Trovit
Ulubione

1 174 mieszkania na sprzedaż w Tarnów

1 174 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Romanowicza 63,14 m², Tarnów
dużym zainteresowaniem
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
370 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, jasne i niezwykle przytulne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej lubianych i cenionych części miasta Tarnów Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze zadbanego bloku i oferuje 63…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 63 m²

Balkon Basen
370 000 zł

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, jasne i niezwykle przytulne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej lubianych i cenionych częś…

Zobacz więcej
5 55 m², Tarnów
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
389 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ogrzewane jest za pomocą ekonomicznego pieca dwufunkcyjnego, który…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 55 m²

Balkon
389 000 zł

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wy…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Tarnów
dużym zainteresowaniem
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
549 000 zł
Dom w Tarnów, Województwo małopolskie

Każde mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z możliwością aranżacji aneksu kuchennego, toalety na parterze, trzech oddzielnych pokoi i eleganckiej

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 72 m²

Ogród
549 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 842 m od Szpital Specjalistyczny im. Szczeklika
Przedszkole
W odległości 601 m od Przedszkole Publiczne Nr 13
Szkoła
W odległości 516 m od XX Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Każde mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z możliwością aranżacji aneksu kuchennego, toalety na parterze, trzech oddzielnych pokoi…

Zobacz więcej
Lwowska 74 m², Tarnów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
529 000 zł
549 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

PIĘKNE NOWOCZESNE MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA! BEZCZYNSZOWA NIERUCHOMOŚĆ GOTOWA DO ZAMIESZKANIA Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM! Oferujemy do sprzedaży piękne funkcjonalne BEZCZYNSZOWE mieszkanie o powierzchni 74 m2 położone na 2 piętr…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 74 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Basen
529 000 zł
549 000 zł

PIĘKNE NOWOCZESNE MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA! BEZCZYNSZOWA NIERUCHOMOŚĆ GOTOWA DO ZAMIESZKANIA Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM! Oferujemy do sprzedaż…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tarnów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
480 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Apartamenty Gruntowa – nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym przy ul. Gruntowej w Tarnowie, stworzonym z myślą o osob…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 57 m²

Wyposażona kuchnia Ogród
480 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 699 m od Szpital Specjalistyczny im. Szczeklika
Przedszkole
W odległości 546 m od Przedszkole Publiczne Nr 13
Szkoła
W odległości 669 m od XX Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Apartamenty Gruntowa – nowoczesnym i kamer…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tarnów
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
429 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam na prezentację !

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 59 m²

Balkon Piwnica
429 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny im. Szczeklika
Przedszkole
W odległości 811 m od Przedszkole Publiczne Nr 13
Szkoła
W odległości 414 m od XX Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam na prezentację…

Zobacz więcej
Mieszkanie 57 m², Tarnów
Nowy
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
543 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Rynek pierwotny - nowe mieszkanie w stanie deweloperskim Lokal położony w kameralnym, 16 mieszkaniowym budynku Mieszkanie o powierzchni 57,80 m2, na parterze ( 59 000 zł) Zewnętrzne miejsce postojowe dodatkowo płatne - 19 000…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 57 m²

Balkon Winda
543 000 zł

Rynek pierwotny - nowe mieszkanie w stanie deweloperskim Lokal położony w kameralnym, 16 mieszkaniowym budynku Mieszkanie o powierzchni 57,8…

Zobacz więcej
Tadeusza Romanowicza 53,80 m², Tarnów
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
399 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

NA SPRZEDAŻ – mieszkanie po generalnym remoncie Lokalizacja: Tarnów, ul. Mieszkanie posiada przestronny salon z kuchnią w pełni wyposażoną, sypialnię i pokój dodatkowy, łazienkę oraz balkon.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 54 m²

Balkon Piwnica
399 000 zł

NA SPRZEDAŻ – mieszkanie po generalnym remoncie Lokalizacja: Tarnów, ul. Mieszkanie posiada przestronny salon z kuchnią w pełni wyposażoną,…

Zobacz więcej
Klikowska 57,90 m², Tarnów
zaktualizowane
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
340 000 zł
Mieszkanie w Strusina, Tarnów, Województwo małopolskie

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie do remontu Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym zadbanym bloku. Blok jest usytułowany w spokojnej okolicy.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 58 m²

Piwnica
340 000 zł

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie do remontu Mieszkanie znajduje się na 4…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tarnów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
540 000 zł
Mieszkanie w Strusina, Tarnów, Województwo małopolskie

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 58 m² z dużym balkonem – wysoki standard, bez prowizjiTarnów, ul. Wieniawskiego 12cNa sprzedaż nowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na nowoczesnym, spokojnym osiedlu pr…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 58 m²

Wyposażona kuchnia
540 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny im. Szczeklika
Przedszkole
W odległości 397 m od Przedszkole Publiczne Nr 29 im. Marii Konopnickiej
Szkoła
W odległości 642 m od ZSME

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 58 m² z dużym balkonem – wysoki standard, bez prowizjiTarnów, ul. Wieniawskiego 12cNa sprzedaż nowe, bardzo funkc…

Zobacz więcej
Szujskiego 54,15 m², Tarnów
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
530 670 zł
Mieszkanie w Strusina, Tarnów, Województwo małopolskie

Każde mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, komforcie i wysokim standardzie życia, oferując przemyślane przestrzenie oraz duże przeszklenia

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 54 m²

Balkon
530 670 zł

Każde mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, komforcie i wysokim standardzie życia, oferując przemyślane przestrzenie…

Zobacz więcej
Lwowska 62 m², Tarnów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
459 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Do sprzedaży mieszkanie 62m2 w bloku 10 piętrowym na 8 piętrze przy ul. Lwowskiej w Tarnowie Blok po termomodernizacji Mieszkanie przeszło generalny remont, wykończone pod klucz. Zapraszamy do rezerwacji.…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 62 m²

459 000 zł

Do sprzedaży mieszkanie 62m2 w bloku 10 piętrowym na 8 piętrze przy ul. Lwowskiej w Tarnowie Blok po termomodernizacji Mieszkanie przeszło g…

Zobacz więcej
Sowińskiego 98 m², Tarnów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
530 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Na sprzedaż mieszkanie 98 m ul. Sowińskiego, Tarnów | 3 pokoje + kuchnia + służbówka Przestronne, pełne światła mieszkanie o powierzchni 98 m położone na 2 piętrze kamienicy przy ul.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 98 m²

Piwnica
530 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 98 m ul. Sowińskiego, Tarnów | 3 pokoje + kuchnia + służbówka Przestronne, pełne światła mieszkanie o powierzchni 98…

Zobacz więcej
Mieszkanie 52 m², Tarnów
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
330 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 52 m, położone na parterze w niskim 4 pietrowym bloku Mieszkanie do generalnego remontu.…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 52 m²

330 000 zł

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 52 m, poł…

Zobacz więcej
Adama Mickiewicza 62,30 m², Tarnów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
389 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Tarnowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Adama Mickiewicza 19 w Tarnowie Mieszkanie składa się z trzech ustawnych oddzielnych pokoi, kuchni, łazie…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 62 m²

Piwnica
389 000 zł

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Tarnowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Adama Mickiewicza 19…

Zobacz więcej
Abp. Jerzego Ablewicza 84,80 m², Tarnów
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
805 600 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

usytuowane jest w północno-wschodniej części miasta, skąd mamy bardzo łatwy dojazd do autostrady A4 Kraków-Rzeszów, oraz do drogi krajowej nr 73, łączącej Tarnów

  • pokój

    1 pokój pokój

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 85 m²

Parking Dziedziniec
805 600 zł

usytuowane jest w północno-wschodniej części miasta, skąd mamy bardzo łatwy dojazd do autostrady A4 Kraków-Rzeszów, oraz do drogi krajowej n…

Zobacz więcej
Do Prochowni 50 m², Tarnów
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
450 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane w bloku przy ul. Do Prochowni w Tarnowie. Mieszkanie przeszło generalny remont i znajduje się na trzecim piętrze zadbanego, ocieplonego budynku po termomodern…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 50 m²

Parking Balkon Piwnica
450 000 zł

Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane w bloku przy ul. Do Prochowni w Tarnowie. Mieszkanie przeszło generalny r…

Zobacz więcej
Os. Zielone 65 m², Tarnów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
599 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Jedno z najpiękniejszych mieszkań w Tarnowie | 65 m | Gotowe do wejścia Wyjątkowe mieszkanie, które zachwyca od pierwszego kroku dopracowane w każdym detalu Przemyślana przestrzeń 65 m komfortu Mieszkanie stanowi harmonijną,…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 65 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Basen
599 000 zł

Jedno z najpiękniejszych mieszkań w Tarnowie | 65 m | Gotowe do wejścia Wyjątkowe mieszkanie, które zachwyca od pierwszego kroku dopracowane…

Zobacz więcej
Mieszkanie 59,80 m², Tarnów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
399 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

MIESZKANIE 3 POKOJOWE | 59,8 m | TARNÓW OS. ZIELONE Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m, zlokalizowane na parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Tarnowa…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 60 m²

Parking Balkon Piwnica Basen
399 000 zł

MIESZKANIE 3 POKOJOWE | 59,8 m | TARNÓW OS. ZIELONE Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m, zlokalizowane na par…

Zobacz więcej
Bitwy pod Monte Cassino 60 m², Tarnów
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
420 000 zł
Mieszkanie w Osiedle Jasna, Tarnów, Województwo małopolskie

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Jasne wnętrza: Duże okna wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, szczególnie w salonie i pokojach.Potencjał: Mieszkani…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 60 m²

Balkon W pełni umeblowane
420 000 zł

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Jasne wnętrza: Duże okna wpuszcza…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tarnów
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
370 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 63 m²

Balkon Basen
370 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny im. Szczeklika
Przedszkole
W odległości 888 m od Przedszkole Publiczne Nr 29 im. Marii Konopnickiej
Szkoła
W odległości 863 m od ZSME

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tarnów
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
399 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

• pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 65 m²

Balkon
399 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 546 m od Przedszkole Publiczne Nr 13
Szkoła
W odległości 669 m od XX Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Tarnów, ul. Joachima Lelewela, 60 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
489 000 zł
499 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią, o powierzchni 60m2, na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na ulicy Lelewela 12a. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, słoneczne i ciepłe. Wokół bloku dużo zieleni, wszystkie usługi…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 60 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
489 000 zł
499 000 zł

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią, o powierzchni 60m2, na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na ulicy Lelewela 12a. Mieszkanie…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Tarnów, Grabówka, ul. Osiedle Legionów Henryka Dąbrowskiego, 48 m² Mieszkanie
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
325 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Tarnowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o powierzchni 48 m2 na osiedlu Legionów HD, na ostatnim 4 piętrze gwarantujące Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, loggii (pięcio me…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 48 m²

Balkon Piwnica
325 000 zł

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Tarnowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o powierzchni 48 m2 na osiedlu Legionów HD, na ostatnim 4 piętrze g…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tarnów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
537 496 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

Oferujemy do sprzedaży trzy-pokojowe, ustawne mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy.Mieszkanie

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 60 m²

Wyposażona kuchnia Taras
537 496 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 546 m od Przedszkole Publiczne Nr 13
Szkoła
W odległości 669 m od XX Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Oferujemy do sprzedaży trzy-pokojowe, ustawne mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy…

Zobacz więcej
Bitwy pod Monte Cassino 72,30 m², Tarnów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
410 000 zł
Mieszkanie w Osiedle Jasna, Tarnów, Województwo małopolskie

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe usytuowane na 9 piętrze w bloku przy ul. Mieszkanie ze względu na rozkład pomieszczeń posiada duży potencjał aranżacyjny.…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 72 m²

Balkon Piwnica
410 000 zł

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe usytuowane na 9 piętrze w bloku przy ul. Mieszkanie z…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tarnów
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
389 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

• pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 64 m²

Balkon
389 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 546 m od Przedszkole Publiczne Nr 13
Szkoła
W odległości 669 m od XX Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tarnów, Legionów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
299 000 zł
Mieszkanie w Tarnów, Województwo małopolskie

MIESZKANIE W SERCU TARNOWA - DWA BALKONY, KAMIENICA Z KLIMATEM I LOKALIZACJA, KTÓREJ TRUDNO PRZEBIĆ Zapraszam do poznania nieruchomości, która jest idealna

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 51 m²

Balkon
299 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 541 m od Szpital Specjalistyczny im. Szczeklika
Przedszkole
W odległości 660 m od Przedszkole Publiczne nr 3
Szkoła
W odległości 894 m od Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego

MIESZKANIE W SERCU TARNOWA - DWA BALKONY, KAMIENICA Z KLIMATEM I LOKALIZACJA, KTÓREJ TRUDNO PRZEBIĆ Zapraszam do poznania nieruchomości, któ…

Zobacz więcej
Skrzyszowska 54,12 m², Tarnów
Nowy
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
535 788 zł
Mieszkanie w Rzędzin, Tarnów, Województwo małopolskie

Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w z…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 54 m²

Balkon
535 788 zł

Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc i…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tarnów, Strusina, Bartosza Głowackiego
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
565 000 zł
Mieszkanie w Strusina, Tarnów, Województwo małopolskie

Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym budynku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, a cena obejmuje umeblowanie oraz wyposażenie.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 50 m²

565 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny im. Szczeklika
Przedszkole
W odległości 632 m od Przedszkole Publiczne nr 3
Szkoła
W odległości 361 m od XX Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym budynku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, a cena obejmuje…

Zobacz więcej

1 174 mieszkania na sprzedaż w Tarnów

Wartość nieruchomości w Tarnów
Średnia cena za m²
8 153 zł/
1.5 %
W porównaniu do Marca 2026
8.6 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
444 135 zł