Trovit
Ulubione

19 domy do wynajęcia w Powiat brzeziński

19 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Hala magazynowa 500 m² z biurem i dużym terenem
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
3 000 zł/month
Mieszkanie w Osiedle 850-lecia Jeżowa, Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

DO WYNAJĘCIA HALA W JEŻOWIE Przentowana nieruchomość to hala magazynowa ( lekka produkcja ), która ma powierzchnię ok 500m. Wysokość budynku to 8m, Jest możliwość wjeżdżania wózkiem widłowym. Przed halą jest do dyspozycji bar…

  • 500 m²

3 000 zł/month
Szkoła
W odległości 253 m od Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Jeżowie

DO WYNAJĘCIA HALA W JEŻOWIE Przentowana nieruchomość to hala magazynowa ( lekka produkcja ), która ma powierzchnię ok 500m. Wysokość budynku…

Zobacz więcej
Wynajmę mieszkania
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 500 zł/month
Mieszkanie w 95-060, Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

Dom wolno stojący od Czerwca 2026r,umeblowany, dwa pokoje plus łazienka z WC plus kuchnia. Parter, podwórko.w pobliżu sklep, przystanek, Koszty plus media, 2.km od Brzezin Tel 50*56 lub 50*29

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 80 m²

1 500 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 734 m od Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Szkoła
W odległości 276 m od Państwowa Szkoła Muzyczna
Szkoła
W odległości 467 m od Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Brzezinach

Dom wolno stojący od Czerwca 2026r,umeblowany, dwa pokoje plus łazienka z WC plus kuchnia. Parter, podwórko.w pobliżu sklep, przystanek, Kos…

Zobacz więcej
WYNAJMĘ DOM 110 m2 15 min od Strykowa, Brzezin, Łyszkowic
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
3 000 zł/month
Dom w 95-061, Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

DOM WYNAJMĘ (PARTER) Dom w gminie Dmosin tylko 15 min od Strykowa, Łyszkowic. Dojazd do Łodzi lub Warszawy autostradą A2 i A1 Dom przy trasie 704 Do wynajęcia posiadam dom na wsi o powierzchni całkowitej 200m2, (zagospodarowa…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 110 m²

3 000 zł/month

DOM WYNAJMĘ (PARTER) Dom w gminie Dmosin tylko 15 min od Strykowa, Łyszkowic. Dojazd do Łodzi lub Warszawy autostradą A2 i A1 Dom przy trasi…

Zobacz więcej
143156 280 m², Brzeziny
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
3 000 zł/month
Mieszkanie w Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w topowej lokalizacji! Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 280 m² w samym centrum miasta, idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Lokal położony jest pomiędzy osiedle…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 280 m²

3 000 zł/month

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w topowej lokalizacji! Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 280 m² w samym centrum miasta, idealny…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
3 000 zł/month
Mieszkanie w Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

• 280 m²

3 000 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 654 m od Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Szkoła
W odległości 378 m od Państwowa Szkoła Muzyczna
Szkoła
W odległości 366 m od Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
3 000 zł/month
Mieszkanie w Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

• 280 m²

3 000 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 654 m od Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Szkoła
W odległości 378 m od Państwowa Szkoła Muzyczna
Szkoła

Zobacz więcej
Wynajmę mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
2 200 zł/month
Mieszkanie w 95-060, Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 44,40m2 na osiedlu -lecia, ul. Moniuszki w Brzezinach (woj. łódzkie). Mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, posiada 2 pokoje, łazienkę, kuchnię, korytarz, ba…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 44 m²

Balkon W pełni umeblowane
2 200 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 734 m od Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Szkoła
W odległości 276 m od Państwowa Szkoła Muzyczna
Szkoła

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 44,40m2 na osiedlu -lecia, ul. Moniuszki w Brzezinach (woj. łódzkie). Mieszkanie po generalnym remoncie. Mi…

Zobacz więcej
TU poczujesz się jak w domu
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
2 300 zł/month
2 350 zł/month
Mieszkanie w 95-060, Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

Do wynajęcia kompletnie wyposażone mieszkanie. Nowy blok, parking, ogrodzony teren. Ulica Wyszyńskiego.Mieszkanie ma 47m2, w skład którego wchodzą:-salon z aneksem kuchennym-jadalnia-sypialnia-łazienka z prysznicemMieszkanie …

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 47 m²

Parking
2 300 zł/month
2 350 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 733 m od Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Szkoła
W odległości 933 m od Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza
Szkoła
W odległości 413 m od Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Brzezinach

Do wynajęcia kompletnie wyposażone mieszkanie. Nowy blok, parking, ogrodzony teren. Ulica Wyszyńskiego.Mieszkanie ma 47m2, w skład którego w…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
5 900 zł/month
Mieszkanie w Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

Na wynajem - funkcjonalny lokal na osiedlu Przedwiośnie. Powierzchnia 123 m² składa się z przestronnej sali głównej, mniejszej sali, 4 niewielkich pomieszczeń, łazienki z prysznicem oraz pomieszczenia gospodarczego. Wnętrze j…

  • 123 m²

Parking
5 900 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 643 m od Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Szkoła
W odległości 347 m od Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Brzezinach
Szkoła
W odległości 727 m od Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza

Na wynajem - funkcjonalny lokal na osiedlu Przedwiośnie. Powierzchnia 123 m² składa się z przestronnej sali głównej, mniejszej sali, 4 niewi…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na wynajem
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
5 900 zł/month
Mieszkanie w Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

• 123 m²

Parking
5 900 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 643 m od Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Zobacz więcej
Lokal użytkowy 123 m², Brzeziny
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
5 900 zł/month
Mieszkanie w Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

• pokoje

    7 pokoje pokoje

  • 123 m²

Parking
5 900 zł/month

Zobacz więcej
Pokoje z łazienkami w gminie Dmosin województwo łódzkie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 200 zł/month
95-061, Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

Pokoje z łazienkami na wynajem. Cicha, spokojna okolica blisko lasu. Dom po remoncie, pompa ciepła, fotowoltaika, W celu uzyskania informacji proszę o telefon lub mail, Jeśli nie odbieram - proszę o SMS lub wiadomość mailową,…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

1 200 zł/month

Pokoje z łazienkami na wynajem. Cicha, spokojna okolica blisko lasu. Dom po remoncie, pompa ciepła, fotowoltaika, W celu uzyskania informacj…

Zobacz więcej
Top lokal w centrum – 280 m² do własnej aranżacji!
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
3 000 zł/month
Biuro w Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

3 000 zł/month

Zobacz więcej
Komercyjne magazyn na wynajem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
35 900 zł/month
Magażyn w Mroczkowizna, Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

BRZEZINY POWIERZCHNIE MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNE od 1070 m2 do 6657 m2 CENA 15,5 zł/m2 + VAT + media Świetna lokalizacja: nieruchomość położona w południowej części Brzezin, zaledwie 28 km od centrum Łodzi, w okolicach głównej ar…

  • 2 315 m²

35 900 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Szkoła
W odległości 657 m od Państwowa Szkoła Muzyczna
Szkoła
W odległości 806 m od Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza

BRZEZINY POWIERZCHNIE MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNE od 1070 m2 do 6657 m2 CENA 15,5 zł/m2 + VAT + media Świetna lokalizacja: nieruchomość położona …

Zobacz więcej
Komercyjne magazyn na wynajem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
35 900 zł/month

• 2 315 m²

35 900 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Szkoła
W odległości 657 m od Państwowa Szkoła Muzyczna
Szkoła

Zobacz więcej
Komercyjne magazyn na wynajem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
16 585 zł/month

BRZEZINY POWIERZCHNIE MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNE od 530 m2 do 6657 m2 CENA 15,5 zł/m2 + VAT + media Świetna lokalizacja: nieruchomość położona w południowej części Brzezin, zaledwie 28 km od centrum Łodzi, w okolicach głównej art…

  • 1 070 m²

16 585 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Szkoła
W odległości 657 m od Państwowa Szkoła Muzyczna
Szkoła

BRZEZINY POWIERZCHNIE MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNE od 530 m2 do 6657 m2 CENA 15,5 zł/m2 + VAT + media Świetna lokalizacja: nieruchomość położona w…

Zobacz więcej
Komercyjne magazyn na wynajem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
16 585 zł/month

• 1 070 m²

16 585 zł/month
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Szkoła
W odległości 657 m od Państwowa Szkoła Muzyczna
Szkoła

Zobacz więcej
Lokal użytkowy, Brzeziny, 40.00 m², wynajmę lokal użytkowy
dużym zainteresowaniem
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
615 zł/month
Mieszkanie w Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

Lokal użytkowy, Brzeziny, lokale użytkowe. Do wynajęcia boksy handlowe o pow. 40 mkw. każd z możliwością dowolnego łączenia lub ich dzielenia. Cena dotyczy pojedynczego Boksu handlowego. Każdy posiada jedną szklaną ścianę (wi…

  • 40 m²

615 zł/month

Lokal użytkowy, Brzeziny, lokale użytkowe. Do wynajęcia boksy handlowe o pow. 40 mkw. każd z możliwością dowolnego łączenia lub ich dzieleni…

Zobacz więcej
Lokal użytkowy, Jeżów, 800.00 m², wynajmę lokal użytkowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
9 783 zł/month
Mieszkanie w Powiat brzeziński, Województwo łódzkie

Lokal użytkowy, Jeżów, lokale użytkowe. Oferta dotyczy najmu każdej powierzchni w budynku wybudowanym pod potrzeby NAJEMCY Przedmiotem oferty jest najem powierzchni w budynku wybudowanym w standarcie i pod potrzeby najemcy w …

  • 800 m²

9 783 zł/month

Lokal użytkowy, Jeżów, lokale użytkowe. Oferta dotyczy najmu każdej powierzchni w budynku wybudowanym pod potrzeby NAJEMCY Przedmiotem ofert…

Zobacz więcej

Znaleźliśmy te domy, które mogą Cię zainteresować

Zduńska Wola, Południe
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
3 100 zł/month
Mieszkanie w Powiat zduńskowolski, Województwo łódzkie

Opis nieruchomości Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,92 m2 z dwoma balkonami oraz dużym tarasem, znajdujące się na osiedlu Nowy Manhattan w Zduńskiej Woli. LOKALIZACJA I DOJAZD: Kameralne osiedle usytuowane …