Trovit
Ulubione

429 mieszkania 3 pokojowe na sprzedaż w Częstochowa

429 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Mieszkanie 53,3m²
Nowy
dużym zainteresowaniem
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
441 975 zł
w Grabówka, Częstochowa, Województwo śląskie

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 53 m²

441 975 zł

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu B…

Zobacz więcej
Częstochowa M. Częstochowa, Północ
dużym zainteresowaniem
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
299 000 zł
w Północ, Częstochowa, Województwo śląskie

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem. Częstochowa Północ, ul. Starzyńskiego Powierzchnia: 52,5 m² Piętro: 11 z 11 (z windą) Cena: 299 000 zł do negocjacji Cena za m²: 5695,24 zł Mieszkanie gotowe do zamieszkania:…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 52 m²

Wyposażona kuchnia Piwnica Winda
299 000 zł
Szkoła
W odległości 946 m od Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa
Przedszkole
W odległości 932 m od Miejskie Przedszkole nr 14
Szkoła
W odległości 742 m od Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w Częstochowie

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem. Częstochowa Północ, ul. Starzyńskiego Powierzchnia: 52,5 m² Piętro: 11 z 11 (z windą) Cena: 299 00…

Zobacz więcej
Mieszkanie 58m²
Nowy
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
461 259 zł
481 566 zł
w Grabówka, Częstochowa, Województwo śląskie

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 58 m²

461 259 zł
481 566 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie 55,3m²
Nowy
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
459 322 zł
w Grabówka, Częstochowa, Województwo śląskie

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów, mieszczące się na Osiedlu Bufalo

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 55 m²

459 322 zł

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów, mieszczące się na Os…

Zobacz więcej
Mieszkanie 56,4m²
Nowy
3 Zdjęcia Zdjęcia