Trovit
Ulubione

2 024 nieruchomości na sprzedaż w Powiat goleniowski

2 024 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Działka na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
710 000 zł
Działka w Powiat goleniowski, Województwo zachodniopomorskie

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Nowogardzie za szkołą SP3. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia: 17 291m2 Kształt działki: nieregularny Działka: środkowa, Wygląd działki: pust…

  • 17 291 m²

710 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Nowogardzie za szkołą SP3. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierz…

Zobacz więcej
Działka 1 101 m², Nowogard
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
154 140 zł
Działka w Nowogard, Powiat goleniowski, Województwo zachodniopomorskie

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1101m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, do …

  • 1 101 m²

154 140 zł

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1101m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospoda…

Zobacz więcej
Działka 1 100 m², Nowogard
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
154 000 zł

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1100m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, do …

  • 1 100 m²

154 000 zł

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1100m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospoda…

Zobacz więcej
Działka 1 028 m², Nowogard
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
154 200 zł

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1028m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, do …

  • 1 028 m²

154 200 zł

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1028m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospoda…

Zobacz więcej
Działka 2 600 m², Nowogard
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
208 000 zł

Polecamy Państwu działkę budowlano-rolną o powierzchni 2600 m2, położoną w Nowogardzie. W okolicy działki znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne. Media w niedalekiej okolicy. Dojazd do działki drogą asfaltową w drogę…

  • 2 600 m²

208 000 zł

Polecamy Państwu działkę budowlano-rolną o powierzchni 2600 m2, położoną w Nowogardzie. W okolicy działki znajdują się nowo wybudowane domy …

Zobacz więcej
Działka 15 354 m², Nowogard
dużym zainteresowaniem
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
399 000 zł

Polecamy Państwu działkę niezabudowaną usytuowaną w miejscowości Nowogard. Nieruchomość o łącznej powierzchni 15354 m2 na którą składa się łąka V klasy o powierzchni 5350 m2 oraz Pastwiska IV klasy- 5697 m2. Dojazd do działki…

  • 15 354 m²

399 000 zł

Polecamy Państwu działkę niezabudowaną usytuowaną w miejscowości Nowogard. Nieruchomość o łącznej powierzchni 15354 m2 na którą składa się ł…

Zobacz więcej
Działka 28 987 m², Krzywice
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
579 740 zł
Działka w Krzywice, Powiat goleniowski, Województwo zachodniopomorskie

Interesująca nieruchomość położona w miejscowości Krzywice, w otulinie lasu mieszanego, z bardzo dobrym połączeniem z trasą krajową S6 Szczecin-Gdańsk. Nieruchomość składa się z 7 działek budowlanych i drogi wewnętrznej o łąc…

  • 28 987 m²

579 740 zł

Interesująca nieruchomość położona w miejscowości Krzywice, w otulinie lasu mieszanego, z bardzo dobrym połączeniem z trasą krajową S6 Szcze…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
650 000 zł

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni1,65ha- Nowogard obręb Olchowo INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia: 16 516 m2 Kształt działki: prostokąt Działka: środkowa Wygląd działki: drzewa, krzaki Ogrodzon…

  • 16 516 m²

650 000 zł

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni1,65ha- Nowogard obręb Olchowo INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia: 16 516 m2…

Zobacz więcej
Działka 28 834 m², Goleniów
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna -inwestycyjna położona na obrzeżach Goleniowa. Położenie działki jest jej ogromnym atutem i daje możliwość do rozpoczęcia działalności różnego rodzaju usług. Działka ma bezpośredni dos…

  • 28 834 m²

1 100 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna -inwestycyjna położona na obrzeżach Goleniowa. Położenie działki jest jej ogromnym atutem i daje mo…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 400 000 zł
Działka w Centrum, Powiat goleniowski, Województwo zachodniopomorskie

Na sprzedaż działka inwestycyjna w samym centrum Goleniowa położona przy ul. Konopnickiej. Działka idealna pod zabudowę wielorodzinną - Apartamentowiec z cała infrastrukturą lokali usługowych oraz miejsc parkingowych. W MPZP …

  • 806 m²

1 400 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 521 m od Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie
Przedszkole
W odległości 336 m od Przedszkole Wesołe Smyki
Szkoła
W odległości 384 m od Yamaha Szkoła Muzyczna Goleniów

Na sprzedaż działka inwestycyjna w samym centrum Goleniowa położona przy ul. Konopnickiej. Działka idealna pod zabudowę wielorodzinną - Apar…

Zobacz więcej
Działki inwestycyjne pod Goleniowem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
2 422 500 zł

Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 3,25 ha (32 500 m²), zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy pod Goleniowem, przy ul. Nowogardzkiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w pólnocnej częś…

2 422 500 zł

Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 3,25 ha (32 500 m²), zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy pod Goleniowem, przy ul. No…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w atrakcyjnej miejscowości Białuń ok 4 km od Goleniowa i 3 km od tras komunikacyjnych S3 oraz S4, 5 km od lotniska. Jest to świetna inwestycja pod budownictwo mieszkaniowe, ze…

  • 34 951 m²

1 100 000 zł
Szkoła
W odległości 128 m od Szkoła Podstawowa im. Marka Kotańskiego

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w atrakcyjnej miejscowości Białuń ok 4 km od Goleniowa i 3 km od tras komunikacyjnych S3 o…

Zobacz więcej
Działka 1 855 m², Kikorze
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
105 000 zł
Działka w Kikorze, Powiat goleniowski, Województwo zachodniopomorskie

Zapraszam do zakupu działek budowlanych w malowniczej miejscowości Kikorze- 15 min do Goleniowa, 10 min do Nowogardu oraz dostęp do komunikacji miejskiej (autobus i stacja kolejowa). Działka budowalna o powierchni 1855 m2 o k…

  • 1 855 m²

105 000 zł

Zapraszam do zakupu działek budowlanych w malowniczej miejscowości Kikorze- 15 min do Goleniowa, 10 min do Nowogardu oraz dostęp do komunika…

Zobacz więcej
Działka 32 500 m², Wojcieszyn
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
4 062 500 zł
Działka w Wojcieszyn, Powiat goleniowski, Województwo zachodniopomorskie

32 500 m2 powierzchni inwestycyjnej na sprzedaż! Jedna z ostatnich działek usługowych przy węźle Nowogard Zachód, na autostradzie S6. Położona w miejscowości Wojcieszyn, 5 minut od Nowogardu, 20 minut od Goleniowa i 40 minut …

  • 32 500 m²

4 062 500 zł

32 500 m2 powierzchni inwestycyjnej na sprzedaż! Jedna z ostatnich działek usługowych przy węźle Nowogard Zachód, na autostradzie S6. Położo…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Nowogard, ul. Młynarska, 6029 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
2 000 000 zł

Bez pośredników! Na sprzedaż działka inwestycyjna – Nowogard, ul. Młynarska 12 (obręb geodezyjny nr 5) Lokalizacja: Nowogard, woj. zachodniopomorskie, ul. Młynarska / ul. Nadtorowa Powierzchnia: 6 029 m² (0,6029 ha) Dojazd: b…

2 000 000 zł

Bez pośredników! Na sprzedaż działka inwestycyjna – Nowogard, ul. Młynarska 12 (obręb geodezyjny nr 5) Lokalizacja: Nowogard, woj. zachodnio…

Zobacz więcej
Działka 64 200 m², Wojcieszyn
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
7 399 000 zł

Przedmiotem oferty jest działka usługowa o powierzchni 64 200m2, położona w miejscowości Wojcieszyn. Działka ma regularny kształt i mieści się na płaskim terenie. Nie jest uzbrojona, ale główne sieci: wodociągowa, gazowa, prą…

  • 64 200 m²

7 399 000 zł

Przedmiotem oferty jest działka usługowa o powierzchni 64 200m2, położona w miejscowości Wojcieszyn. Działka ma regularny kształt i mieści s…

Zobacz więcej
Działka 2 401 m², Kliniska Wielkie
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
720 300 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej. Prezentowana nieruchomość o pow. 2401 m2, położona jest w miejscowości Kliniska Wielkie. Możliwość nabycia działki sąsiedniej o pow. 1767 …

  • 2 401 m²

720 300 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej. Prezentowana nieruchomość o pow. 2401 m2, położona je…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
726 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w świetnej lokalizacji w Wojcieszynie niedaleko Nowogardu. Działka o powierzchni 10300m2 INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia: 10300 m2 Kształt działki: nieregularna Wygląd działki: …

  • 10 300 m²

726 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w świetnej lokalizacji w Wojcieszynie niedaleko Nowogardu. Działka o powierzchni 10300m2 INFORMA…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
990 000 zł

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 3,64 ha- Nowogard obręb Olchowo INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia: 36 419 m2 Kształt działki: nieregularna Działka: środkowa Wygląd działki: drzewa, krzaki Ogr…

  • 36 419 m²

990 000 zł

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 3,64 ha- Nowogard obręb Olchowo INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia: 36 419 …

Zobacz więcej
Wojska Polskiego 12 9 056 m², Przybiernów
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
905 600 zł
Działka w Przybiernów, Powiat goleniowski, Województwo zachodniopomorskie

9056 m² przy Jeziorze – WZ na do 8 domow jednorodzinnych bądź 16 lokali mieszkalnych Lokalizacja: Przybiernów (zachodniopomorskie) – strategiczny punkt przy trasie S3. Cena: 905 600 zł (100 zł/m²) Powierzchnia całkowita: 9 05…

  • 9 056 m²

905 600 zł

9056 m² przy Jeziorze – WZ na do 8 domow jednorodzinnych bądź 16 lokali mieszkalnych Lokalizacja: Przybiernów (zachodniopomorskie) – strateg…

Zobacz więcej
Działka 3 181 m², Kąty
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
167 000 zł

Jeśli szukasz działki pod budowę wymarzonego domu i cenisz sobie ciszę i spokój? Jest to idealna propozycja właśnie dla Ciebie. Działka położona jest w miejscowości Kąty w cichej i spokojnej okolicy i w sąsiedztwie lasu. Dzię…

  • 3 181 m²

167 000 zł

Jeśli szukasz działki pod budowę wymarzonego domu i cenisz sobie ciszę i spokój? Jest to idealna propozycja właśnie dla Ciebie. Działka poło…

Zobacz więcej
Działka 3 200 m², Kąty
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
169 000 zł

• 3 200 m²

169 000 zł

Zobacz więcej
Działka 27 300 m², Brzozowo
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
499 000 zł
Działka w Brzozowo, Powiat goleniowski, Województwo zachodniopomorskie

Sprzedam grunt o pow blisko 3ha z możliwością podziału na mniejsze. Działka położona w miejscowości Brzozowo pomiędzy Goleniowem i Wolinem. Działka sucha, równa. Cena 35zł za metr kw. do negocjacji W sąsiedztwie nowa zabudowa…