rosnówko (gmina Komorniki). To idealne miejsc…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
nowe
dużym zainteresowaniem
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 691 820 zł
Działka w Kamionki, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej pod budowę 7 budynków w miejscowości Kamionki, gm. Kórnik! Nieruchomość objęta jest prawomocną decyzją o warunkach zabudowy, umożliwiającą budowę siedmiu budy…

  • 4 338 m²

1 691 820 zł
Przedszkole
W odległości 444 m od Przedszkole Kasztanowe Ludki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej pod budowę 7 budynków w miejscowości Kamionki, gm. Kórnik! Nieruchomość o…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
9 450 000 zł
Działka w Suchy Las, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Polecam na sprzedaż działkę pod AG o powierzchni ok. 13000 m2.

  • 13 000 m²

9 450 000 zł
Przedszkole
W odległości 329 m od Magic World Preschool
Szkoła
W odległości 558 m od Szkoła Podstawowa nr 1 imienia Wojciecha Bogusławskiego
Przedszkole
W odległości 305 m od Prywatny Żłobek i Przedszkole Piraciki

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 728 000 zł
Działka w Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży gruntu przemysłowego o powierzchni 5760 m2, położonego w miejscowości Skałowo, gmina Kostrzyn Wlkp. Doskonała lokalizacja inwestycyjna, którą stanowi między innymi bli…

  • 5 760 m²

1 728 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży gruntu przemysłowego o powierzchni 5760 m2, położonego w miejscowości Skałowo, gmi…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Ogrodowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 850 000 zł
Działka w Miękowo, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNO-BUDOWLANA W MIĘKOWIE OBOK POZNANIA! LOKALIZACJA: Oferowana na sprzedaż działka rolno-budowlana o numerze 30, położona jest w malowniczym Miękowie, obok Czerwonaka, zaledwie 15 km od centrum…

  • 10 037 m²

1 850 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Oddział Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny dla mężczyzn w Owińskach
Przedszkole
W odległości 223 m od Wesołe Smyki
Przedszkole
W odległości 610 m od Educandi

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNO-BUDOWLANA W MIĘKOWIE OBOK POZNANIA! LOKALIZACJA: Oferowana na sprzedaż działka rolno-budowlana o numerze 30, położ…

Zobacz więcej
Komercyjne inny obiekt na sprzedaż
nowe
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 795 000 zł
w Swarzędz, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Przedwojenna willa z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w centrum Swarzędza. Gotowe pozwolenia na rozbudowę i szerokie możliwości zagospodarowania działki. Wyjątkowa przedwojenna willa położona w samym centrum Swarzędza, na d…

  • 316 m²

1 795 000 zł
Przedszkole
W odległości 911 m od Kolorowe Motylki
Szkoła
W odległości 581 m od Szkoła Podstawowa numer 2 imienia Królowej Jadwigi w Swarzędzu
Przedszkole
W odległości 501 m od Przedszkole publiczne nr 2 Miś Uszatek w Swarzędzu

Przedwojenna willa z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w centrum Swarzędza. Gotowe pozwolenia na rozbudowę i szerokie możliwości zagospodar…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
dużym zainteresowaniem
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 000 zł
Działka w Kociałkowa Górka, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Atrakcyjna duża działka - prawie 1,5 ha Dla części działki już wydane WZ Na skraju Parku Krajobrazowego Promno Działka znajduje się w malowniczej miejscowości Stara Górka - 6 km os Pobiedzisk i 25 km od Poznania. Ostatnia dzi…

  • 14 782 m²

1 200 000 zł

Atrakcyjna duża działka - prawie 1,5 ha Dla części działki już wydane WZ Na skraju Parku Krajobrazowego Promno Działka znajduje się w malown…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
5 753 625 zł
Działka w Jaryszki, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Kórnik, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Cena: 335 zł/m2 Odległości: Żerniki 2 km, Kórnik 10 km, Poznań 11 km. Media: prąd przy działce. Oferta nr wysłana z systemu LocumNet Online działka na sprzedaż, powierzchnia: m2, ce…

  • 17 175 m²

5 753 625 zł

Kórnik, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Cena: 335 zł/m2 Odległości: Żerniki 2 km, Kórnik 10 km, Poznań 11 km. Media: prąd przy działce.…

Zobacz więcej
Komercyjne hala na sprzedaż, Składowa
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 650 000 zł
Magażyn w Przeźmierowo, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Budynek frontowy (ok. 490 m²): Obiekt murowany, w dobrym stanie technicznym. Część biurowa jest dwukondygnacyjna, a część magazynowo-produkcyjna parterowa. Wyposażony w instalacje: elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną ora…

  • 820 m²

2 650 000 zł
Przedszkole
W odległości 398 m od Czarodziejski Zamek
Szkoła
W odległości 982 m od Szkoła Podstawowa w Przeźmierowie
Przedszkole
W odległości 928 m od Przedszkole "Mali Odkrywcy" w Baranowie

Budynek frontowy (ok. 490 m²): Obiekt murowany, w dobrym stanie technicznym. Część biurowa jest dwukondygnacyjna, a część magazynowo-produkc…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Spacerowa
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
6 900 000 zł
Działka w Baranowo, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

OFERTA LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,0597 ha położona w Baranowie (gm.

  • 10 597 m²

6 900 000 zł
Przedszkole
W odległości 76 m od Malowane Słonie - Przedszkole publiczne
Szkoła
W odległości 233 m od Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie
Przedszkole
W odległości 98 m od Żłobek Żyrafy Bis

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia