Trovit
Ulubione

3 075 nieruchomości na sprzedaż w Powiat poznański

3 075 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Działka na sprzedaż
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 250 000 zł
1 288 000 zł
Działka w Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

PUSZCZYKOWO PRZY LESIE, 2392 M2 MEDIA W ULICY Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2392 m², położona w Puszczykowie.

  • 2 392 m²

1 250 000 zł
1 288 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital im. Prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego w Puszczykowie
Szkoła
W odległości 943 m od Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Szkoła
W odległości 793 m od Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich

PUSZCZYKOWO PRZY LESIE, 2392 M2 MEDIA W ULICY Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2392 m², położona w Puszczykowie.…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
968 045 zł
Działka w Daszewice, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Kliencie! Szukasz działki z potencjałem? Ta działka może spełnić Twoje oczekiwania! Możliwa również zamiana na dom, szeregowiec, mieszkanie w Poznaniu lub okolicy, wszelkie warianty do rozpatrzenia! Atrakcyjna działka o pow. …

  • 3 653 m²

968 045 zł
Szkoła
W odległości 547 m od Szkoła Podstawowa

Kliencie! Szukasz działki z potencjałem? Ta działka może spełnić Twoje oczekiwania! Możliwa również zamiana na dom, szeregowiec, mieszkanie …

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Rzepakowa
dużym zainteresowaniem
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
831 500 zł
Działka w Biskupice, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Biskupicach na ul. jednorodzinnej lub zabudowy usługowej) - wg planu możliwość podziału na 4 działki - 250zł/m2 - media w drodze - wokół zabudowa domów jednorodzinnych Sprzedaż

  • 3 326 m²

831 500 zł
Szkoła
W odległości 731 m od Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie
Transport
W odległości 259 m od Biskupice Wielkopolskie
Szkoła
W odległości 646 m od Szkoła Podstawowa imienia Bolesława Chrobrego w Biskupicach

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Biskupicach na ul. jednorodzinnej lub zabudowy usługowej) - wg planu możliwość podziału na 4 działki - 250…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
880 000 zł
Działka w Dziećmierowo, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Oferta nr wysłana z systemu LocumNet Online działka na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 880000 PLN Cena za metr: 220.00 PLN Oferta nr: 1540174128

  • 4 000 m²

880 000 zł
Przedszkole
W odległości 775 m od Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka
Szkoła
W odległości 629 m od Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego
Przedszkole
W odległości 657 m od Bajkowy Dwór

Oferta nr wysłana z systemu LocumNet Online działka na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 880000 PLN Cena za metr: 220.00 PLN Oferta nr: 1540…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Przecławska
zaktualizowane
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
795 000 zł
830 000 zł
Działka w Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

GWARANTUJEMY BEZPIECZNĄ TRANSAKCJĘ I PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ * Polecam na sprzedaż działkę budowlaną (MN/U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami), objętą MPZP, położoną w Cerekwicy, gmina Rokietnica, powiat p…

  • 3 963 m²

795 000 zł
830 000 zł
Szkoła
W odległości 995 m od Szkoła Podstawowa w Cerekwicy