Trovit
Ulubione

14 mieszkania pruszków działkowa na sprzedaż w Parzniew

14 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
780 000 zł
Mieszkanie w Parzniew, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. Do stacji PKP i SKM Pruszków około 2 km (możliwy dojazd autobusem do PKP w…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 51 m²

Wyposażona kuchnia Taras
780 000 zł
Przedszkole
W odległości 604 m od Przedszkole Miejskie nr 14" Różany Ogród"
Szkoła
W odległości 469 m od Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy ZSOiS w Pruszkowie
Przedszkole
W odległości 745 m od "Promienie Pruszków" Przedszkole Fundacji Sternik

Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dw…

Zobacz więcej
Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonami i klimatyzacją
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
865 000 zł

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie (Parzniew) o pow. 71,1 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2015 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (narożne) w idealnym stanie, bardzo zadbane i słoneczne (zachód,…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 71 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Winda
865 000 zł
Przedszkole
W odległości 981 m od Przedszkole Miejskie nr 14" Różany Ogród"
Szkoła
W odległości 477 m od Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy ZSOiS w Pruszkowie
Przedszkole
W odległości 731 m od "Promienie Pruszków" Przedszkole Fundacji Sternik

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie (Parzniew) o pow. 71,1 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2015 r. Mieszkanie roz…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Działkowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
780 000 zł

Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej. Do stacji PKP i SKM Pruszków około 2 km (możliwy dojazd autobusem do PKP w Pruszkowie), natomiast do sta…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 51 m²

Wyposażona kuchnia Taras
780 000 zł
Przedszkole
Szkoła
W odległości 465 m od Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy ZSOiS w Pruszkowie
Przedszkole
W odległości 741 m od "Promienie Pruszków" Przedszkole Fundacji Sternik

Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej. Do stacji PKP i SKM…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Działkowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
780 000 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 51 m²

Wyposażona kuchnia Taras
780 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
989 000 zł

Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,84 m², położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu Twój Parzniew Miasto Ogród INFORMACJE OGÓLNE: Powierzchnia mieszkania: 70,84 m² Liczba pokoi: 3 Rok b…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 71 m²

Parking Piwnica Taras Winda Ogród
989 000 zł
Przedszkole
W odległości 804 m od Przedszkole Miejskie nr 14" Różany Ogród"
Szkoła
W odległości 262 m od Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy ZSOiS w Pruszkowie
Przedszkole
W odległości 532 m od "Promienie Pruszków" Przedszkole Fundacji Sternik

Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,84 m², położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu Twój Parzniew Mi…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
989 000 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 71 m²

Parking Piwnica Taras Winda Ogród
989 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Działkowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 000 zł

4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II.

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 91 m²

Balkon Winda Ogród
1 100 000 zł
Przedszkole
W odległości 904 m od Przedszkole Miejskie nr 14" Różany Ogród"
Szkoła
W odległości 341 m od Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy ZSOiS w Pruszkowie
Przedszkole
W odległości 590 m od "Promienie Pruszków" Przedszkole Fundacji Sternik

4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miast…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Działkowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 000 zł

• pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 91 m²

Balkon Winda Ogród
1 100 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Działkowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
974 999 zł

Parzniew / Pruszków / Miasto Ogród II / 4 pokoje / Antresola Gotowe do zamieszkania, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z antresolą i balkonem. 4 piętro Mieszkanie jest bardzo dobrze oświetlone. Maksymalna wysokość wynosi 4,5…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 92 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Winda Ogród
974 999 zł
Przedszkole
W odległości 860 m od Przedszkole Miejskie nr 14" Różany Ogród"
Szkoła
W odległości 383 m od Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy ZSOiS w Pruszkowie
Przedszkole
W odległości 656 m od "Promienie Pruszków" Przedszkole Fundacji Sternik

Parzniew / Pruszków / Miasto Ogród II / 4 pokoje / Antresola Gotowe do zamieszkania, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z antresolą i balkon…

Zobacz więcej
Działkowa 92,40 m², Parzniew
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
974 999 zł

• pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 92 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Winda Ogród
974 999 zł

Zobacz więcej
Pruszkowski, Brwinów, Parzniew, Działkowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
974 999 zł
Apartament w Parzniew, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

• pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 92 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Winda Ogród
974 999 zł
Przedszkole
W odległości 448 m od Przedszkole Miejskie nr 15
Szkoła
Przedszkole
W odległości 403 m od Mali Olimpijczycy Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi

Zobacz więcej
Pruszkowski, Pruszków, Działkowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
780 000 zł
w Parzniew, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

1 łazienka łazienka

  • 51 m²

Wyposażona kuchnia Taras
780 000 zł

Pruszkowski, Pruszków
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
989 000 zł
w Parzniew, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,84 m ², położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu Twój Parzniew Miasto Ogród INFORMACJE OGÓLNE: Powierzchnia mieszkania: 70,84 m² Liczba pokoi: 3 Rok…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 70 m²

Parking Piwnica Taras Winda Ogród
989 000 zł
Przedszkole
W odległości 398 m od Przedszkole Miejskie nr 15
Szkoła
W odległości 248 m od Liceum Ogólnokształcące przy ZSOiS w Pruszkowie
Przedszkole
W odległości 309 m od Mali Olimpijczycy Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi

Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,84 m ², położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu Twój Parzniew M…

Zobacz więcej
Pruszkowski, Pruszków, Działkowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 000 zł
w Parzniew, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. APARTAMENT składa się z: otwartej kuchni. 10,01 m2. Salonu z wyjściem na…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 91 m²

Balkon Winda Ogród
1 100 000 zł

Zobacz więcej

14 mieszkania pruszków działkowa na sprzedaż w Parzniew

Wartość nieruchomości w Parzniew
Średnia cena za m²
12 050 zł/
0.0 %
W porównaniu do Marca 2026
3.7 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
1 195 000 zł
Rodzaje nieruchomości
Cechy