Trovit
Ulubione

760 mieszkania na sprzedaż w Leszczynki, Gdynia

760 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Stefana Ramułta 44,97 m², Gdynia
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
479 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

Cena: 520 000 zł Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki, przy ul.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 45 m²

Piwnica
479 000 zł

Cena: 520 000 zł Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym blo…

Zobacz więcej
Gen. Orlicz Dreszera 37 m², Gdynia
nowe
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
569 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

Mieszkanie: Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie zostało dobrze zaprojektowane, dzięki czemu przestrzeń jest wygodna i praktyczna…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 37 m²

Balkon
569 000 zł

Mieszkanie: Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszka…

Zobacz więcej
Jana Dantyszka 52,63 m², Gdynia
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
639 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

3-pokojowe mieszkanie z balkonem – Gdynia Leszczynki, ul. Lokalizacja: Mieszkanie położone jest przy ulicy Jana Dantyszka w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 53 m²

Balkon Winda
639 000 zł

3-pokojowe mieszkanie z balkonem – Gdynia Leszczynki, ul. Lokalizacja: Mieszkanie położone jest przy ulicy Jana Dantyszka w gdyńskiej dzieln…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdynia Leszczynki, 38 m2, 4 piętro
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
580 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Lokal idealnie sprawdzi się dla singla, pary lub inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem.Istnieje możli…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 38 m²

Parking Balkon Piwnica
580 000 zł
Przedszkole
W odległości 671 m od Integracyjne Przedszkole Niepubliczne Zdrowy Smyk
Szkoła
W odległości 752 m od Branżowa Szkoła I stopnia nr 4
Przedszkole
W odległości 703 m od Edu-Zielony Zakątek

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Lokal idealnie sprawdzi się…

Zobacz więcej
Gen. Orlicz Dreszera 38 m², Gdynia
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
580 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Mieszkanie po generalnym remoncie wraz z wymianą instalacji.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 38 m²

Parking Balkon Piwnica
580 000 zł

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Mieszkanie po generalnym rem…

Zobacz więcej
Gen. Orlicz Dreszera 47 m², Gdynia
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
695 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, bardzo ciche. po generalnym remoncie, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Orlicz-Dreszera leży na granicy dzielnic Grabówek i Leszczynki w Gdyni, łącząc bliskość Trójmiejskiego Parku Kra…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 47 m²

Balkon Piwnica
695 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, bardzo ciche. po generalnym remoncie, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Orlicz-Dreszera leży na gra…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdynia Leszczynki, 47 m2, 2 piętro
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
720 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy.MIESZKANIE:Mieszkanie po kapitalnym remoncie, który wykonany został Mieszkanie jest dwustronne, bardzo ciche.UKŁAD FUNKCJONALNY: Na powierz…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 47 m²

Balkon Piwnica
720 000 zł
Przedszkole
W odległości 543 m od Integracyjne Przedszkole Niepubliczne Zdrowy Smyk
Szkoła
W odległości 399 m od Szkoła Podstawowa nr 29 im. Stefana Żeromskiego
Przedszkole
W odległości 847 m od Edu-Zielony Zakątek

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy.MIESZKANIE:Mieszkanie po kapitalnym remoncie, który wy…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Gdynia Leszczynki, 65,60 m2, 8 piętro
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
741 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w Gdyni przy ul. gen. Orlicz-Dreszera. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - można wprowadzić się od razu i stopniowo dostosować wnętrze do własnych potrzeb.…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 65 m²

741 000 zł
Przedszkole
W odległości 907 m od Edu-Zielony Zakątek
Szkoła
W odległości 572 m od Technikum Elektroniczne nr 1
Przedszkole
W odległości 713 m od Przedszkole Samorządowe nr 31

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w Gdyni przy ul. gen. Orlicz-Dreszera. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkan…

Zobacz więcej
Gen. Orlicz Dreszera 38 m², Gdynia
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
579 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Najważniejsze informacje: cena: 580 000 zł (15 263 zł/m²) powierzchnia: 38 m² liczba pokoi: 2 piętro: 4/4 typ…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 38 m²

Parking Balkon Piwnica
579 000 zł

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Najważniejsze informacje…

Zobacz więcej
Mieszkanie sprzedam, Gdynia, Leszczynki, Działdowska, 41 m2, cena: 760 000 zł
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
760 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

Mieszkanie sprzedam, Gdynia, Leszczynki, Działdowska, 41 m2, cena: 760 000 zł, Pomorskie

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 41 m²

760 000 zł
Przedszkole
W odległości 979 m od Przedszkole Samorządowe Nr 27
Szkoła
W odległości 943 m od Technikum Elektroniczne nr 1
Przedszkole
W odległości 553 m od Przedszkole Samorządowe Nr 15 w Gdyni

Zobacz więcej
Działdowska 41,04 m², Gdynia
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
760 000 zł
Mieszkanie w Leszczynki, Gdynia, Województwo pomorskie

Mieszkanie o pow.całkowitej 41,04m² składa się z: salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i przedpokoju. Z salonu wyjście na loggię (9,87 m²).

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 41 m²

Dziedziniec
760 000 zł

Mieszkanie o pow.całkowitej 41,04m² składa się z: salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i przedpokoju. Z salonu wyjście na loggię (9,…

Zobacz więcej
Modlińska 66,21 m², Gdynia