Trovit
Ulubione

276 nieruchomości na sprzedaż w Brwinów

276 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Bezpośrednio, Brwinów, ul. Jagiellońska, 72 m² Mieszkanie
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
675 000 zł
Mieszkanie w Brwinów, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 72 m² (liczone po podłodze) w Brwinowie przy ulicy Jagiellońskiej. Ogrzewanie gazowe z własnym piecem. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 72 m²

Wyposażona kuchnia W pełni umeblowane
675 000 zł

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 72 m² (liczone po podłodze) w Brwinowie przy ulicy Jagiellońskiej. Ogrzewanie gazowe z własnym piecem. S…

Zobacz więcej
Leśna 60 m², Brwinów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
635 000 zł

2-pokojowe mieszkanie 60m2 z tarasem i ogródkiem | Kamienica | Brwinów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w strych - Dębowa podłoga Status prawny: - Pełna własność - Złożony wniosek…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 60 m²

Wyposażona kuchnia Piwnica Taras Ogród
635 000 zł

2-pokojowe mieszkanie 60m2 z tarasem i ogródkiem | Kamienica | Brwinów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym,…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Brwinów, Pszczelin, ul. Pszczelińska, 69 m² Mieszkanie
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
830 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie Nowy Pszczelin, Brwinów 3 pokoje | 2 łazienki | oranżeria | zieleń | winda | 2022 Bezpośrednio od właściciela | Bez pośredników Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,4 m2 (wg.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 69 m²

Balkon Winda
830 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie Nowy Pszczelin, Brwinów 3 pokoje | 2 łazienki | oranżeria | zieleń | winda | 2022 Bezpośrednio od właściciela | Bez p…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Pszczelińska
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
826 350 zł

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.78,70m2 w miejscowości Brwinów 30 km od Warszawy.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 79 m²

826 350 zł
Przedszkole
W odległości 569 m od Montessori
Przedszkole
W odległości 819 m od Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Magiczna Kraina"

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tadeusza Kościuszki
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
709 000 zł

Szukasz klimatycznego mieszkania? Masz do dyspozycji 71,1 m² na drugim piętrze kamienicy.Mieszkanie ma pełną własność i jest gotowe do zamieszkania.Wnętrze obejmuje trzy pokoje, kuchnię z jadalnią i wyposażeniem oraz łazienkę…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 71 m²

Piwnica
709 000 zł
Przedszkole
W odległości 690 m od Przedszkole nr 1 w Brwinowie
Szkoła
W odległości 251 m od Niepubliczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi
Przedszkole
W odległości 630 m od Przedszkole nr 3

Szukasz klimatycznego mieszkania? Masz do dyspozycji 71,1 m² na drugim piętrze kamienicy.Mieszkanie ma pełną własność i jest gotowe do zamie…

Zobacz więcej
Mieszkanie 82,12 m², Brwinów
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
675 000 zł

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Brwinowie, usytuowane na drugim piętrze kameralnego budynku (ogrzewanie gazowe z własnym piecem). Lokalizacja: Brwinów Cena: 675 000 zł ( 8 220 zł/m2 ) Powierzchnia: 82,12 m2, Piętro: 2 /…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 82 m²

Wyposażona kuchnia W pełni umeblowane
675 000 zł

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Brwinowie, usytuowane na drugim piętrze kameralnego budynku (ogrzewanie gazowe z własnym piecem). Loka…

Zobacz więcej
2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
539 000 zł
569 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2005 roku, na

Balkon
539 000 zł
569 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2…

Zobacz więcej
Pszczelińska 78,70 m², Brwinów
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
826 350 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 79 m²

826 350 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Zgoda
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
760 000 zł

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie 80 m² - Brwinów, ciche osiedle blisko KM. ➡️ Lokalizacja - Brwinów, ciche, zadbane osiedle. ➡️ Powierzchnia - 80 m². ➡️ Piętro - 2 z 3. ➡️ Liczba pokoi - 4. ➡️ Cena - 799 000 PLN.…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 80 m²

Balkon Piwnica Basen
760 000 zł
Przedszkole
W odległości 683 m od Filia Samorządowego Przedszkola nr 1
Szkoła
W odległości 785 m od Niepubliczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi
Przedszkole
W odległości 966 m od Przedszkole nr 3

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie 80 m² - Brwinów, ciche osiedle blisko KM. ➡️ Lokalizacja - Brwinów, ciche, zadbane osiedle. ➡️…

Zobacz więcej
Pruszkowski pow, Brwinów gm, Brwinów
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
675 000 zł
Dom w Brwinów, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Brwinowie, usytuowane na drugim piętrze kameralnego budynku (ogrzewanie gazowe z własnym piecem). Lokalizacja: Brwinów Cena: 675 000 zł (8 220 zł/m2) Powierzchnia: 82,12 m2, Piętro: 2 / 2…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 82 m²

Wyposażona kuchnia W pełni umeblowane
675 000 zł
Przedszkole
W odległości 715 m od Przedszkole nr 3
Szkoła
W odległości 486 m od Niepubliczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi
Przedszkole
W odległości 343 m od Przedszkole i żłobek "Tuptuś"

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Zgoda
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
725 000 zł

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 85,7 m² znajduje się na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2010 roku przy ul. Zgoda w Brwinowie. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dwustronną ekspozycj…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 86 m²

Balkon
725 000 zł
Przedszkole
W odległości 758 m od Filia Samorządowego Przedszkola nr 1
Szkoła
W odległości 745 m od Niepubliczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi
Przedszkole
W odległości 954 m od Przedszkole nr 3

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 85,7 m² znajduje się na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2010 roku przy ul. Zgoda w Brwi…

Zobacz więcej
Dom 100 m², Brwinów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 000 zł
Dom w Brwinów, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 85m2 na działce o powierzchni 1005m2. Dom znajduje się w Brwinowie, niedaleko os.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 100 m²

Parking Piwnica Taras Ogród
1 100 000 zł

Zobacz więcej
Dom 100 m², Brwinów
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 199 000 zł
Dom w Brwinów, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż jasny, komfortowy segment w spokojnej części Brwinowa. Gotowy do wprowadzenia. Lokalizacja: Brwinów Powierzchnia domu: 100 m2, Powierzchnia działki: 216 m2, Rodzaj domu: segment, Cena: 1 199 000 zł ( 11 990 zł/m2…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 100 m²

Parking W pełni umeblowane Taras
1 199 000 zł

Na sprzedaż jasny, komfortowy segment w spokojnej części Brwinowa. Gotowy do wprowadzenia. Lokalizacja: Brwinów Powierzchnia domu: 100 m2, P…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
949 000 zł
Dom w Brwinów, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Liczba pięter budynku: 1 dom na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 949000 PLN4

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 116 m²

Parking
949 000 zł
Przedszkole
W odległości 410 m od Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Magiczna Kraina"
Szkoła
W odległości 716 m od Niepubliczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Liczba pięter budynku: 1 dom na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena:…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
998 000 zł
Dom w Brwinów, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Liczba pięter budynku: 1 dom na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 998000 PLN4

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 116 m²

Parking
998 000 zł
Przedszkole
Szkoła