Trovit
Ulubione

1 159 mieszkania na sprzedaż w Osiedle Szczepin, Wrocław

1 159 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Mieszkanie 45,7m²
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
729 000 zł
w Osiedle Szczepin, Powiat Wrocław, Województwo dolnośląskie

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz loggią, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. ODKRYJ ATUTY LOKUM PORTO: ✓ nowoczesne osiedle z placami zabaw, siłownią terenową ✓ liczne zielone strefy rekre…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 46 m²

Balkon
729 000 zł

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz loggią, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. ODKRYJ ATUTY LOKUM PORTO:…

Zobacz więcej
Mieszkanie 45,6m²
Nowy
dużym zainteresowaniem
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
719 000 zł

• pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 46 m²

Balkon
719 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie 48,7m²
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
759 000 zł

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. ODKRYJ ATUTY LOKUM PORTO: ✓ nowoczesne osiedle z placami zabaw, siłownią terenową ✓ liczne zielone strefy rek…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 49 m²

759 000 zł

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. ODKRYJ ATUTY LOKUM PORTO…

Zobacz więcej
Mieszkanie 60,4m²
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
989 000 zł

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz loggią, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. ODKRYJ ATUTY LOKUM PORTO: ✓ nowoczesne osiedle z placami zabaw, siłownią terenową ✓ liczne zielone strefy rekre…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 60 m²

Balkon
989 000 zł

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz loggią, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. ODKRYJ ATUTY LOKUM PORTO:…

Zobacz więcej
Mieszkanie 55,8m²
Nowy
dużym zainteresowaniem
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
929 000 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 56 m²

Balkon
929 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie 59,9m²
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
909 000 zł

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. ODKRYJ ATUTY LOKUM PORTO: ✓ nowoczesne osiedle z placami zabaw, siłownią terenową ✓ liczne zielone strefy rek…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 60 m²

909 000 zł

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. ODKRYJ ATUTY LOKUM PORTO…

Zobacz więcej
Mieszkanie 59,3m²
Nowy
dużym zainteresowaniem
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
889 000 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 59 m²

Balkon
889 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie 59,2m²
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
899 000 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 59 m²

899 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie 60,4m²
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
999 000 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 60 m²

Balkon
999 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie 54,1m²
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
879 000 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 54 m²

Balkon
879 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie 52,6m²
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
879 000 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 53 m²

Balkon
879 000 zł

Zobacz więcej

1 159 mieszkania na sprzedaż w Osiedle Szczepin, Wrocław

Wartość nieruchomości w Osiedle Szczepin
Średnia cena za m²
16 710 zł/
3.9 %
W porównaniu do Marca 2026
8.9 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
814 000 zł
Rodzaje nieruchomości
Cechy