Trovit
Ulubione

4 105 domy wolnostojące na sprzedaż w Województwo wielkopolskie

4 105 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Grudzińskiego 250 m², Swarzędz
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 570 000 zł
Dom w Swarzędz, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

| Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 250 m2, znajdujący się w centrum Swarzędza przy ul. Grudzińskiego. Druga linia zabudowy. Dom w wysokim standardzie wykończenia. Na podłogach jasna duże kafle. Okna PCV. Ściany gipso…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • łazienki

    3 łazienki łazienki

  • 250 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia
1 570 000 zł

| Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 250 m2, znajdujący się w centrum Swarzędza przy ul. Grudzińskiego. Druga linia zabudowy. Dom w w…

Zobacz więcej
Wiosenna 175,53 m², Barczygłów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
730 000 zł
Dom w Barczygłów, Powiat koniński, Województwo wielkopolskie

Na sprzedaż duży, przestronny dom położony w doskonałej lokalizacji - Barczygłów, gm, Stare Miasto - 10 km od Konina, - 200 m od przedszkola i szkoły podstawowej , - 300 m do sklepu spożywczego, - 5 km do urzędu Gminy w Stary…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 176 m²

730 000 zł

Na sprzedaż duży, przestronny dom położony w doskonałej lokalizacji - Barczygłów, gm, Stare Miasto - 10 km od Konina, - 200 m od przedszkola…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Suchy Las, ul. Wojciecha Bogusławskiego, 150 m² Dom
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 499 000 zł
Dom w Suchy Las, Powiat kolski, Województwo wielkopolskie

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Suchy Las, przy ul. Bogusławskiego 65. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Dom o prostej, nowoczesnej bryle typu sześcian, oferujący wygodną p…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 150 m²

1 499 000 zł

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Suchy Las, przy ul. Bogusławskiego 65. OP…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Poznań, Podolany, Zakopiańska
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 149 000 zł
Dom w Podolany, Poznań, Województwo wielkopolskie

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony na Podolanach w Poznaniu przy ul. Zakopiańskiej.

  • pokoje

    12 pokoje pokoje

  • 300 m²

Taras
2 149 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA im. prof. Ludwika Bierkowskiego
Przedszkole
W odległości 266 m od Publiczne Przedszkole Leonardo
Szkoła
W odległości 528 m od Szkoła Podstawowa nr 62 im. gen. Stanisława Taczaka

Zobacz więcej
Dom 207 m², Dęby Szlacheckie
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
569 000 zł
Dom w Dęby Szlacheckie, Powiat kolski, Województwo wielkopolskie

Wygodny dom jednorodzinny z dużym potencjałem – idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalnego układu i spokojnej lokalizacji. Ten wygodny dom jednorodzinny z dużym potencjałem oferuje aż 7 pokoi oraz moż…

  • pokoje

    7 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 207 m²

Taras
569 000 zł

Wygodny dom jednorodzinny z dużym potencjałem – idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalnego układu i spokojnej lokal…

Zobacz więcej
Dom 200 m², Pogoń Lubstowska
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
523 000 zł
Dom w Pogoń Lubstowska, Powiat koniński, Województwo wielkopolskie

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym – Pogoń Gosławicka Powierzchnia parteru: 115 m² • Poddasze: 43 m² • Powierzchnia całkowita po adaptacji ok. 200 m² Garaż: 45 m² • Działka: 6,8 arów (680 m²) Rok budowy: 2024 • Materiał:…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienki

    3 łazienki łazienki

  • 200 m²

Parking Wyposażona kuchnia
523 000 zł

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym – Pogoń Gosławicka Powierzchnia parteru: 115 m² • Poddasze: 43 m² • Powierzchnia całkowita po adapta…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż 4 pokoje pilski, 160,79 m2, działka 1061 m2
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
649 000 zł
Dom w Powiat pilski, Województwo wielkopolskie

DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEWELOPERSKI KRZEWINA (GM. KACZORY) o pow. użytkowej 130,5 m 2, 4 pokoje, garaż w bryle na działce 1061 m 2 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w stanie deweloperskim.…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 160 m²

Parking
649 000 zł
Przedszkole
W odległości 798 m od Przedszkole publiczne

DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEWELOPERSKI KRZEWINA (GM. KACZORY) o pow. użytkowej 130,5 m 2, 4 pokoje, garaż w bryle na działce 1061 m 2 Przedm…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Soplicy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
950 000 zł
Dom w Murowana Goślina, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 122 m2 + poddasze ok. 74 m2 + piwnica 107 m2 wraz z garażem, usytuowany na dużej i ustawnej działce sypialnie na piętrze, * oddzielna, funkcjonalna kuchnia, * przestron…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 181 m²

Parking Piwnica Taras Basen Ogród
950 000 zł
Przedszkole
W odległości 874 m od GUGUlandia
Przedszkole
W odległości 509 m od Groszek

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 122 m2 + poddasze ok. 74 m2 + piwnica 107 m2 wraz z garażem, usytuowany na dużej i…

Zobacz więcej
Myśliborska 280 m², Poznań
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 599 000 zł
Dom w Krzyżowniki-Smochowice, Poznań, Województwo wielkopolskie

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 415 m², położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 862 m², w prestiżowej dzielnicy Cena: 1 599 000 zł Powierzchnia domu: 415 m² Powierzchnia działki: 862m²…

  • pokoje

    9 pokoje pokoje

  • łazienki

    3 łazienki łazienki

  • 280 m²

Parking Wyposażona kuchnia Basen Ogród
1 599 000 zł

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 415 m², położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 862 m², w prestiżow…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Trudna
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 000 zł
Dom w Trudna, Powiat złotowski, Województwo wielkopolskie

Na sprzedaż dom wolnostojący 90 m2 ze stawami i dużą działką - Trudna, okolice Złotowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego Świetnie nada się zarówno jako dom całoroczny, jak i inwest…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 90 m²

Basen
1 100 000 zł

Na sprzedaż dom wolnostojący 90 m2 ze stawami i dużą działką - Trudna, okolice Złotowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprze…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż 5 pokoi poznański, 141,16 m2, działka 979 m2
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
949 000 zł
Dom w Tarnowo Podgórne, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

NEXT Nieruchomości poleca na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy w Tarnowie Podgórnym przy ulicy Cichej.

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 141 m²

Parking
949 000 zł
Przedszkole
W odległości 808 m od Żłobek Wesołe Lata
Przedszkole
W odległości 459 m od Żłobek Żyrafy Bis

NEXT Nieruchomości poleca na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy w Tarnowie Podgórnym przy ulicy Cichej.…

Zobacz więcej
Dom 458 m², Kalisz
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 580 000 zł
Dom w Kalisz, Województwo wielkopolskie

PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w odległości ok 3 km od granic miasta Kalisz w Piotrowie. LOKALIZACJA Dom zlokalizowany jest w Piotrowie w odległości ok 3 km od miasta Kalisz. Okoliczna…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 458 m²

Parking Taras
1 580 000 zł

PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w odległości ok 3 km od granic miasta Kalisz w Piotrowie. LOKALIZACJA…

Zobacz więcej
Dom 150 m², Wierzyce
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
890 000 zł
Dom w Wierzyce, Powiat gnieźnieński, Województwo wielkopolskie

ŁUBOWO Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 150 m², położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Wierzyce, w Gminie Łubowo.

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 150 m²

Parking Taras Ogród
890 000 zł

ŁUBOWO Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 150 m², położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Wierzyce, w Gminie Łub…

Zobacz więcej
Dom 148,40 m², Stęszew
Nowy
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
739 999 zł
Dom w Stęszew, Powiat poznański, Województwo wielkopolskie

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Stęszewie - idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, który zapewni komfort życia w malowniczej okolicy.…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 148 m²

Parking
739 999 zł

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Stęszewie - idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie dewelo…

Zobacz więcej
Dom 185,89 m², Zelgniewo
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
595 000 zł
Dom w Zelgniewo, Powiat pilski, Województwo wielkopolskie

NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY O POW. UŻYTKOWEJ 117,83m2 DZIAŁKA O POW. 1841m2 ZELGNIEWO, GM. KACZORY Tytułem oferty jest dom w stanie deweloperskim wybudowany wg projektu DOM W JABŁONKACH 16 o następującym układzie pomieszczeń…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 186 m²

595 000 zł

NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY O POW. UŻYTKOWEJ 117,83m2 DZIAŁKA O POW. 1841m2 ZELGNIEWO, GM. KACZORY Tytułem oferty jest dom w stanie dewelop…

Zobacz więcej
Dom 92,93 m², Gołuchów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
799 000 zł
Dom w Gołuchów, Powiat pleszewski, Województwo wielkopolskie

PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Gołuchowie. DOM Nieruchomość została wybudowana w 2005 roku z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na trwałość i estetykę budynku.…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienki

    3 łazienki łazienki

  • 93 m²

Parking Wyposażona kuchnia
799 000 zł

PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Gołuchowie. DOM Nieruchomość została wybudowana w 2005 roku z wysok…

Zobacz więcej
Dom 216 m², Opalenica
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
425 000 zł
Dom w Opalenica, Powiat nowotomyski, Województwo wielkopolskie

m² budynek dwukondygnacyjny (parter + piętro) niepodpiwniczony technologia tradycyjna - murowana powierzchnia użytkowa: 216,05 m² Budynek mieszkalny jednorodzinny

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 216 m²

425 000 zł

m² budynek dwukondygnacyjny (parter + piętro) niepodpiwniczony technologia tradycyjna - murowana powierzchnia użytkowa: 216,05 m² Budynek mi…

Zobacz więcej
Morelowa 130,93 m², Boszkowo Letnisko
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 600 000 zł
Dom w Boszkowo-Letnisko, Powiat leszczyński, Województwo wielkopolskie

NOWY DOM WOLNOSTOJĄCY całoroczny z basenem położony w Boszkowie-Letnisku na Zatoce ok. 300 m od jeziora Dominickiego Budowa domu została zakończona w tym Taras z basenem znajdują się od najbardziej słonecznej strony - południ…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 131 m²

Taras
1 600 000 zł

NOWY DOM WOLNOSTOJĄCY całoroczny z basenem położony w Boszkowie-Letnisku na Zatoce ok. 300 m od jeziora Dominickiego Budowa domu została zak…

Zobacz więcej
Górnośląska 306 m², Kalisz
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 490 000 zł
Dom w Kalisz, Województwo wielkopolskie

PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, położony na wzgórzu — w miejscu, które łączy DOM Układ domu jest niezwykle funkcjonalny i komfortowy w codziennym…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 306 m²

1 490 000 zł

PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, położony na wzgórzu — w miejs…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Poznań, Jeżyce, ul. Strzeszyńska, 247 m² Dom
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 940 000 zł
Dom w Poznań, Województwo wielkopolskie

Piękny dom Poznań-Podolany, 2w1, doskonała lokalizacja 1 940 000,00 zł. (7,854 tys. za m2) Opis: Oferuję nietuzinkowy, 2piętrowy dom rodzinny, gotowy do Budynek jednorodzinny przebudowany, rozbudowany, nadbudowany i docieplon…

  • pokoje

    8 pokoje pokoje

  • 247 m²

1 940 000 zł

Piękny dom Poznań-Podolany, 2w1, doskonała lokalizacja 1 940 000,00 zł. (7,854 tys. za m2) Opis: Oferuję nietuzinkowy, 2piętrowy dom rodzinn…

Zobacz więcej
Dąbska 160 m², Koło
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
530 000 zł
Dom w Powiat kolski, Województwo wielkopolskie

Dom jednorodzinny 160,6 m² z dużą działką 5552 m² – Koło, ul. Dąbska Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Koło przy ul. Dąbskiej.…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 160 m²

530 000 zł

Dom jednorodzinny 160,6 m² z dużą działką 5552 m² – Koło, ul. Dąbska Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejsc…

Zobacz więcej
Dom 123,78 m², Ujście
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
699 000 zł
Dom w Ujście, Powiat pilski, Województwo wielkopolskie

Na SPRZEDAŻ dom (lokal mieszkalny) w Ujściu - Wichrowe Wzgórze w stanie deweloperskim! Kupujący zwolniony z opłaty PCC! *Dom bliźniak (lokal mieszkalny) 123,78 m2 * Ujście na działce o pow. od 450 do 550 m 2 * Polecamy Państw…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 124 m²

699 000 zł

Na SPRZEDAŻ dom (lokal mieszkalny) w Ujściu - Wichrowe Wzgórze w stanie deweloperskim! Kupujący zwolniony z opłaty PCC! *Dom bliźniak (lokal…

Zobacz więcej
Stanisława Lema 223,50 m², Poznań
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
3 200 000 zł
Dom w Strzeszyn, Poznań, Województwo wielkopolskie

Dom położony na Strzeszynie to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, przestrzeń i wysoką jakość życia. Wolnostojący dom o ponadczasowej architekturze znajduje się w kameralnym otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzi…