Trovit
Ulubione

8 mieszkania do wynajęcia w Powiat opatowski

8 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Komercyjne lokal na wynajem, Kopernika
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 248 zł/month
Mieszkanie w Opatów, Powiat opatowski, Województwo świętokrzyskie

Oferty NIE znajdziesz na otodom! Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Opatowa - idealna przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które zapewni Twojej działalności doskonałą widoczność, ogromny ruch klientów i prestiżową l…

  • 56 m²

2 248 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 814 m od Szpital św. Leona w Opatowie
Przedszkole
W odległości 404 m od Happy Kids
Szkoła
W odległości 80 m od Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie

Oferty NIE znajdziesz na otodom! Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Opatowa - idealna przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które z…

Zobacz więcej
Dom do wynajęcia
nowe
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
14 000 zł/month
Dom w 27-532, Jasice, Powiat opatowski, Województwo świętokrzyskie

Hotel pracowniczy, stan bardzo dobry! Bidziny koło Wojciechowic, woj. świętokrzyskie. Czynsz najmu za całość 14.000 zł plus koszty eksploatacji. Powierzchnia całego budynku ok. 300m2, powierzchnia działki 0,28h (2.800 m2). 6 …

  • pokoje

    10 pokoje pokoje

  • 300 m²

Parking Wyposażona kuchnia
14 000 zł/month

Hotel pracowniczy, stan bardzo dobry! Bidziny koło Wojciechowic, woj. świętokrzyskie. Czynsz najmu za całość 14.000 zł plus koszty eksploata…

Zobacz więcej
Przestronne biuro 338 m² w centrum Opatowa z miejscami parkingowymi
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
10 131 zł/month
Mieszkanie w Opatów, Powiat opatowski, Województwo świętokrzyskie

Adres: Plac Obrońców Pokoju 23, Opatów Powierzchnia użytkowa: 337,70 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 1307/3,1307/4, 1308/1, 1308/2 o pow. 668,50m2 Cena: 30 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wyn…

  • pokoje

    15 pokoje pokoje

  • 337 m²

Parking
10 131 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 410 m od Szpital św. Leona w Opatowie
Przedszkole
W odległości 228 m od Happy Kids
Szkoła
W odległości 553 m od Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie

Adres: Plac Obrońców Pokoju 23, Opatów Powierzchnia użytkowa: 337,70 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 1307/3,1307/4, 1308/1, 13…

Zobacz więcej
Pl. Obrońców Pokoju 337,70 m², Opatów
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
10 131 zł/month
Mieszkanie w Opatów, Powiat opatowski, Województwo świętokrzyskie

Adres: Plac Obrońców Pokoju 23, Opatów Powierzchnia użytkowa: 337,70 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 1307/3,1307/4, 1308/1, 1308/2 o pow. 668,50m2 Cena: 30 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wyn…

  • pokoje

    15 pokoje pokoje

  • 338 m²

Parking
10 131 zł/month

Adres: Plac Obrońców Pokoju 23, Opatów Powierzchnia użytkowa: 337,70 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 1307/3,1307/4, 1308/1, 13…

Zobacz więcej
Bidziny, Woj. świętokrzyskie, powiat Opatów
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
14 000 zł/month
Dom w 27-532, Bidziny, Powiat opatowski, Województwo świętokrzyskie

Hotel pracowniczy, stan bardzo dobry! Bidziny koło Wojciechowic, woj. świętokrzyskie. Czynsz najmu za całość 14.000 zł plus koszty eksploatacji. Powierzchnia całego budynku ok. 300m2, powierzchnia działki 0,28h (2.800 m2). 6 …

  • pokoje

    9 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 300 m²

Parking Wyposażona kuchnia
14 000 zł/month

Hotel pracowniczy, stan bardzo dobry! Bidziny koło Wojciechowic, woj. świętokrzyskie. Czynsz najmu za całość 14.000 zł plus koszty eksploata…

Zobacz więcej
Komercyjne biuro na wynajem
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
10 131 zł/month
Biuro w Opatów, Powiat opatowski, Województwo świętokrzyskie

Adres: Plac Obrońców Pokoju 23, Opatów Powierzchnia użytkowa: 337,70 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 1307/3,1307/4, 1308/1, 1308/2 o pow. 668,50m2 Cena: 30 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wyn…

  • pokoje

    15 pokoje pokoje

  • 338 m²

Parking
10 131 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 412 m od Szpital św. Leona w Opatowie
Przedszkole
W odległości 226 m od Happy Kids
Szkoła
W odległości 553 m od Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie

Adres: Plac Obrońców Pokoju 23, Opatów Powierzchnia użytkowa: 337,70 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 1307/3,1307/4, 1308/1, 13…

Zobacz więcej
lokal do wynajęcia
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
900 zł/month
Biuro w Tarłów, Powiat opatowski, Województwo świętokrzyskie

Do wynajęcia lokal w centrum Tarłowa przy ulicy Rynek 1. Lokal o pow. ponad 60 m. kw. znajduje się na parterze z wejściem od ulicy. Możliwość dostosowania lokalu do potrzeb klienta. Przed budynkiem jest parking. Cena wynajęci…

  • 65 m²

Parking
900 zł/month

Do wynajęcia lokal w centrum Tarłowa przy ulicy Rynek 1. Lokal o pow. ponad 60 m. kw. znajduje się na parterze z wejściem od ulicy. Możliwoś…

Zobacz więcej
Lokal użytkowy, Opatów, Mikołaja Kopernika, 56.20 m², wynajmę lokal użytkowy
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 248 zł/month
Mieszkanie w Opatów, Powiat opatowski, Województwo świętokrzyskie

Lokal użytkowy, Opatów, lokale użytkowe, Mikołaja Kopernika. Oferty NIE znajdziesz na otodom!Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Opatowa - idealna przestrzeń dla Twojego biznesu!Szukasz miejsca, które zapewni Twojej działalności…

  • 56 m²

2 248 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 816 m od Szpital św. Leona w Opatowie
Przedszkole
W odległości 407 m od Happy Kids
Szkoła
W odległości 81 m od Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie

Lokal użytkowy, Opatów, lokale użytkowe, Mikołaja Kopernika. Oferty NIE znajdziesz na otodom!Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Opatowa - idea…

Zobacz więcej

Znaleźliśmy te domy, które mogą Cię zainteresować

Mieszkanie na wynajem, Os. Pułanki
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 zł/month
Mieszkanie w Piaski, Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego mieszkania na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim! Oferujemy Państwu kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,60 m², usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, zadbanego blo…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 34 m²

Balkon Piwnica
1 200 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przedszkole
W odległości 73 m od Publiczne Przedszkole Nr 16 im. Kolorowa Akademia
Szkoła
W odległości 646 m od Szkoła Podstawowa nr 4 imienia Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego mieszkania na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim! Oferujemy Państwu kompaktowe i funkcjonalne miesz…

Zobacz więcej
Mieszkanie na wynajem, Denkowska
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 500 zł/month
Mieszkanie w Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30,1 m², położone w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Denkowskiej 45D na osiedlu Zielony Stok. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z 2021 roku. Mieszkan…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 30 m²

1 500 zł/month
Przedszkole
W odległości 326 m od Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Pajacyk"
Szkoła
W odległości 986 m od Szkoły w Ostrowcu Świętokrzyskim Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach im. Tadeusza Kościuszki
Przedszkole
W odległości 804 m od Publiczne Przedszkole Nr 21

Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30,1 m², położone w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Denkowskiej 45D na osiedlu Zielony Stok.…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Sienkiewicza
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 600 zł/month
Mieszkanie w Osiedle na skarpie, Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 44,14m². Usytuowany w kamienicy przy głównej ulicy Sienkiewicza w Ostrowcu Św. Czynsz najmu wynosi 1600 zł/mc plus kaucja w kwocie 1600 zł. Dodatkowo płatne media zgodnie z l…

  • 44 m²

1 600 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przedszkole
W odległości 959 m od Publiczne Przedszkole Nr 16 im. Kolorowa Akademia
Szkoła
W odległości 629 m od Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 44,14m². Usytuowany w kamienicy przy głównej ulicy Sienkiewicza w Ostrowcu Św. Czynsz naj…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Focha
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 500 zł/month
Mieszkanie w Osiedle na skarpie, Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

Przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia w Ostrowcu Św. przy ul. Ferdynanda Focha. Lokal o powierzchni 75,38 m² usytuowany w budynku mieszkalnym na parterze. Składa się z trzech pomieszczeń: głównej przestronnej sali, pomieszc…

  • 75 m²

2 500 zł/month
Przedszkole
W odległości 134 m od Przedszkole specjalne Promyk
Szkoła
W odległości 984 m od Szkoły w Ostrowcu Świętokrzyskim Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach im. Tadeusza Kościuszki
Przedszkole
W odległości 960 m od Przedszkole Publiczne nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia w Ostrowcu Św. przy ul. Ferdynanda Focha. Lokal o powierzchni 75,38 m² usytuowany w budynku mieszkal…

Zobacz więcej
Dom na wynajem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
4 000 zł/month
Dom w Osiedle na skarpie, Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

Prezentuję Państwu dom na wynajem w Ostrowcu Św. ul. Nowe Piaski. Usytuowany w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu, ścieżki spacerowej oraz rowerowej. Idealny dla osób ceniących sobie komfort i spokój przy jednoczesnym bar…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 220 m²

W pełni umeblowane Taras Basen Ogród
4 000 zł/month
Przedszkole
W odległości 603 m od Przedszkole specjalne Promyk
Szkoła
W odległości 600 m od Zespół Edukacyjno-Przedszkolny Szkoła z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przedszkole
W odległości 838 m od Przedszkole Publiczne Nr 15 im. Janiny Porazińskiej

Prezentuję Państwu dom na wynajem w Ostrowcu Św. ul. Nowe Piaski. Usytuowany w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu, ścieżki spacerowej or…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Plac Wolności
dużym zainteresowaniem
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
500 zł/month
Mieszkanie w Raków, Powiat kielecki, Województwo świętokrzyskie

Adres: Plac Wolności 14, Raków Powierzchnia uż.: 23,72 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 2855/1, 2855/2 o pow. 419 m2 Cena: 20 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub dzierżawę, która stanow…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 24 m²

Parking
500 zł/month
Szkoła
W odległości 806 m od Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rakowie

Adres: Plac Wolności 14, Raków Powierzchnia uż.: 23,72 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 2855/1, 2855/2 o pow. 419 m2 Cena: 20 zł…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Rynek
dużym zainteresowaniem
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
500 zł/month
Mieszkanie w Osiedle na skarpie, Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

MOMENTUM Nieruchomości oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 30 m² położony na pierwszym piętrze w kamienicy. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń i łazienki. Do lokalu przynależy balkon, który może posłużyć do …

  • 30 m²

Parking Balkon
500 zł/month
Przedszkole
W odległości 984 m od Publiczne Przedszkole Nr 11 im. Marii Kownackiej
Szkoła
W odległości 675 m od Zespół Edukacyjno-Przedszkolny Szkoła z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przedszkole
W odległości 683 m od Przedszkole specjalne Promyk

MOMENTUM Nieruchomości oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 30 m² położony na pierwszym piętrze w kamienicy. Lokal składa się…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Kielce, Czarnów, Mielczarskiego
dużym zainteresowaniem
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
900 zł/month
Mieszkanie w Kielce, Województwo świętokrzyskie

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 20 m2 zlokalizowany na parterze dwupiętrowego budynku. Lokal składa się z jednego pomieszczenia oraz wnęki z umywalką. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Do dyspozycji naje…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 20 m²

900 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Przedszkole
W odległości 967 m od Żłobek Nido Centrum
Szkoła
W odległości 703 m od Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17 Specjalnych

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 20 m2 zlokalizowany na parterze dwupiętrowego budynku. Lokal składa się z jednego pomieszcze…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Kościelna
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
750 zł/month
Mieszkanie w Osiedle na skarpie, Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

MOMENTUM Nieruchomości oferuje lokal na wynajem o powierzchni 21 m². Nieruchomość parterowa w zabudowie szeregowej (między sklepem odzieżowym a komputerowym), gotowa do użytku. Posiada duże okno wystawowe, co zwiększa widoczn…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 21 m²

750 zł/month
Przedszkole
W odległości 662 m od Przedszkole specjalne Promyk
Szkoła
W odległości 653 m od Zespół Edukacyjno-Przedszkolny Szkoła z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przedszkole
W odległości 987 m od Przedszkole Publiczne Nr7

MOMENTUM Nieruchomości oferuje lokal na wynajem o powierzchni 21 m². Nieruchomość parterowa w zabudowie szeregowej (między sklepem odzieżowy…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Kościelna
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 000 zł/month
Mieszkanie w Osiedle na skarpie, Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

MOMENTUM Nieruchomości oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 35 m². Nieruchomość znajduje się w ciągu lokali usługowo - handlowych przy ul. Kościelnej. Lokal jest gotowy do użytku, składa się z jednego, dużego pomie…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 35 m²

Parking
1 000 zł/month
Przedszkole
W odległości 574 m od Przedszkole specjalne Promyk
Szkoła
W odległości 560 m od Zespół Edukacyjno-Przedszkolny Szkoła z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przedszkole
W odległości 926 m od Przedszkole Publiczne Nr 15 im. Janiny Porazińskiej

MOMENTUM Nieruchomości oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 35 m². Nieruchomość znajduje się w ciągu lokali usługowo - handlowych…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Kielce, Centrum, Paderewskiego
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 zł/month
Mieszkanie w Kadzielnia, Kielce, Województwo świętokrzyskie

Do wynajęcia lokal handlowy w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Paderewskiego o łącznej powierzchni 27,44 m2, składający się głównej sali sprzedaży około 14 m2, pomieszczenia biurowego/magazynowego/zaplecza około 10 m2 oraz sa…

  • 27 m²

1 200 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 968 m od Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Przedszkole
W odległości 486 m od Żłobek Nido Centrum
Szkoła
W odległości 987 m od Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17 Specjalnych

Do wynajęcia lokal handlowy w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Paderewskiego o łącznej powierzchni 27,44 m2, składający się głównej sali spr…

Zobacz więcej
Mieszkanie na wynajem, Pułaskiego
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 500 zł/month
Mieszkanie w Busko-Zdrój, Powiat buski, Województwo świętokrzyskie

Mieszkanie do wynajęcia – Busko-Zdrój, osiedle Pułaskiego | 39 m² | 2 pokoje | balkon Pośrednik w obrocie nieruchomościami Beata Źrebiec-Wilk 1.500zł/m-c czynsz dochód dla Właściciela, dodatkowo Najemca płaci opłatę do SM oko…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 39 m²

Balkon Piwnica W pełni umeblowane
1 500 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ
Przedszkole
W odległości 847 m od Wyspa Kreatywnej Zabawy i Nauki
Szkoła
W odległości 811 m od Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2 w Busku-Zdroju

Mieszkanie do wynajęcia – Busko-Zdrój, osiedle Pułaskiego | 39 m² | 2 pokoje | balkon Pośrednik w obrocie nieruchomościami Beata Źrebiec-Wil…

Zobacz więcej
Mieszkanie na wynajem, Os. Pułanki
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 zł/month
Mieszkanie w Piaski, Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego mieszkania na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim! Oferujemy Państwu kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,60 m², usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, zadbanego blo…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 34 m²

Balkon Piwnica
1 200 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przedszkole
W odległości 73 m od Publiczne Przedszkole Nr 16 im. Kolorowa Akademia
Szkoła
W odległości 646 m od Szkoła Podstawowa nr 4 imienia Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego mieszkania na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim! Oferujemy Państwu kompaktowe i funkcjonalne miesz…

Zobacz więcej
Mieszkanie na wynajem, Kielce, KSM XXV lecia
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 zł/month
Mieszkanie w Kielce, Województwo świętokrzyskie

Biuro nieruchomości KONSUS oferuje do wynajęcia przytulną, kompletnie umeblowaną kawalerkę na osiedlu KSM ul. Romualda w Kielcach. Lokal składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon typu loggia, oddzielnej widnej kuchni, …

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 30 m²

Balkon Basen
1 200 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 739 m od Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Przedszkole
W odległości 943 m od Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Sióstr Kolegium Świętej Rodziny
Szkoła
W odległości 811 m od II Liceum Ogólnokształcące imienia Jana Śniadeckiego w Kielcach

Biuro nieruchomości KONSUS oferuje do wynajęcia przytulną, kompletnie umeblowaną kawalerkę na osiedlu KSM ul. Romualda w Kielcach. Lokal skł…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Kielce, Centrum, Chęcińska
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 242 zł/month
Mieszkanie w Kielce, Województwo świętokrzyskie

Do wynajęcia lokal o powierzchni 50,64 m2, zlokalizowany w przyziemiu parterowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. Lokal usytuowany jednostronnie. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Nier…

  • 51 m²

Parking
1 242 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 556 m od Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Przedszkole
W odległości 807 m od Żłobek Nido Centrum
Szkoła
W odległości 874 m od I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego

Do wynajęcia lokal o powierzchni 50,64 m2, zlokalizowany w przyziemiu parterowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centru…

Zobacz więcej
Mieszkanie na wynajem, Kielce, Barwinek, Emilii Plater
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 zł/month
Mieszkanie w Kielce, Województwo świętokrzyskie

Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,80 m2 zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2002 roku na os. Barwinek przy ul. Emilii Plater. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon (pow. ok. 18,5 m2), z wyjś…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 28 m²

Parking Balkon Piwnica
1 200 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital MSWiA w Kielcach
Przedszkole
W odległości 774 m od Mini College
Szkoła
W odległości 118 m od Szkoła Podstawowa nr 32 imienia Janusza Kusocińskiego

Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,80 m2 zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2002 roku na os. Barwinek pr…

Zobacz więcej
Mieszkanie na wynajem, Kielce, Czarnów
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 zł/month
Mieszkanie w Kielce, Województwo świętokrzyskie

BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE KAWALERKE NA WYNAJEM Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 22.79m2, w którego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, przedpokój, oraz łazienka z prysznicem…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 23 m²

Wyposażona kuchnia Piwnica
1 200 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 964 m od Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Przedszkole
W odległości 413 m od Żłobek Samorządowy nr 5 w Kielcach
Szkoła
W odległości 599 m od Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17 Specjalnych

BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE KAWALERKE NA WYNAJEM Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 22.79m2, w które…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Iłżecka
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 000 zł/month
Mieszkanie w Osiedle na skarpie, Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

MOMENTUM Nieruchomości oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 40 m². Lokal położony jest na parterze w budynku wielolokalowym i ma wejście bezpośrednio z ulicy. Składa się z trzech pomieszczeń i wc. W każdym pomi…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 40 m²

Parking
1 000 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przedszkole
W odległości 355 m od Publiczne Przedszkole nr 12 im. Marii Konopnickiej
Szkoła
W odległości 120 m od Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

MOMENTUM Nieruchomości oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 40 m². Lokal położony jest na parterze w budynku wielolokalowym i…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Kielce, Centrum
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 250 zł/month
Mieszkanie w Kielce, Województwo świętokrzyskie

TYLKO U NAS ! BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE NA WYNAJEM lokal biurowo-usługowy o powierzchni 30 m² Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 30 m2. przy głównej ulicy Kielc - Sienkiewicza. Lokal idealny na biuro!…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 30 m²

Parking
1 250 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Przedszkole
W odległości 861 m od Żłobek Nido Centrum
Szkoła
W odległości 895 m od Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17 Specjalnych

TYLKO U NAS ! BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE NA WYNAJEM lokal biurowo-usługowy o powierzchni 30 m² Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy …

Zobacz więcej
Mieszkanie na wynajem, Kielce, Jagiellońskie, Słoneczna
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 300 zł/month
Mieszkanie w Kielce, Województwo świętokrzyskie

Do wynajęcia 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój - widna kuchnia - łazienka - przed…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 28 m²

Parking Piwnica
1 300 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Oddział Dzienny Psychiatryczny Ogólny Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy
Przedszkole
W odległości 827 m od Żłobek Samorządowy nr 5 w Kielcach
Szkoła
W odległości 264 m od Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17 Specjalnych

Do wynajęcia 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Słonecznej, na osiedlu J…

Zobacz więcej
Mieszkanie na wynajem, Kielce, Czarnów, Piekoszowska
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 250 zł/month
Mieszkanie w Kielce, Województwo świętokrzyskie

Do wynajęcia kawalerka o pow. 19,90 m2, zlokalizowana na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Czarnów, przy ul. Piekoszowskiej. Przed budynkiem miejsca parkingowe dla mieszkańców - wjazd przez bramę na pilota. Teren m…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 20 m²

Parking Wyposażona kuchnia Piwnica W pełni umeblowane
1 250 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 868 m od Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Przedszkole
W odległości 402 m od Żłobek Samorządowy nr 5 w Kielcach
Szkoła
W odległości 421 m od Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17 Specjalnych

Do wynajęcia kawalerka o pow. 19,90 m2, zlokalizowana na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Czarnów, przy ul. Piekoszowskiej. Prze…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem, Denkowska
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 zł/month
Mieszkanie w Osiedle na skarpie, Powiat ostrowiecki, Województwo świętokrzyskie

KSB Nieruchomości proponuje lokal pod gabinet lekarski w bardzo dobrej lokalizacji.Przestronny, widny lokal użytkowy o powierzchni 16m2 mieści się przy ul. Denkowskiej 8 na pierwszym piętrze budynku. Miejsce idealne pod dział…

  • 16 m²

Parking Winda Dostęp dla osób niepełnosprawnych
1 100 zł/month
Przedszkole
W odległości 627 m od Przedszkole specjalne Promyk
Szkoła
W odległości 640 m od Zespół Edukacyjno-Przedszkolny Szkoła z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przedszkole
W odległości 913 m od Przedszkole Publiczne Nr7

KSB Nieruchomości proponuje lokal pod gabinet lekarski w bardzo dobrej lokalizacji.Przestronny, widny lokal użytkowy o powierzchni 16m2 mieś…

Zobacz więcej

8 mieszkania do wynajęcia w Powiat opatowski

Cechy