Trovit
Ulubione

4 mieszkania nowe gdynia na sprzedaż w Karwiny, Gdynia

4 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Luksusowe 3 pokojowe mieszkanie z antresolą i balkonami
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 500 000 zł
Mieszkanie w Karwiny, Gdynia, Województwo pomorskie

z antresolą - Gdynia Karwiny, ul. Oferuję na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Karwinach…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 67 m²

Balkon
1 500 000 zł
Przedszkole
W odległości 654 m od Chatka Przedszkolaka
Szkoła
W odległości 681 m od Szkoła Podstawowa nr 46
Przedszkole
W odległości 650 m od Przedszkole nr 57

z antresolą - Gdynia Karwiny, ul. Oferuję na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane w jednej z najb…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Gdynia, Karwiny, Gojawiczyńskiej
nowe
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
769 000 zł
Mieszkanie w Karwiny, Gdynia, Województwo pomorskie

Gdynia Karwiny | 3 pokoje | 60,40 m² | Parter | Po remoncie MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UE! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej dzielnicy Gdyni - Karwinach. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wp…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 60 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Ogród
769 000 zł
Przedszkole
W odległości 844 m od Przedszkole nr 57
Szkoła
W odległości 808 m od Szkoła Podstawowa nr 46
Przedszkole
W odległości 259 m od Przedszkole nr 54

Gdynia Karwiny | 3 pokoje | 60,40 m² | Parter | Po remoncie MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UE! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w spokoj…

Zobacz więcej
Poli Gojawiczyńskiej 60,40 m², Gdynia
nowe
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
769 000 zł
Mieszkanie w Karwiny, Gdynia, Województwo pomorskie

1 łazienka łazienka

  • 60 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Ogród
769 000 zł

Zobacz więcej
Janiny Porazińskiej 67 m², Gdynia
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 500 000 zł
Mieszkanie w Karwiny, Gdynia, Województwo pomorskie

Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowe mieszkanie z antresolą - Gdynia Karwiny, ul. Janiny Porazińskiej. Mieszkanie jest zupełnie nowe - nigdy wcześniej nie było zamieszkałe, co stanowi ogromny atut dla osób poszukujących świeżej,…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 67 m²

Balkon
1 500 000 zł

Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowe mieszkanie z antresolą - Gdynia Karwiny, ul. Janiny Porazińskiej. Mieszkanie jest zupełnie nowe - nigdy wcz…

Zobacz więcej

4 mieszkania nowe gdynia na sprzedaż w Karwiny, Gdynia

Wartość nieruchomości w Karwiny
Średnia cena za m²
11 429 zł/
3.1 %
W porównaniu do Marca 2026
8.7 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
639 000 zł
Rodzaje nieruchomości
Cechy