Trovit
Ulubione

117 domy trzcianka na sprzedaż

117 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Dom 400 m², Trzcianka
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 450 000 zł
Dom w Trzcianka, Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Województwo wielkopolskie

TRZCIANKA - bliska jej okolica CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ MIESZKALNO-UŻYTKOWA z dużym POTENCJAŁEM, idealna do zamieszkania lub/i pod działalność gospodarcza.

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 400 m²

Sauna
1 450 000 zł

TRZCIANKA - bliska jej okolica CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ MIESZKALNO-UŻYTKOWA z dużym POTENCJAŁEM, idealna do zamieszkania lub/i pod działalność g…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż 4 pokoje Trzcianka, 400 m2, działka 3999 m2
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 450 000 zł

• pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 400 m²

Sauna
1 450 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance
Przedszkole
W odległości 890 m od Zaczarowany Domek - punkt przedszkolny
Szkoła
W odległości 873 m od Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Zobacz więcej
Akacjowa 337,82 m², Trzcianka
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 299 000 zł

NA SPRZEDAŻ wyjątkowy dom o powierzchni 337,82 m 2. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA! MOŻLIWA ZAMIANA Z DOPŁATĄ NA PRZESTRZENNE MIESZKANIE / APARTAMENT PIŁA, TRZCIANKA !…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    3 łazienki łazienki

  • 338 m²

2 299 000 zł

NA SPRZEDAŻ wyjątkowy dom o powierzchni 337,82 m 2. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA! MOŻLIWA ZAMIANA Z DOPŁATĄ NA PRZ…

Zobacz więcej
Leśne 256 m², Straduń
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
699 000 zł
Dom w Straduń, Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Województwo wielkopolskie

przestronny dom dla dużej rodziny? Lokalizacja - Straduń Straduń to malownicza wieś w gminie Trzcianka (woj. wielkopolskie), położona pośród lasów, jezior i tras rowerowych.

  • pokoje

    9 pokoje pokoje

  • łazienki

    4 łazienki łazienki

  • 256 m²

699 000 zł

przestronny dom dla dużej rodziny? Lokalizacja - Straduń Straduń to malownicza wieś w gminie Trzcianka (woj. wielkopolskie), położona pośród…

Zobacz więcej
Górne Podwórze 180 m², Biała
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 490 000 zł
Dom w Biała, Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Województwo wielkopolskie

Dom, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes! Odkryj dom, który łączy spokój życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes!

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 180 m²

1 490 000 zł

Dom, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes! Odkryj dom, który łączy spokój życia rodzinnego z przestrzenią na T…

Zobacz więcej
Dom sprzedam, Biała, Trzcianka gw, 180 m2, cena: 1 490 000 zł
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 490 000 zł

Dom sprzedam, Biała, Trzcianka (gw), 180 m2, cena: 1 490 000 zł, Wielkopolskie, czarnkowsko-trzcianecki

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 180 m²

1 490 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 755 m od Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance
Przedszkole
W odległości 794 m od Przedszkole Publiczne nr 3
Szkoła
W odległości 621 m od Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

Zobacz więcej
Straduń, os. Leśne, 256 m² Dom
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
699 000 zł

• pokoje

    9 pokoje pokoje

  • 256 m²

699 000 zł

Zobacz więcej
Stobno 212 m², Stobno
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 000 zł
Dom w Stobno, Powiat kaliski, Województwo wielkopolskie

Dom wybudowany w 2004 r. w technice tradycyjnej, murowany. Dom z dużym potencjałem, pięknie umiejscowiony - w sąsiedztwie inne domy wolnostojące oraz tereny zielone. Nieruchomość dostępna od ręki. Zach…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 212 m²

Parking
1 200 000 zł

Dom wybudowany w 2004 r. w technice tradycyjnej, murowany. Dom z dużym potencjałem, pięknie umiejscowiony - w sąsiedztwie inne domy wolnosto…

Zobacz więcej
Stobno 392 m², Stobno
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 800 000 zł
Dom w Stobno, Powiat kaliski, Województwo wielkopolskie

GRANICE MIASTA NOWY dom wolnostojący z 2018 roku, parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia mieszkalna-392m2, z garażem- 435m2.

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • łazienki

    4 łazienki łazienki

  • 392 m²

Parking Wyposażona kuchnia
2 800 000 zł

GRANICE MIASTA NOWY dom wolnostojący z 2018 roku, parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia mieszkalna-392m2, z garażem- 435m2.…

Zobacz więcej
Działka budowlana 3050 m² w Siedlisku – gotowa pod zabudowę!
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
89 000 zł
Działka w Siedlisko, Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Województwo wielkopolskie

Działka budowlana w Siedlisku - idealne miejsce na Twój nowy dom Przestronna działka w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta i pełnej infrastruktury Działka o powierzchni 3050 m², położona w Siedlisku, gmina Trzciank…

  • 3 050 m²

89 000 zł
Szkoła
W odległości 393 m od Szkoła Podstawowa w Siedlisku

Działka budowlana w Siedlisku - idealne miejsce na Twój nowy dom Przestronna działka w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta i pełn…

Zobacz więcej
Działka 913 m² pod dom w spokojnej okolicy nad Jeziorem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
75 344 zł
Działka w Straduń, Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Województwo wielkopolskie

Działka 238/69 - 913 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913 m², położona w miejscowości Straduń, gmina Trzcianka. Atuty atrakcyjny metraż pod dom rodzinny, spokojna i zielona okolica.…

  • 913 m²

75 344 zł

Działka 238/69 - 913 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913 m², położona w miejscowości Straduń, gmina Trzcianka. Atuty atrakcyj…

Zobacz więcej
Działka budowlana 898 m² w spokojnej okolicy Straduń
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
75 344 zł

Działka 238/70 - 898 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 898 m², położona w miejscowości Straduń, gmina Trzcianka. Atuty atrakcyjny metraż pod dom rodzinny, spokojna i zielona okolica.…

  • 898 m²

75 344 zł

Działka 238/70 - 898 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 898 m², położona w miejscowości Straduń, gmina Trzcianka. Atuty atrakcyj…

Zobacz więcej
Działka pod dom w Rychliku, 1856 m², media, prywatność
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
129 000 zł
Działka w Stary Młyn, Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Województwo wielkopolskie

DZIAŁKA 444/6 - 1856 m² - 129 000 zł Rychlik, gmina Trzcianka - idealna przestrzeń na Twój dom blisko natury Jeśli marzysz o domu w spokojnej, zielonej

  • 1 856 m²

129 000 zł
Szkoła
W odległości 251 m od Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Lasu w Rychliku

DZIAŁKA 444/6 - 1856 m² - 129 000 zł Rychlik, gmina Trzcianka - idealna przestrzeń na Twój dom blisko natury Jeśli marzysz o domu w spokojne…

Zobacz więcej
Działka z warunkami zabudowy 1722 m² w Rychliku
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
119 000 zł

DZIAŁKA 444/7 - 1722 m² - 119 000 zł Rychlik - działka z warunkami zabudowy w spokojnym miejscu, blisko udogodnień Dom w otoczeniu zieleni, a jednocześnie Najważniejsze informacje: • Powierzchnia: 1722 m² • Numer: 444/7 • Wyd…

  • 1 722 m²

119 000 zł
Szkoła

DZIAŁKA 444/7 - 1722 m² - 119 000 zł Rychlik - działka z warunkami zabudowy w spokojnym miejscu, blisko udogodnień Dom w otoczeniu zieleni,…

Zobacz więcej
Przestrzeń marzeń: 8200 m² działek z stawem i drzewami
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
155 000 zł

Frontowa część (383/1) przy drodze ma świetne warunki, by postawić dom, a za nim - po prostu Twój ogród marzeń. Dom z widokiem na własne drzewa i staw.

  • 8 200 m²

Ogród
155 000 zł
Szkoła

Frontowa część (383/1) przy drodze ma świetne warunki, by postawić dom, a za nim - po prostu Twój ogród marzeń. Dom z widokiem na własne drz…

Zobacz więcej
Działka pod dom w Rychliku, 1694 m², pełna infrastruktura
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
117 000 zł

DZIAŁKA 444/8 - 1694 m² - 117 000 zł Rychlik - działka pod wymarzony dom w spokojnej lokalizacji Idealne miejsce na dom dla osób, które szukają przestrzeni

  • 1 694 m²

117 000 zł
Szkoła

DZIAŁKA 444/8 - 1694 m² - 117 000 zł Rychlik - działka pod wymarzony dom w spokojnej lokalizacji Idealne miejsce na dom dla osób, które szuk…

Zobacz więcej
Działka 1498 m² pod dom i rekreację w Białej
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
174 000 zł
Działka w Wieleń, Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Województwo wielkopolskie

Dzięki temu możesz wybudować tu zarówno dom wakacyjny, jak i całoroczny. Media i infrastruktura Prąd i woda - dostępne w pobli

  • 1 498 m²

174 000 zł
Przedszkole
W odległości 928 m od Gminny Żłobek w Wieleniu
Szkoła
W odległości 654 m od Zespół szkół w Wieleniu
Przedszkole
W odległości 906 m od Gminne Przedszkole w Wieleniu

Dzięki temu możesz wybudować tu zarówno dom wakacyjny, jak i całoroczny. Media i infrastruktura Prąd i woda - dostępne w pobli…

Zobacz więcej
Działka 613 m² w Trzciance – idealna pod dom!
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
130 000 zł
Działka w Trzcianka, Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Województwo wielkopolskie

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - TRZCIANKA Nowe osiedle domków jednorodzinnych - cisza, natura i świetna lokalizacja. Lokalizacja: - Trzcianka - urokliwa miejscowość otoczona lasami i terenami zielonymi. - Dojazd do osiedla nową, utward…

  • 613 m²

130 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 304 m od Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance
Przedszkole
W odległości 592 m od Gminne przedszkole nr. 2 w Trzciance
Szkoła
W odległości 777 m od Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - TRZCIANKA Nowe osiedle domków jednorodzinnych - cisza, natura i świetna lokalizacja. Lokalizacja: - Trzcianka - urokli…

Zobacz więcej
Malownicza działka z dużym stawem i potencjałem inwestycyjnym
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
550 000 zł

komercyjne- Bliskość Jeziora Sarcz - dodatkowe możliwości wypoczynku i rekreacjiNieruchomość daje dużą swobodę zagospodarowania - możesz tu wybudować dom

  • 68 179 m²

550 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 320 m od Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance
Przedszkole
W odległości 602 m od Gminne przedszkole nr. 2 w Trzciance
Szkoła
W odległości 210 m od Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Siostry Faustyny

komercyjne- Bliskość Jeziora Sarcz - dodatkowe możliwości wypoczynku i rekreacjiNieruchomość daje dużą swobodę zagospodarowania - możesz tu

Zobacz więcej
Działka budowlana 1198 m² w prestiżowej lokalizacji
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
199 000 zł

Idealna pod dom lub inwestycję: W najbliższej okolicy znajdują się szkoła podstawowa, przedszkola oraz sklepy - wszystko w zasięgu kilku minut spaceru.

  • 1 198 m²

199 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 602 m od Gminne przedszkole nr. 2 w Trzciance
Szkoła

Idealna pod dom lub inwestycję: W najbliższej okolicy znajdują się szkoła podstawowa, przedszkola oraz sklepy - wszystko w zasięgu kilku min…

Zobacz więcej
Duża działka w Niekursku – tylko 60 zł/m2
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
469 000 zł
Działka w Niekursko-Wybudowanie, Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Województwo wielkopolskie

WYJĄTKOWA DZIAŁKA POD TWOJE WYMARZONE DOMY – NIEKURSKO, GMINA TRZCIANKAZ przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 7781 m2, położonej w malowniczej miejscowości Niekursko…

  • 7 781 m²

469 000 zł

WYJĄTKOWA DZIAŁKA POD TWOJE WYMARZONE DOMY – NIEKURSKO, GMINA TRZCIANKAZ przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży przes…

Zobacz więcej
Działka 6000 m² pod zabudowę i inwestycję w Boruji
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
605 400 zł
Działka w Stare Czeskie, Powiat nowotomyski, Województwo wielkopolskie

6000 m | 300 m od jeziora | pozwolenie na dom 115 m | potencjał pod podział! całorocznej lub rekreacyjnej, - duża powierzchnia, - możliwość podziału na mniejsze działki - wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego 115 m…

  • 6 054 m²

605 400 zł

6000 m | 300 m od jeziora | pozwolenie na dom 115 m | potencjał pod podział! całorocznej lub rekreacyjnej, - duża powierzchnia, - możliwość…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Trzcianka, ul. Łomnicka, 1580 m² Działka
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
290 000 zł
299 000 zł

Najważniejsze atuty: - MPZP - jasne i pewne warunki zabudowy - oznaczenie MNE - idealne pod dom jednorodzinny - szeroki front działki (ok. 30 m) - regularny

290 000 zł
299 000 zł

Najważniejsze atuty: - MPZP - jasne i pewne warunki zabudowy - oznaczenie MNE - idealne pod dom jednorodzinny - szeroki front działki (ok. 3…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Łomnica, 2090 m² Działka
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
199 000 zł
Działka w Łomnica, Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Województwo wielkopolskie