Trovit
Ulubione

465 nieruchomości na sprzedaż w Nowy Sącz

465 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Mikołaja Reja 49 133 m², Nowy Sącz
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
620 000 zł
Dom w Nowy Sącz, Nowy Sącz, Województwo małopolskie

Nie jestem zainteresowany współpracą z agencją nieruchomości. files.fm/u/x2bj2frthw Link do zdjęć Oferuję na sprzedaż połowę domu bliźniaka o powierzchni

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 133 m²

Piwnica
620 000 zł

Nie jestem zainteresowany współpracą z agencją nieruchomości. files.fm/u/x2bj2frthw Link do zdjęć Oferuję na sprzedaż połowę domu bliźniaka…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Nowy Sącz, Zygmuntowska
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
850 000 zł
Dom w Nowy Sącz, Nowy Sącz, Województwo małopolskie

NA SPRZEDAŻ BUDYNEK MIESZKALNY Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA USŁUG- NOWY SĄCZ UL.ZYGMUNTOWSKA Na sprzedaż oferujemy jasny, przestronny i funkcjonalny dom o

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 140 m²

Piwnica
850 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
Przedszkole
W odległości 608 m od UFOland Sala zabaw
Szkoła
W odległości 330 m od Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im.Władysława Jagiełły w Nowym Sączu

NA SPRZEDAŻ BUDYNEK MIESZKALNY Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA USŁUG- NOWY SĄCZ UL.ZYGMUNTOWSKA Na sprzedaż oferujemy jasny, przestronny i funkcjo…

Zobacz więcej
Dom 110 m², Nowy Sącz
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
750 000 zł
Dom w Nowy Sącz, Województwo małopolskie

SUPER OFERTA- DOM BLIZNIAK W NOWYM SĄCZU + działka 5 ar Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej położony w bardzo dobrej lokalizacji w niedalekiej odległości

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 110 m²

Wyposażona kuchnia Piwnica Taras Ogród
750 000 zł

SUPER OFERTA- DOM BLIZNIAK W NOWYM SĄCZU + działka 5 ar Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej położony w bardzo dobrej lokalizacji w nieda…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż 15 pokoi Nowy Sącz, 349,91 m2, działka 731 m2
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
995 144 zł
Dom w 33-300, Nowy Sącz, Nowy Sącz, Województwo małopolskie

Nowy Sącz Dwa budynki mieszkalno - usługowe 394.91 m2 + prywatny parking na ok. 8 samochodów TYLKO 2.520 zł za m2 ! W imieniu właściciela, sprzedaż na zleceniu wyłącznym, prowadzi Inez Fryźlewicz tel. 882 832 050 Możliwość pr…

  • pokoje

    15 pokoje pokoje

  • 349 m²

Parking Taras
995 144 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 703 m od Szpital Położniczo-Ginekologiczny Medikor
Przedszkole
W odległości 769 m od Niepubliczne Przedszkole Lokomotywa
Szkoła
W odległości 560 m od Zespół Szkół Samochodowych im.Tadeusza Tańskiego

Nowy Sącz Dwa budynki mieszkalno - usługowe 394.91 m2 + prywatny parking na ok. 8 samochodów TYLKO 2.520 zł za m2 ! W imieniu właściciela, s…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Nowy Sącz
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
890 000 zł
Dom w Nowy Sącz, Nowy Sącz, Województwo małopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita 239 m2 oraz użytkowa to 139,5 m2. Dom położony jest na działce o powierzchni 4 ar. …

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 239 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Ogród
890 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 863 m od Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
Przedszkole
W odległości 937 m od Niepubliczne Przedszkole „Lokomotywa”
Szkoła
W odległości 216 m od Jezuickie Centrum Edukacji

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowit…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Nowy Sącz, Królowej Jadwigii
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
750 000 zł
Dom w Nowy Sącz, Nowy Sącz, Województwo małopolskie

Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Dom z dużym potencjałem do własnej aranżacji, z garażem w bryle budynku, położony w jednej z

  • pokoje

    7 pokoje pokoje

  • 209 m²

750 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 218 m od Niepubliczne Przedszkole Lokomotywa
Szkoła
W odległości 642 m od Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu