Trovit
Ulubione

63 mieszkania na sprzedaż w Strzeszyn, Poznań

63 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Mieszkanie, Poznań, 91.28 m2, 4 pokoje
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 232 280 zł
Mieszkanie w Strzeszyn, Poznań, Województwo wielkopolskie

garażowa, miejsce postojowe przy budynkuZobacz szczegółowy opis inwestycji: www.dopoznania.pl/inwestycja/osiedle-naturama-ii-ul-koszalinskaul-suwalska-poznan-strzeszyn

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 91 m²

Parking
1 232 280 zł
Przedszkole
W odległości 678 m od Przedszkole nr 121

garażowa, miejsce postojowe przy budynkuZobacz szczegółowy opis inwestycji: www.dopoznania.pl/inwestycja/osiedle-naturama-ii-ul-koszalinskau…

Zobacz więcej
Mieszkanie, Poznań, Olgi Sławskiej Lipczyńskiej, 39.80 m², sprzedam mieszkanie
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
590 000 zł
Mieszkanie w Strzeszyn, Poznań, Województwo wielkopolskie

Mieszkanie, Poznań, mieszkania, Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej. Mieszkanie dostępne od stycznia 2027 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 39 m²

Wyposażona kuchnia
590 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Podolany
Przedszkole
W odległości 821 m od Przedszkole nr 77 „Koraliki”
Szkoła
W odległości 462 m od Szkoła Podstawowa nr 1

Mieszkanie, Poznań, mieszkania, Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej. Mieszkanie dostępne od stycznia 2027 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul.…

Zobacz więcej

63 mieszkania na sprzedaż w Strzeszyn, Poznań

Wartość nieruchomości w Strzeszyn
Średnia cena za m²
13 560 zł/
0.0 %
W porównaniu do Marca 2026
25.6 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
689 500 zł
Rodzaje nieruchomości
Cechy