Trovit
Ulubione

2 732 nieruchomości na sprzedaż w Powiat miński

2 732 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Bagno 1 041 m², Sulejówek
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
399 000 zł
Działka w Nowa Żurawka, Powiat miński, Województwo mazowieckie

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja: Sulejówek Powierzchnia: 1041 m² Przeznaczenie w MPZP: zabudowa jednorodzinna / bliźniacza Najważniejsze atuty: Me…

  • 1 041 m²

399 000 zł

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja: Sulejówek Powierzchnia: 1041…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
220 000 zł
Działka w Powiat miński, Województwo mazowieckie

Do sprzedania działka w miejscowości Dębe Wielkie. ul. MajowaDziałka:733/12 800m2- 275zł/m2 Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone symbolem A14MN(U) teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzin…

  • 802 m²

220 000 zł
Przedszkole
W odległości 377 m od Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim

Do sprzedania działka w miejscowości Dębe Wielkie. ul. MajowaDziałka:733/12 800m2- 275zł/m2 Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowani…

Zobacz więcej
Działka 933 m², Wólka Mlęcka
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
95 000 zł
Działka w Powiat miński, Województwo mazowieckie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki o numerze 189/10, w miejscowości Wólka Mlęcka, w gminie Dobre, o powierzchni 933 m2. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i cichej okolicy, z dal…

  • 933 m²

95 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki o numerze 189/10, w miejscowości Wólka Mlęcka, w gminie Dobre, o powierzchni …

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
455 000 zł
Działka w Cisie, Powiat miński, Województwo mazowieckie

Działki w Cisiu blisko PKP. Proponujemy do sprzedaży dwie działki budowlane w miejscowości Cisie gm. Halinów. Działki o numerach 291/26, i 291/6 usytuowane są przy ul. Dworcowej ok. 200m od stacji PKP. Pierwsza działka znajdu…

  • 1 300 m²

455 000 zł
Przedszkole
W odległości 646 m od Przedszkole Iskierka
Szkoła
W odległości 865 m od Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu
Przedszkole
W odległości 671 m od Przedszkole Iskierka

Działki w Cisiu blisko PKP. Proponujemy do sprzedaży dwie działki budowlane w miejscowości Cisie gm. Halinów. Działki o numerach 291/26, i 2…

Zobacz więcej
Działka 1 840 m², Kolonia Janów
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
294 400 zł
Działka w Powiat miński, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Kolonii Janów, gmina Mińsk Mazowiecki. Działka położona w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Część działki ok. 720 m2 prz…

  • 1 840 m²

294 400 zł

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Kolonii Janów, gmina Mińsk Mazowiecki. Działka położona w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Działka jest o…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
410 000 zł
Działka w Brzeziny, Powiat miński, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1312 m², położona w Brzezinach, w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Działka idealna zarówno pod zabudowę mieszka…

  • 1 312 m²

410 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1312 m², położona w Brzezinach, w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w sąsiedztwie zabu…

Zobacz więcej
Działka 6 200 m², Barcząca
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
310 000 zł
Działka w Powiat miński, Województwo mazowieckie

Oferujemy do sprzedania działkę leśną w miejscowości Barcząca gm. Mińsk Maz. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 16 m szerokości i ok. 375 m długości. W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem LsV. Polecam i zaprasz…

  • 6 200 m²

310 000 zł

Oferujemy do sprzedania działkę leśną w miejscowości Barcząca gm. Mińsk Maz. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 16 m szerokości i ok…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Strażacka
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
145 000 zł
Działka w Siennica, Powiat miński, Województwo mazowieckie

Do sprzedania działka budowlana w Siennicy ul. Strażacka.WYMIARY: 1000m2 ( ok 34mx29m)Kupując działkę nabywasz udział w drodze wewnętrznej.PRZEZNACZENIE: Nieruchomość objęta jest MPZP- w część znajduje się w strefie w MN– ter…

  • 1 000 m²

145 000 zł
Przedszkole
W odległości 556 m od Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka"
Szkoła
W odległości 400 m od Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Przedszkole
W odległości 277 m od "Akademia Smyka" Przedszkole Niepubliczne

Do sprzedania działka budowlana w Siennicy ul. Strażacka.WYMIARY: 1000m2 ( ok 34mx29m)Kupując działkę nabywasz udział w drodze wewnętrznej.P…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
139 400 zł
Działka w Powiat miński, Województwo mazowieckie

Lokalizacja: Działka położona w malowniczej miejscowości Celinów, w gminie Dębe Wielkie, to doskonała propozycja dla osób poszukujących idealnego miejsca na swój wymarzony dom. Celinów jest spokojną, zieloną okolicą, która za…

  • 820 m²

139 400 zł

Lokalizacja: Działka położona w malowniczej miejscowości Celinów, w gminie Dębe Wielkie, to doskonała propozycja dla osób poszukujących idea…

Zobacz więcej
Działka 965 m², Grabina
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
340 000 zł
Działka w Powiat miński, Województwo mazowieckie

Wyjątkowa działka budowlana blisko Sulejówka Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu, które łączy bliskość miasta z ciszą i naturą? Ta działka budowlana to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń i komfort co…

  • 965 m²

340 000 zł

Wyjątkowa działka budowlana blisko Sulejówka Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu, które łączy bliskość miasta z ciszą i naturą? Ta d…

Zobacz więcej
Działka 1 625 m², Stary Konik
nowe
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
390 000 zł
Działka w Stary Konik, Powiat miński, Województwo mazowieckie

Malownicza Działka Mieszkaniowo-Usługowa 1625 m2/Stary Konik Prezentuję Państwu działkę mieszkaniowo-usługową o powierzchni ok. 1178m2, działkę leśną o powierzchni ok.447m2, jest to bardzo dobra inwestycja, biorąc pod uwagę l…

  • 1 625 m²

390 000 zł

Malownicza Działka Mieszkaniowo-Usługowa 1625 m2/Stary Konik Prezentuję Państwu działkę mieszkaniowo-usługową o powierzchni ok. 1178m2, dzia…

Zobacz więcej
Majowa 802 m², Dębe Wielkie
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
220 000 zł
Działka w Powiat miński, Województwo mazowieckie

Do sprzedania działka w miejscowości Dębe Wielkie. ul. Majowa Działka: 733/12 800m2- 275zł/m2 Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone symbolem A14MN(U) teren zabudowy mieszkaniowej jednorodz…

  • 802 m²

220 000 zł

Do sprzedania działka w miejscowości Dębe Wielkie. ul. Majowa Działka: 733/12 800m2- 275zł/m2 Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowa…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
dużym zainteresowaniem
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
180 000 zł
Działka w Powiat miński, Województwo mazowieckie

Malownicza działka budowlana położona w Grabinie w gminie Mińsk Mazowiecki. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z zapisem MN/U/ML czyli zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usługowej i letniskowej. Doja…

  • 1 202 m²

180 000 zł

Malownicza działka budowlana położona w Grabinie w gminie Mińsk Mazowiecki. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z zapis…

Zobacz więcej
Działka 1 857 m², Długa Szlachecka
zaktualizowane
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
371 400 zł
Działka w Długa Szlachecka, Powiat miński, Województwo mazowieckie

| Działka budowlana o wymiarach ok. 18.5x96m (szerokość od ulicy x długość), położona przy asfaltowej i oświetlonej drodze, blisko lasu w Długiej Szlacheckiej (gm.Halinów). Sąsiednie działki zabudowane. Działka z trzech stron…

  • 1 857 m²

371 400 zł

| Działka budowlana o wymiarach ok. 18.5x96m (szerokość od ulicy x długość), położona przy asfaltowej i oświetlonej drodze, blisko lasu w Dł…

Zobacz więcej
Miński, Mińsk Mazowiecki
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 000 zł
w Powiat miński, Województwo mazowieckie

Dom położony w dobrej lokalizacji, bardzo ładnie zagospodarowanym ogrodem. Wysokie piwnice; pralnia, kuchnia gospodarcza, spiżarnia, kotłownia Parter; kuchnia, pokój wypoczynkowy (kominek), biblioteka, wc Piętro; salon 40m2, …