Trovit
Ulubione

197 mieszkania 2 pokojowe na sprzedaż w Radom

197 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Stefana Żeromskiego 38 m², Radom
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
289 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Radom, Województwo mazowieckie

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia | ul. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania, z możliwością dalszej aranżacji według indywidualnych potrzeb nowego właściciela.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 38 m²

Balkon Wyposażona kuchnia W pełni umeblowane Winda
289 000 zł

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia | ul. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania, z możliwością dalszej aranżacji…

Zobacz więcej
2 pokoje 44,8 m² | PARTER | Balkon | Piwnica
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
324 000 zł
Mieszkanie w Radom, Województwo mazowieckie

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, Radom Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m², położone na parterze Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokojeoddzielna, widna kuchnia (lodówka, zmyw…

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica W pełni umeblowane Basen
324 000 zł

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, Radom Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m², położone n…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Radom, Śródmieście, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego, 37 m² Mieszkanie
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
290 000 zł
Mieszkanie w Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,16 m² położone w samym sercu Radomia, w cichej i spokojnej okolicy, mimo centralnej lokalizacji. - Balkon typu loggia - idealny na popołudniową kawę. - Duża piwnica - mnóstwo miejsca na pr…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 37 m²

Balkon Piwnica
290 000 zł

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,16 m² położone w samym sercu Radomia, w cichej i spokojnej okolicy, mimo centralnej lokalizacji. - Balk…

Zobacz więcej
25 Czerwca 40 m², Radom
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
339 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 3. piętrze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 40 m²

Balkon W pełni umeblowane
339 000 zł

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 3. piętrze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku.…

Zobacz więcej
Świętokrzyska 44,80 m², Radom
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
324 000 zł
Mieszkanie w Godów, Radom, Województwo mazowieckie

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, Radom Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m², położone na parterze Mieszkanie sprzedawane jest wraz z meblami. Idealne zarówno dla pary, sing…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 45 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica W pełni umeblowane Basen
324 000 zł

Zobacz więcej
Andrzeja Struga 41,01 m², Radom
Nowy
zaktualizowane
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
389 000 zł
399 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Panorama Struga (ul. Struga 60, Radom). Atuty, które wyróżniają to mieszkanie na tle innych Kameral…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 41 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
389 000 zł
399 000 zł

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Panorama Struga (ul. Struga 60, Ra…

Zobacz więcej
Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
355 000 zł
Mieszkanie w Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż: mieszkanie 39,91 m² – Wyścigowa 42, Radom Kupujący zwolniony z podatku PCC (0%) Oferujemy nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,91 m² Lokalizacja – Radom, ul. Wyścigowa Doskonałe połączenie spokojnej okolic…

Parking Balkon Piwnica
355 000 zł

Na sprzedaż: mieszkanie 39,91 m² – Wyścigowa 42, Radom Kupujący zwolniony z podatku PCC (0%) Oferujemy nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzc…

Zobacz więcej
2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze os. Planty
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
329 000 zł
Mieszkanie w Radom, Województwo mazowieckie

Dzięki temu mieszkanie wydaje się optycznie większe. Jeżeli myślisz o zakupie mieszkania blisko ścisłego Centrum Radomia, to świetnie się składa! Jakie jeszcze zalety ma to mieszkanie? - Cicha i spokojna okolica: W tym mieszk…

Piwnica
329 000 zł

Dzięki temu mieszkanie wydaje się optycznie większe. Jeżeli myślisz o zakupie mieszkania blisko ścisłego Centrum Radomia, to świetnie się sk…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Radom, Wacyn, Listopadowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
485 000 zł
Mieszkanie w Wacyn, Radom, Województwo mazowieckie

Stylowo wykończone 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, z nowym umeblowaniem i sprzętem AGD na nowym osiedlu Idea, Wacyn w Radomiu. 0% prowizji Mieszkanie zostało wykończone i wyposażone z dbałością o szczegóły.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 52 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Winda
485 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 637 m od Radomskie Centrum Onkologii im. Bohaterów Radomskiego Czerwca '76
Przedszkole
W odległości 753 m od Niepubliczne Przedszkole Planeta Odkrywców
Szkoła
W odległości 513 m od Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. Władysława Reymonta

Stylowo wykończone 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, z nowym umeblowaniem i sprzętem AGD na nowym osiedlu Idea, Wacyn w Radomiu.…

Zobacz więcej
Kazimierza Promyka 47,73 m², Radom
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
486 000 zł
Mieszkanie w Glinice, Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,73 m², położone przy ul. Promyka 10C w Radomiu (os. Glinice). Ekspozycja wschód–zachód sprawia, że mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone – poran…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 48 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
486 000 zł

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,73 m², położone przy ul. Promyka 10C w Radomiu (os. Glinice). E…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Radom, Ustronie, ul. Osiedlowa, 52 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
405 000 zł
Mieszkanie w Radom, Województwo mazowieckie

Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze znajduje się na Ustroniu na ul. Osiedlowej w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest bardzo widne, okna wychodzą na dwie strony. Składa się z kuchni i 2 pokoi, osobnej łazienki i toalety.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 52 m²

Piwnica
405 000 zł

Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze znajduje się na Ustroniu na ul. Osiedlowej w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest bardzo widne, okna wychod…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Radom, Śródmieście, Żeromskiego
nowe
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
285 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Radomia świetna lokalizacja przy stacji PKP Radom Wschodni Oferuję przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie Układ mieszkania:2 ustawne pokoje o pow. ok. 13 i 17 m2,dwa wyjścia n…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 43 m²

Balkon Piwnica
285 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego
Przedszkole
W odległości 729 m od Przedszkole Publiczne nr 4 im. Juliana Tuwima
Szkoła
W odległości 862 m od Szkoła Policealna "Żak"

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Radomia świetna lokalizacja przy stacji PKP Radom Wschodni Oferuję przestronne i bardzo funkcjon…

Zobacz więcej
Niedziałkowskiego 34,56 m², Radom
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
269 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Radom, Województwo mazowieckie

Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie (34,56 m²), które dzięki swojej lokalizacji i układowi jest prawdziwą gratką na radomskim rynku. Bonus dla wymagających: Układ pozwala na wydzielenie osobnej sypialni, co błyskawicz…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 35 m²

269 000 zł

Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie (34,56 m²), które dzięki swojej lokalizacji i układowi jest prawdziwą gratką na radomskim rynku.…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Radom, Ustronie
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
270 000 zł
Mieszkanie w Ustronie, Radom, Województwo mazowieckie

Mieszkanie o powierzchni 43 m² to doskonała baza do stworzenia indywidualnej aranżacji. Obecny układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię i łazienkę, ale przestrzeń jest na tyle elastyczna, że można zaaranżować np.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 43 m²

Wyposażona kuchnia
270 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr Tytusa Chałubińskiego - Oddział Rehabilitacji
Przedszkole
W odległości 489 m od Publiczne Przedszkole nr 18 im. Św. Brata Alberta
Szkoła
W odległości 788 m od Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego

Mieszkanie o powierzchni 43 m² to doskonała baza do stworzenia indywidualnej aranżacji. Obecny układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię i łazienkę,…

Zobacz więcej
Inwestycyjna Perła:53m2 5 min Od UTH / Obozisko
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
339 000 zł
Mieszkanie w Radom, Województwo mazowieckie

Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Kluczowe atuty nieruchomości: 53 m² – funkcjonalny metraż idealny pod wynajem na pokoje lub dla pary 2 piętro – komfortowa kondygnacja Blok z cegły – mieszkanie

Parking Piwnica
339 000 zł

Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Kluczowe atuty nieruchomości: 53 m² – funkcjonalny metraż idealny pod wynaje…

Zobacz więcej
Sandomierska 42 m², Radom
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
307 000 zł
Mieszkanie w Ustronie, Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m², znajdujące się na osiedlu Ustronie. Wygodne 7 piętro z windą zapewnia cudowną panoramę miasta. Mieszkanie dostępne od zaraz ! W cenie częściowe umeblowanie. Cena do negoc…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 42 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica W pełni umeblowane Winda
307 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m², znajdujące się na osiedlu Ustronie. Wygodne 7 piętro z windą zapewnia cudowną panoram…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Radom, Wacyn
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
550 000 zł
Mieszkanie w Wacyn, Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | os. idealny na spacery i relaks Dodatkowo (płatne): miejsce parkingowe w garażu podziemnym – 31 000 zł komórka lokatorska – 10 000 zł Liczba pięter budynku: 4 mieszkanie

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 50 m²

Parking Balkon Piwnica
550 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 406 m od Radomskie Centrum Onkologii im. Bohaterów Radomskiego Czerwca '76
Szkoła
W odległości 308 m od Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. Władysława Reymonta
Szkoła
W odległości 831 m od Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Syrokomli

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | os. idealny na spacery i relaks Dodatkowo (płatne): miejsce parkingowe w garażu podziemnym –…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Radom, Śródmieście, Traugutta
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
278 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Radom, Województwo mazowieckie

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z,duszą' w sercu Radomia może być Twoje! Mieszkanie ma duży balkon, przynależna jest do niego także piwnica i przestronny strych o powierzchni około 30m2.To mieszkanie ma swój unikatowy i niepowt…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 47 m²

Balkon Piwnica
278 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 288 m od Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego
Przedszkole
W odległości 502 m od Przedszkole Publiczne nr 4 im. Juliana Tuwima
Szkoła
W odległości 775 m od Publiczna Szkoła Podstawowa nr 32 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z,duszą' w sercu Radomia może być Twoje! Mieszkanie ma duży balkon, przynależna jest do niego także piwnica i…

Zobacz więcej
Mieszkanie Radom Śródmieście
nowe
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
415 000 zł
Mieszkanie w Radom, Województwo mazowieckie

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po modernizacji - 56 m² - Radom, ul. Niedziałkowskiego - 1. piętro - fajny standard! ekspozycja okien - mieszkanie jasne i wygodne w codziennym użytkowaniu -Rolety wewnętrzne, okna PCV, podwie…

Wyposażona kuchnia Piwnica
415 000 zł

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po modernizacji - 56 m² - Radom, ul. Niedziałkowskiego - 1. piętro - fajny standard! ekspozycja okien - mie…

Zobacz więcej
Widne 35 m² w Radomiu ul. Niedziałkowskiego
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
269 000 zł
280 000 zł
Mieszkanie w Radom, Województwo mazowieckie

269 000 zł
280 000 zł

Zobacz więcej
Broni 48,34 m², Radom
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
429 000 zł
Mieszkanie w Mariackie, Radom, Województwo mazowieckie

STYLOWE mieszkanie w Centrum Radomia Do wynajęcia komfortowe, doskonale urządzone, 2 - pokojowe mieszkanie. Położone jest w centrum Radomia na os. MIESZKANIE: Mieszkanie o powierzchni 48,34 m2 położone na 3 piętrze. Składa si…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 48 m²

Wyposażona kuchnia
429 000 zł

STYLOWE mieszkanie w Centrum Radomia Do wynajęcia komfortowe, doskonale urządzone, 2 - pokojowe mieszkanie. Położone jest w centrum Radomia…

Zobacz więcej
Mieszkanie 49 m², Radom
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
315 000 zł
Mieszkanie w Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lokal składa się z: • przestronnego salonu, • ustawnej sypialni, • niezależnej,…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 49 m²

315 000 zł

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku, w bardzo atrakcyjnej lokaliza…

Zobacz więcej
Sandomierska 43 m², Radom
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
307 000 zł
Mieszkanie w Ustronie, Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanieRadom, Ustronie, ul. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynaj

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 43 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica Winda
307 000 zł

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanieRadom, Ustronie, ul. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynaj…

Zobacz więcej
Stefana Żeromskiego 43,17 m², Radom
nowe
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
285 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Radomia świetna lokalizacja przy stacji PKP Radom Wschodni Oferuję przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie Układ mieszkania: > 2 ustawne pokoje o pow. ok. 13 i 17 m2, > dwa wyj…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 43 m²

Balkon Piwnica
285 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Radom, Wolność
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
425 000 zł
Mieszkanie w Stare Miasto, Radom, Województwo mazowieckie

Monero Nieruchomości Nowoczesne 2 pokoje | 52 m² | ul. Wolności | garaż podziemny Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze no…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 52 m²

Parking
425 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 709 m od Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego
Przedszkole
W odległości 854 m od Publiczne Przedszkole nr 12
Szkoła
W odległości 521 m od I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

Monero Nieruchomości Nowoczesne 2 pokoje | 52 m² | ul. Wolności | garaż podziemny Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chc…

Zobacz więcej
2 pokojowe mieszkanie ul.Parkowa os.Obozisko Radom
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
437 000 zł
Mieszkanie w Radom, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,75 m², położone przy ul. Parkowej w kameralnej inwestycji. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki oraz h…

Balkon
437 000 zł

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,75 m², położone przy ul. Parkowej w kameralnej inwestycji. Mieszkanie skła…

Zobacz więcej

197 mieszkania 2 pokojowe na sprzedaż w Radom

Wartość nieruchomości w Radom
Średnia cena za m²
8 426 zł/
0.5 %
W porównaniu do Marca 2026
17.3 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
415 000 zł
Rodzaje nieruchomości
Cechy
Pokoje