Trovit
Ulubione

649 mieszkania ul jasielska na sprzedaż w Poznań

649 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Jasielska 39,57 m², Poznań
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
481 795 zł
Mieszkanie w Podolany, Poznań, Województwo wielkopolskie

Twój Nowy Adres na Poznańskich Podolanach, ul. Jasielska Zapomnij o podatku PCC i prowizji. Dlaczego warto wybrać Jasielską? Przestrzeń zaprojektowana z myślą o Tobie Mieszkanie o powierzchni 39,57 m² to idealnie skrojone dwa…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 40 m²

481 795 zł

Twój Nowy Adres na Poznańskich Podolanach, ul. Jasielska Zapomnij o podatku PCC i prowizji. Dlaczego warto wybrać Jasielską? Przestrzeń zapr…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Poznań Jeżyce, 45,51 m2, parter
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
498 000 zł
Mieszkanie w Podolany, Poznań, Województwo wielkopolskie

Sprawna komunikacja z innymi częściami Poznania jest możliwa dzięki bliskości przystanków autobusowych, stacji kolejowej Poznań Podolany, a także dobremu

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 45 m²

498 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Wielkpolskie Centrum Pediatrii
Przedszkole
W odległości 931 m od Przedszkole nr 142
Szkoła
W odległości 572 m od Kann szkolenia zawodowe

Sprawna komunikacja z innymi częściami Poznania jest możliwa dzięki bliskości przystanków autobusowych, stacji kolejowej Poznań Podolany, a…

Zobacz więcej
Jasielska 40,14 m², Poznań
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
475 790 zł
Mieszkanie w Podolany, Poznań, Województwo wielkopolskie

Twój Nowy Adres na Poznańskich Podolanach, ul. Jasielska Zapomnij o podatku PCC i prowizji. Dlaczego warto wybrać Jasielską? Przestrzeń zaprojektowana z myślą o Tobie Mieszkanie o powierzchni 40,14 m² to idealnie skrojone dwa…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 40 m²

475 790 zł

Zobacz więcej
Jasielska 39,57 m², Poznań
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
489 000 zł
Mieszkanie w Podolany, Poznań, Województwo wielkopolskie

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż - Poznań, Podolany | ul. Jasielska 7G, lokal C.4.19 piętro (3/4) - Pekabex Development JA_SIELSKA. Mieszkanie usytuowane w spokojnej, wewnętrznej części osiedla z ekspozycją okien na zachód…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 40 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
489 000 zł

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż - Poznań, Podolany | ul. Jasielska 7G, lokal C.4.19 piętro (3/4) - Pekabex Development JA_SIELSKA. Mieszk…

Zobacz więcej
Jasielska 36,66 m², Poznań
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
442 416 zł
Mieszkanie w Podolany, Poznań, Województwo wielkopolskie

Twój Nowy Adres na Poznańskich Podolanach, ul. Jasielska Zapomnij o podatku PCC i prowizji. Dlaczego warto wybrać Jasielską? Przestrzeń zaprojektowana z myślą o Tobie Mieszkanie o powierzchni 36,66 m² to idealnie skrojone dwa…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 37 m²

442 416 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Podolany, Jasielska
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
580 000 zł
Mieszkanie w Podolany, Poznań, Województwo wielkopolskie

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,28 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku przy ul. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, ustawne i ładnie zaaranżowane, dzięki czemu spr…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 44 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
580 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA im. prof. Ludwika Bierkowskiego
Przedszkole
W odległości 570 m od Publiczne Przedszkole Leonardo
Szkoła
W odległości 813 m od Szkoła Podstawowa nr 62 im. gen. Stanisława Taczaka

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,28 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku przy ul…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Poznań, Podolany, ul. Jasielska, 36 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
555 000 zł
Mieszkanie w Poznań, Województwo wielkopolskie

Polecam do sprzedaży gotowe do wprowadzenia, świeżo wykończone i wyposażone w wysokim standardzie i nowoczesnym stylu mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem na IV p. w nowowybudowanym bloku przy ul.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 36 m²

Wyposażona kuchnia
555 000 zł

Polecam do sprzedaży gotowe do wprowadzenia, świeżo wykończone i wyposażone w wysokim standardzie i nowoczesnym stylu mieszkanie 2-pokojowe…

Zobacz więcej

649 mieszkania ul jasielska na sprzedaż w Poznań

Wartość nieruchomości w Poznań
Średnia cena za m²
12 534 zł/
0.7 %
W porównaniu do Marca 2026
2.7 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
636 202 zł

Wartość nieruchomości w Poznań według liczby pokoje

Rodzaje nieruchomości
Cechy
Pokoje