Trovit
Ulubione

428 mieszkania 3 pokojowe na sprzedaż w Częstochowa

428 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, Tysiąclecie
dużym zainteresowaniem
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
415 000 zł
Mieszkanie w Tysiąclecie, Częstochowa, Województwo śląskie

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - Częstochowa, Tysiąclecie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,6 m², zlokalizowane • Funkcjonalny korytarz • Balkon - idealny na poranną kawę • Piwnica…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 52 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
415 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Miejski Szpital Zespolony
Przedszkole
W odległości 325 m od Miejskie Przedszkole nr 12 im. Ireny Szewińskiej
Szkoła
W odległości 794 m od Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Matejki

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - Częstochowa, Tysiąclecie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,6 m²…

Zobacz więcej
3 pokoje z widokiem na panoramę miasta bez pośredników
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
319 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Sprzedam ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m², zlokalizowane na 9. piętrze w 10-cio piętrowym bloku przy ulicy Bohaterów Katynia Wejście Mieszkanie 3 pokojowe, widne, duży salon z dużym balkonem, osobna kuchni…

Wyposażona kuchnia Piwnica
319 000 zł

Sprzedam ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m², zlokalizowane na 9. piętrze w 10-cio piętrowym bloku przy ulicy Bohaterów Kat…

Zobacz więcej
Nałkowskiej 39,20 m², Częstochowa
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
249 000 zł
254 000 zł
Mieszkanie w Tysiąclecie, Częstochowa, Województwo śląskie

NA SPRZEDAŻ 3-POKOJOWE MIESZKANIE 39,20 m2 8 PIĘTRO BALKON TYSIĄCLECIE UL. NAŁKOWSKIEJ Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m2, zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie przy ul. Nałkowskiej.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 39 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
249 000 zł
254 000 zł

NA SPRZEDAŻ 3-POKOJOWE MIESZKANIE 39,20 m2 8 PIĘTRO BALKON TYSIĄCLECIE UL. NAŁKOWSKIEJ Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20…

Zobacz więcej
Starzyńskiego 52,50 m², Częstochowa
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
299 000 zł
Mieszkanie w Północ, Częstochowa, Województwo śląskie

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Częstochowa Północ, ul. Starzyńskiego Powierzchnia: 52,5 m² Piętro: 11 z 11 (z windą) Cena: 299 000 zł do negocjacji Cena za m²: 5695,24 zł Mieszkanie gotowe do zamieszkania:…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 53 m²

Wyposażona kuchnia Piwnica Winda
299 000 zł

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Częstochowa Północ, ul. Starzyńskiego Powierzchnia: 52,5 m² Piętro: 11 z 11 (z windą) Cena: 299 0…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, Raków, Żarecka
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
249 000 zł
Mieszkanie w Raków, Częstochowa, Województwo śląskie

EMA Nieruchomości ma w swojej ofercie na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Częstochowie przy ul. Mieszkanie wymaga remontu, ale

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 51 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
249 000 zł
Przedszkole
W odległości 516 m od Miejskie Przedszkole nr 7
Szkoła
W odległości 909 m od VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego
Szkoła
W odległości 806 m od Szkoła Podstawowa nr 49

EMA Nieruchomości ma w swojej ofercie na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Częstochowie przy ul. Mieszkanie wymaga remontu, ale…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, Tysiąclecie, Broniewskiego
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
255 000 zł
Mieszkanie w Tysiąclecie, Częstochowa, Województwo śląskie

Nowoczesne mieszkanie M3, Częstochowa, Tysiąclecie, Broniewskiego, sprzedaż. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym stanie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 37,55 m2 na pierwszym piętrze 4-pięt…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 38 m²

Balkon Piwnica
255 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny
Przedszkole
W odległości 66 m od Miejskie Przedszkole nr 12 im. Ireny Szewińskiej
Szkoła
W odległości 854 m od Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Matejki

Nowoczesne mieszkanie M3, Częstochowa, Tysiąclecie, Broniewskiego, sprzedaż. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym st…

Zobacz więcej
Mieszkanie 46,50 m², Częstochowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
255 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Sprzedam mieszkanie M-3, 46,5 m², 4. piętro w wieżowcu- Dzielnica Ostatni Grosz Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,5 m², zlokalizowane Mieszkanie składa się z: Kuchni - idealna przestrzeń do aranżacji…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 47 m²

255 000 zł

Sprzedam mieszkanie M-3, 46,5 m², 4. piętro w wieżowcu- Dzielnica Ostatni Grosz Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, Trzech Wieszczów
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
259 000 zł
Mieszkanie w Trzech Wieszczów, Częstochowa, Województwo śląskie

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46,4 m | Osiedle Trzech Wieszczów Częstochowa Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m, położone Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń, który daje…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 46 m²

Balkon
259 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony im. dr Tytusa Chałubińskiego
Przedszkole
W odległości 463 m od Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 35
Szkoła
W odległości 873 m od Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Stanisława Konarskiego

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46,4 m | Osiedle Trzech Wieszczów Częstochowa Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Częstochowa, Centrum, 54 m² Mieszkanie
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
410 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w bloku. Nieruchomość jest umeblowana, co ułatwia szybkie wprowadzenie się. Umów się na prezentację i przekonaj się, że to mieszkanie jest idealne dla Ciebie!…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 54 m²

410 000 zł

Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w bloku. Nieruchomość jest umeblowana, co ułatwia szybkie wprowadzenie się…

Zobacz więcej
M 3, 34m2, 1. piętro, po remoncie, parking w cenie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
300 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, po generalnym remoncie Nowe okna PCV 3-szybowe. Meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem AG…

Parking Wyposażona kuchnia
300 000 zł

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, po generalny…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, Ostatni Grosz
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
255 000 zł
Mieszkanie w Ostatni Grosz, Częstochowa, Województwo śląskie

• pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 47 m²

255 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Miejski Szpital Zespolony im. dr. Władysława Biegańskiego
Przedszkole
W odległości 101 m od Miejskie Przedszkole nr 5 im. Jana Kilińskiego
Szkoła
W odległości 785 m od Szkoła Podstawowa nr 36

Zobacz więcej
Mieszkanie 52 m², Częstochowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
407 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu. To dobra propozycja dla osób, które chcą kupić mieszkanie bez remontu, bez ekip i bez dodatkowych nakła…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 52 m²

Balkon Piwnica
407 000 zł

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu. To dobra propozycj…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Częstochowa, Trzech Wieszczów, ul. Krasińskiego, 45 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
300 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Mieszkanie w kameralnym osiedlu, cichym i zielonym.Polozone naprzeciw dużego skweru osiedlowego że starodrzewem, alejkami i placami zabaw.Z blokiem sąsiaduje min do przystanku.i 5 do tramwaju.Miejsce przyjazne rodzinom z mały…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 45 m²

Parking Balkon Piwnica
300 000 zł

Mieszkanie w kameralnym osiedlu, cichym i zielonym.Polozone naprzeciw dużego skweru osiedlowego że starodrzewem, alejkami i placami zabaw.Z…

Zobacz więcej
Kopernika 35,20 m², Częstochowa
Nowy
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
382 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Częstochowa, Województwo śląskie

Apartament o powierzchni 35 m², położony na 3. piętrze, znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w samym sercu Częstochowy - Stacja Maryi Panny - 250 m • Dworzec kolejowy - 240 m • Jasna Góra - 800 m Centra…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 35 m²

Parking Winda
382 000 zł

Apartament o powierzchni 35 m², położony na 3. piętrze, znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w samym sercu Częstochow…

Zobacz więcej
Mieszkanie Częstochowa Śródmieście
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
260 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Michalczyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m, położone w ścisłym centrum. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kamienicy. Mieszkanie powstało w ramach nadbudowy ostatnie…

Parking Wyposażona kuchnia
260 000 zł

Michalczyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m, położone w ścisłym centrum. Lokal zn…

Zobacz więcej
Żarecka 51 m², Częstochowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
249 000 zł
Mieszkanie w Błeszno, Częstochowa, Województwo śląskie

1 łazienka łazienka

  • 51 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
249 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie 60,70 m², Częstochowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
399 000 zł
410 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Słoneczne 3 pokoje z panoramicznym widokiem - Częstochowa, Północ Prezentujemy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m², zlokalizowane na 8…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 61 m²

Balkon W pełni umeblowane
399 000 zł
410 000 zł

Słoneczne 3 pokoje z panoramicznym widokiem - Częstochowa, Północ Prezentujemy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m², zlokali…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Częstochowa, Tysiąclecie, ul. Nałkowskiej, 52 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
407 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu. To dobra propozycja dla osób, które chcą kupić mieszkanie bez remontu, bez ekip i bez dodatkowych nakładów.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 52 m²

Balkon Piwnica
407 000 zł

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu. To dobra propozycja dla osób, które chcą kupić mieszkanie…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, Śródmieście, Najświętszej Marii Panny
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
429 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Częstochowa, Województwo śląskie

Biuro Nieruchomości RNC w Częstochowie oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 znajdujące się w ścisłym centrum miasta, przy al Mieszkanie obecnie jest w trakcie generalnego remontu. DECYDUJĄC SIĘ W TY…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 49 m²

Wyposażona kuchnia Piwnica
429 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 879 m od Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK
Szkoła
W odległości 823 m od Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego

Biuro Nieruchomości RNC w Częstochowie oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 znajdujące się w ścisłym centrum mias…

Zobacz więcej
Kiedrzyńska 38 m², Częstochowa
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
298 000 zł
Mieszkanie w Tysiąclecie, Częstochowa, Województwo śląskie

Na sprzedaż atrakcyjne, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w jednej z najlepiej skomunikowanych Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji:…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 38 m²

298 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjne, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w jednej z naj…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Częstochowa, Trzech Wieszczów, ul. Ogińskiego, 46 m² Mieszkanie
zaktualizowane
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
258 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Na sprzedaż mieszkanie – Osiedle Trzech Wieszczów Częstochowa | 46,4 m² | 258 000 zł Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m², położone do własnej aranżacji Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń ora…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 46 m²

Balkon Piwnica
258 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie – Osiedle Trzech Wieszczów Częstochowa | 46,4 m² | 258 000 zł Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m²…

Zobacz więcej
Mieszkanie 54,40 m², Częstochowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
409 900 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

3 pokoje | 54 m² | centrum | Parter | parking | od zaraz Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na parterze w ścisłym centrum To idealna propozycja dla osób, które chcą kupić mieszkanie bez zbędnego c…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 54 m²

Parking W pełni umeblowane
409 900 zł

3 pokoje | 54 m² | centrum | Parter | parking | od zaraz Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na parterze w ścisł…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, Wrzosowiak, Orkana
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
419 000 zł
Mieszkanie w Wrzosowiak, Częstochowa, Województwo śląskie

Biuro nieruchomości CZESTATE prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59m², położone na drugim piętrze w bloku 4-piętrowym, w spokojnej części Chętnie pokażę Ci to mieszkanie osobiście Liczba pięter budynku: 4 miesz…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 59 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
419 000 zł
Szkoła
W odległości 771 m od Szkoła Podstawowa nr 36
Szkoła
W odległości 183 m od Szkoła Podstawowa nr 53 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie

Biuro nieruchomości CZESTATE prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59m², położone na drugim piętrze w bloku 4-piętrowym, w spok…

Zobacz więcej
Mieszkanie 51,30 m², Częstochowa
zaktualizowane
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
415 000 zł
425 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią i łazienką) o powierzchni STANDARD WYKOŃCZENIA: Mieszkanie utrzymane w dobrym standardzie…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 51 m²

415 000 zł
425 000 zł

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią i ła…

Zobacz więcej
Mieszkanie 27 m², Częstochowa
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
269 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | 27 m² | duży balkon Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², Atuty mieszkania: • powierzchnia: 27 m² • 2 ustawne pokoje • mieszkanie p…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 27 m²

Balkon Piwnica
269 000 zł

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | 27 m² | duży balkon Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierz…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, Starzyńskiego
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
459 000 zł
Mieszkanie w Północ, Częstochowa, Województwo śląskie

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Częstochowa, ul. Starzyńskiego | Gotowe do zamieszkaniaEMA Nieruchomości prezentuje wyjątkowo zadbane i przestronne mieszkanie położone przy ul.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 64 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
459 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Wojewódzki Szpital Zespolony im. prof. dr. Witolda Orłowskiego w Częstochowie
Przedszkole
W odległości 851 m od Miejskie Przedszkole nr 14
Szkoła
W odległości 750 m od Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Częstochowa, ul. Starzyńskiego | Gotowe do zamieszkaniaEMA Nieruchomości prezentuje wyjątkowo…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, Wyczerpy Aniołów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
350 000 zł
Mieszkanie w Wyczerpy-Aniołów, Częstochowa, Województwo śląskie

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Wyczerpy Osiedle.Okolica ma świetną infrastrukturę, w bliskiej odległości Liczba pięter budynku: 4 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, ce…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 53 m²

Balkon
350 000 zł
Przedszkole
W odległości 341 m od Królestwo Przedszkolaka
Szkoła
W odległości 427 m od Szkoła Podstawowa nr 24 im. Jana Marcina Szancera
Przedszkole
W odległości 382 m od Przedszkole Miejskie nr 25

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Wyczerpy Osiedle.Okolica ma świetną infrastrukturę, w blis…

Zobacz więcej
Pużaka 63,50 m², Częstochowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
435 000 zł
Mieszkanie w Północ, Częstochowa, Województwo śląskie

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie: powierzchnia: 63,5 m² 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój okna PCV mieszkanie zam…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 64 m²

Parking Balkon Piwnica
435 000 zł

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie:…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Częstochowa, Północ, ul. Michałowskiego, 61 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
390 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61 m2 o bardzo funkcjonalnym układzie z oknami na wschód (kuchnia i pokój) i zachód (salon Budynek w spokojnym miejscu, na bezpiecznym, 3 piętrze 2. budynek po term…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 61 m²

Parking Piwnica
390 000 zł

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61 m2 o bardzo funkcjonalnym układzie z oknami na wschód (kuchnia i pokój) i za…

Zobacz więcej
M 4, 55m2/1. piętro/po remoncie, parking w cenie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
399 900 zł
420 000 zł
Mieszkanie w Częstochowa, Województwo śląskie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, bezczynszowe, wysokie, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, po generalnym Nowe okna PCV 3-szybowe. Aktualnie w lokalu trwają ostatnie prace wykoń…

Parking Wyposażona kuchnia
399 900 zł
420 000 zł

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, bezczynszowe, wysokie, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem,…

Zobacz więcej

428 mieszkania 3 pokojowe na sprzedaż w Częstochowa

Wartość nieruchomości w Częstochowa
Średnia cena za m²
7 271 zł/
0.1 %
W porównaniu do Marca 2026
1.5 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
383 000 zł
Rodzaje nieruchomości
Cechy