Trovit
Ulubione

30 działki na sprzedaż w Dąbrowa Górnicza

30 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA ul. Piłsudskiego 2i
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 800 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Konstrukcja: budynek murowany Udział w drodze dojazdowej: 1/10 — 137 m² własności Dojazd drogą asfaltową / utwardzoną Teren ogrodzony i spokojny LOKALIZACJA Dąbrowa Górnicza – okolice centrum szybki dojazd do głównych dróg, o…

Parking
1 800 000 zł

Konstrukcja: budynek murowany Udział w drodze dojazdowej: 1/10 — 137 m² własności Dojazd drogą asfaltową / utwardzoną Teren ogrodzony i spok…

Zobacz więcej
Działka 708 m² w Dąbrowie Górniczej – idealna pod inwestycję
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
335 340 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Starościńskiej, ozn. nr geod. 8570 o pow. 708 m2 (obręb 0019, Dąbrowa Górnicza I). Dąbrowa Górnicza, gmina Dąbrowa Górnicza M miejscowość Dąbrowa Górnicza. Ulica: Starościńska.…

  • 708 m²

335 340 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 895 m od Szpital Specjalistyczny
Przedszkole
W odległości 234 m od Przedszkole nr 34
Szkoła
W odległości 973 m od Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków

Starościńskiej, ozn. nr geod. 8570 o pow. 708 m2 (obręb 0019, Dąbrowa Górnicza I). Dąbrowa Górnicza, gmina Dąbrowa Górnicza M miejscowość Dą…

Zobacz więcej
Działka budowlana z pozwoleniem na dom w Ząbkowicach
zaktualizowane
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
185 000 zł
Działka w Starosiedle, Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Nowa, atrakcyjna oferta!Na sprzedaż piękna działka budowlana zlokalizowana w malowniczej dzielnicy Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość o powierzchni 617 m² to idealna przestrzeń na Twoje wymarzone miejsce do życia. W…

  • 617 m²

185 000 zł
Szkoła
W odległości 864 m od Szkoła Podstawowa nr 21

Nowa, atrakcyjna oferta!Na sprzedaż piękna działka budowlana zlokalizowana w malowniczej dzielnicy Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej. Nieruchom…

Zobacz więcej
Działka 691 m² w Dąbrowie Górniczej – idealna pod inwestycję
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
304 030 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Zdrowej, ozn. nr geod. 8541 i 8542 o łącznej pow. 691 m2 (obręb 0019, Dąbrowa Górnicza I). Dąbrowa Górnicza, gmina Dąbrowa Górnicza M miejscowość Dąbrowa Górnicza. Ulica: Zdrowa. Działy I-Sp, III i IV księgi wieczystej wolne…

  • 691 m²

304 030 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Miejski
Przedszkole
W odległości 542 m od Przedszkole nr 34
Szkoła
W odległości 924 m od Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków

Zdrowej, ozn. nr geod. 8541 i 8542 o łącznej pow. 691 m2 (obręb 0019, Dąbrowa Górnicza I). Dąbrowa Górnicza, gmina Dąbrowa Górnicza M miejsc…

Zobacz więcej
Działki pod zabudowę jednorodzinną w Błędowie, 1082 m2
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
135 250 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Tax Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży parceli w malowniczej dzielnicy Błędów w Dąbrowie Górniczej. To doskonała propozycja dla …

  • 1 082 m²

135 250 zł

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Tax Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży parc…

Zobacz więcej
Działka budowlana w Ratanicach z mediami, 789 m², 22 m frontu
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
394 500 zł
Działka w Ratanice, Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

NOWA OFERTA Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone działki budowlane w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ratanice. Szerokość działek od frontu 22 metry Powierzchnia działek w metrach kwadratowych: 789, 801, 872, 900, 962 Do…

  • 789 m²

394 500 zł

NOWA OFERTA Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone działki budowlane w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ratanice. Szerokość działek od fr…

Zobacz więcej
Działka 742 m² w Dąbrowie Górniczej – atrakcyjna cena!
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
135 440 zł
Działka w Grabocin, Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Granicznej 21, odbędą się niżej wymienione przetargi na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza: - drugi przetarg ustny nieograniczony Dąbrowa Górnicza, gmina Dąbrowa Górnicza M miejscowość Dąbrowa…

  • 742 m²

135 440 zł
Szkoła
W odległości 600 m od Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Granicznej 21, odbędą się niżej wymienione przetargi na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza: - drugi przetar…

Zobacz więcej
Działka 861 m² z widokiem na las i dom letniskowy
zaktualizowane
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
165 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w malowniczej dzielnicy Okradzionów w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Górnej. Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy, na lekkim wzniesieniu, skąd r…

  • 861 m²

165 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w malowniczej dzielnicy Okradzionów w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Górnej. Ta wyjątko…

Zobacz więcej
Działka budowlana 2578 m² w cichej okolicy Ząbkowic
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
206 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

NOWA OFERTAOferujemy do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 2578 mkw. Wymiary około 21 x 100 mDziałka położona jest w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ząbkowice w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych. Do dz…

  • 2 578 m²

206 000 zł
Szkoła
W odległości 918 m od Szkoła Podstawowa nr 22

NOWA OFERTAOferujemy do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 2578 mkw. Wymiary około 21 x 100 mDziałka położona jest w Dąbrowie Górnic…

Zobacz więcej
Działka budowlana w Ząbkowicach – 2202 m², płaska, z mediami
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
297 270 zł

| DZIAŁKA BUDOWLANA ZLOKALIZOWANA W Dąbrowie Górniczej - UL. Związku Orła Białego. ZAMIESZKAJ W ZIELONEJ DZIELNICY DĄBROWY GÓRNICZEJ Działka frontowa pow. 2202 m2, wjazd z ulicy, płaska. Działka znajduje się w pierwszej linii…

  • 2 202 m²

297 270 zł

| DZIAŁKA BUDOWLANA ZLOKALIZOWANA W Dąbrowie Górniczej - UL. Związku Orła Białego. ZAMIESZKAJ W ZIELONEJ DZIELNICY DĄBROWY GÓRNICZEJ Działka…

Zobacz więcej
Działka inwestycyjna 1497 m2 przy S1 w Dąbrowie Górniczej
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
350 000 zł
Działka w Podbagienko, Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Na sprzedaż działka inwestycyjna lokalizacja Dąbrowa Górnicza Ujejsce ul. Górnicza, dla terenów położonych w Ujejscu, rejonie ulic: Manifestu Lipcowego - Podbagienko - Krynicznej - Ujejskiej.'…

  • 1 497 m²

350 000 zł

Na sprzedaż działka inwestycyjna lokalizacja Dąbrowa Górnicza Ujejsce ul. Górnicza, dla terenów położonych w Ujejscu, rejonie ulic: Manifest…

Zobacz więcej
Działka 1000 m2 w Dąbrowie Górniczej z dostępem do jeziora
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
265 000 zł

Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej z dnia 29 października 2003 r. w sprawie: 'zmiany miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego miasta Dąbrowa Górnicza, dla terenów położonych w Ujejscu, rejonie ulic: Manifes…

  • 1 000 m²

265 000 zł

Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej z dnia 29 października 2003 r. w sprawie: 'zmiany miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzen…

Zobacz więcej
Działki budowlane z mediami, blisko natury i komunikacji
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
200 640 zł

Na sprzedaż dostępnych 6 działek budowlanych z kameralnego kompleksu 14 działek z dodatkowo wydzieloną drogą wewnętrzną.Powierzchnie działek: 715 m2 - 171 600 zł730 m2 - 175 200 zł734 m2 - 176 160 zł836 m2 - 200 640 zł842 m2 …

  • 836 m²

200 640 zł
Szkoła
W odległości 736 m od Szkoła Podstawowa nr 21

Na sprzedaż dostępnych 6 działek budowlanych z kameralnego kompleksu 14 działek z dodatkowo wydzieloną drogą wewnętrzną.Powierzchnie działek…

Zobacz więcej
Działka budowlana 1241 m² z warunkami zabudowy i dostępem do mediów
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
220 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1241 m², w regularnym kształcie (prostokątna). Szerokość od frontu 47 m. Położona w Dąbrowie Górniczej, Trzebiesławice.Działka z dostępem do prądu i wody, gaz w drodze. Z widokiem n…

  • 1 241 m²

220 000 zł
Szkoła
W odległości 351 m od Szkoła Podstawowa nr 35

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1241 m², w regularnym kształcie (prostokątna). Szerokość od frontu 47 m. Położona w Dąbrowie Gór…

Zobacz więcej
Działka 1000 m² z projektem domu i mediami w Ujejsce
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
225 000 zł
Działka w Podrowce, Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Marzysz o własnym kawałku nieba z widokiem na zachód słońca? Ta wyjątkowa działka w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Ujejsce, spełni Twoje najskrytsze marzenia! Położona na malowniczym wzniesieniu, o powierzchni 1000 m², ideal…

  • 1 000 m²

225 000 zł
Szkoła
W odległości 627 m od Szkoła Podstawowa nr 25

Marzysz o własnym kawałku nieba z widokiem na zachód słońca? Ta wyjątkowa działka w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Ujejsce, spełni Twoje na…

Zobacz więcej
Działka 1548 m² z mediami, atrakcyjny kształt, Antoniów
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
500 000 zł
Działka w Basiula, Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

NOWA OFERTA Działka w Dąbrowie Górniczej - Antoniów, o powierzchni 1548 m2. Bardzo ładnie położonaDziałka płaska, przy ulicy asfaltowej. Dostępne wszystkie media: woda, gaz, kanalizacja i prądDziałka w kształcie trapezu. Wymi…

  • 1 548 m²

500 000 zł
Szkoła
W odległości 554 m od Szkoła Podstawowa nr 31 im. Zagłębia Dąbrowskiego
Szkoła
W odległości 580 m od Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7

NOWA OFERTA Działka w Dąbrowie Górniczej - Antoniów, o powierzchni 1548 m2. Bardzo ładnie położonaDziałka płaska, przy ulicy asfaltowej. Dos…

Zobacz więcej
Działka 1044 m² z szerokim frontem i mediami, Sikorka
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
470 000 zł
Działka w Sikorka-Młyn, Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną w zielonej dzielnicy Sikorka w Dąbrowie Górniczej. To idealne miejsce pod wymarzony dom, łączące podmiejski spokój z wygodnym dostępem do całej aglomeracji. Ogro…

  • 1 044 m²

470 000 zł

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną w zielonej dzielnicy Sikorka w Dąbrowie Górniczej. To idealne miejsce pod wy…

Zobacz więcej
Działka budowlana 1511 m2 w zielonej części Dąbrowy Górniczej
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
990 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Wyjątkowa działka budowlana w sercu zielonej części Dąbrowy Górniczej. Miejsce, które łączy ciszę i naturę z szybkim dostępem do miasta.LOKALIZACJADziałka znajduje się przy ul. Brzozowej – w spokojnej, zielonej części miasta.…

  • 1 511 m²

990 000 zł
Przedszkole
W odległości 787 m od Przedszkole nr 4
Szkoła
W odległości 909 m od Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
Przedszkole
W odległości 959 m od Integracyjne Przedszkole Nad jeziorem

Wyjątkowa działka budowlana w sercu zielonej części Dąbrowy Górniczej. Miejsce, które łączy ciszę i naturę z szybkim dostępem do miasta.LOKA…

Zobacz więcej
Działka inwestycyjna 2719 m2 przy DK 94 w Dąbrowie Górniczej
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 375 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Nieruchomość usytuowana jest w obszarze zorientowanym na działaność usługową i przemysłową; w bliskiej odległości znajduje się również stacja benzynowa

  • 2 719 m²

1 375 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 921 m od Szpital Specjalistyczny Oddział Psychiatryczny
Przedszkole
W odległości 546 m od Przedszkole Niepubliczne "Domowe Przedszkole" - filia Sosnowiec
Szkoła
W odległości 835 m od Szkoła Podstawowa nr 8

Nieruchomość usytuowana jest w obszarze zorientowanym na działaność usługową i przemysłową; w bliskiej odległości znajduje się również stacj…

Zobacz więcej
Działka 15 268 m² z mediami i warunkami zabudowy
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
760 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Wyjątkowa oferta - tylko 50 zł za m², do negocjacji!Szukasz dużej, atrakcyjnej działki w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną działkę położoną w Dąbrowie Górniczej, …

  • 15 268 m²

760 000 zł
Szkoła
W odległości 422 m od Szkoła Podstawowa nr 27 im. Bolesława Prusa

Wyjątkowa oferta - tylko 50 zł za m², do negocjacji!Szukasz dużej, atrakcyjnej działki w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozyc…

Zobacz więcej
Grunt inwestycyjny 2477 m² z budynkiem w Dąbrowie Górniczej
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 800 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Kontakt telefoniczny: 509988902GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA, AL. J.

  • 2 477 m²

Parking
1 800 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny Oddział Psychiatryczny
Przedszkole
W odległości 261 m od Przedszkole nr 9
Szkoła
W odległości 462 m od Zespół Szkół Zawodowych Sztygarka

Zobacz więcej
Działka 8 972 m² z domem, MNU i ZR, inwestycja
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 995 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni aż 8 972 m², z szerokością 39 metrów i długością 225 metrów - idealne miejsce na realizację Twoich inwestycyjnych lub mieszkaniowych planów. Na terenie znajduje się solidny, partero…

  • 8 972 m²

1 995 000 zł
Szkoła
W odległości 787 m od Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
Szkoła
W odległości 952 m od Szkoła podstawowa nr 11

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni aż 8 972 m², z szerokością 39 metrów i długością 225 metrów - idealne miejsce na realizację Twoi…

Zobacz więcej
Działka przemysłowo usługowa 7783 m² w Dąbrowie Górniczej
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 600 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa 7783m2 w Dąbrowie Górniczej ul.Koksownicza W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi działka ewidencyjna nr 2328/10 z obrębu 0012 Strzemieszyce Małe, o powierzchni 7783 m². Teren dzi…