Trovit
Ulubione

3 852 mieszkania nowe na sprzedaż w Kraków

3 852 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Osiedle Oświecenia 66,52 m², Kraków
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
865 000 zł
899 000 zł
Mieszkanie w Kraków, Województwo małopolskie

3 pokojowe mieszkanie na parterze o pow. 66,52 m². Mieszkanie jest w pełni wykończone o wyskim standardzie. Mieszkanie dostępne od kwietnia 2026 roku. Zainteresowany? Umów się na oglądanie i sprawdź, czy to miejsce spełni Two…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 67 m²

Wyposażona kuchnia Ogród
865 000 zł
899 000 zł

3 pokojowe mieszkanie na parterze o pow. 66,52 m². Mieszkanie jest w pełni wykończone o wyskim standardzie. Mieszkanie dostępne od kwietnia…

Zobacz więcej
Kraków, Bronowice, ul. Sosnowiecka 14
dużym zainteresowaniem
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
Sprawdź
Mieszkanie w Prądnik Biały, Kraków, Województwo małopolskie

Zapytaj w formularzu o inwestycję Sosnowiecka Park i odkryj nowe mieszkania w Krakowie

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 59 m²

Sprawdź
Przedszkole
W odległości 927 m od Przedszkole Gwiazdeczka
Szkoła
W odległości 198 m od Szkoła Podstawowa nr 51 im. Stanisława Wyspiańskiego

Zobacz więcej
Mieszkanie Kraków gm. Kraków Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
833 128 zł
Mieszkanie w Kraków, Województwo małopolskie

Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, Kraków, Piaski Nowe Odbiór do marca 2026. Mieszkanie o powierzchni 55,44 m² na II piętrze w nowoczesnym budynku przy ul.…

Balkon Wyposażona kuchnia
833 128 zł

Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, Kraków, Piaski Nowe Odbiór do marca 2026. Mieszkanie o powierzchni 55,44…

Zobacz więcej
Mieszkanie, Kraków Prądnik Biały, Pękowicka, LOOK UP House, c.15
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
890 632 zł
Mieszkanie w Prądnik Biały, Kraków, Województwo małopolskie

LOOK UP House, c.15, sprzedam mieszkanie, Kraków Prądnik Biały, mieszkania, Pękowicka. Look Up to niezwykle inspirujące miejsce do życia.Zielone tarasy na dachach i wysokie mieszkania z antresolami wniosą do życia przyszłych…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 54 m²

890 632 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od TropicalMed
Przedszkole
W odległości 509 m od Healthy Kids
Szkoła
W odległości 919 m od Ośrodek Dla Osób z Autyzmem

LOOK UP House, c.15, sprzedam mieszkanie, Kraków Prądnik Biały, mieszkania, Pękowicka. Look Up to niezwykle inspirujące miejsce do życia.Zie…

Zobacz więcej
Mistrzejowicka 64 m², Kraków
Nowy
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
775 554 zł
Mieszkanie w Mistrzejowice, Kraków, Województwo małopolskie

3 pokoje | 63,57 m² | promocyjna cena 775 tys. zł | Mistrzejowice Nowe 3 pokoje w Krakowie za cenę, która jeszcze chwilę temu była praktycznie nieosiągalna Mieszkanie - 63,5 m²: - salon z aneksem kuchennym - 19,8 m² - sypialn…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 64 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Winda
775 554 zł

3 pokoje | 63,57 m² | promocyjna cena 775 tys. zł | Mistrzejowice Nowe 3 pokoje w Krakowie za cenę, która jeszcze chwilę temu była praktyczn…

Zobacz więcej
Malachitowa 34,32 m², Kraków
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
600 000 zł
Mieszkanie w Bieżanów-Prokocim, Kraków, Województwo małopolskie

(Złocień) Mieszkanie z 2 ogródkami znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z 2009 r. STANDARD - mieszkanie po generalnym remoncie w 2024 r: malowanie, nowe podłogi i płytki.…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 34 m²

Piwnica
600 000 zł

(Złocień) Mieszkanie z 2 ogródkami znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z 2009 r. STANDARD - mieszkanie po generalnym remoncie w 2…

Zobacz więcej
Kraków, Prokocim, ul. Marii Orwid 1
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
754 364 zł

Zapytaj w formularzu o inwestycję Osiedle przy Wielickiej i odkryj nowe mieszkania w zielonej części Krakowa

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 42 m²

754 364 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 279 m od Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych
Przedszkole
W odległości 802 m od Przedszkole "Pępuś świata"
Szkoła
W odległości 181 m od Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Krowoderska
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 001 470 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Kraków, Województwo małopolskie

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², znajdujące się na 6 piętrze w 6-piętrowym

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 47 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Taras Winda
1 001 470 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od TropicalMed
Przedszkole
W odległości 704 m od Mali Przyjaciele
Szkoła
W odległości 948 m od Ośrodek Szkolno-wychowawczy nr 1

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², znajdujące się na 6 piętr…

Zobacz więcej
Powstańców 52 m², Kraków
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
995 000 zł
Mieszkanie w Prądnik Czerwony, Kraków, Województwo małopolskie

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m² znajdujące się w północnej części Krakowa - blisko centrum miasta Mieszkanie bardzo funkcjonalne, z przemyślanym układem pomieszczeń z…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 52 m²

995 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m² znajdujące się w północnej części Krakowa - blisk…

Zobacz więcej
Kraków, Prokocim, ul. Marii Orwid 1
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
707 872 zł

1 łazienka łazienka

  • 40 m²

707 872 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 432 m od Szpital Uniwersytecki
Przedszkole
W odległości 585 m od Przedszkole publiczne
Szkoła
W odległości 423 m od Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Prądnik Czerwony, Bohomolca
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
875 000 zł
Mieszkanie w Mistrzejowice, Kraków, Województwo małopolskie

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Bohomolca | 53 m | nowe 2025 | balkon | garaż ( dodatkowo płatny 65 tys ) Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,08 m zlokalizowane…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 53 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Winda
875 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od RP Clinic
Przedszkole
W odległości 842 m od Samorządowe Przedszkole nr 125
Szkoła
W odległości 776 m od Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Bohomolca | 53 m | nowe 2025 | balkon | garaż ( dodatkowo płatny 65 tys ) Na…

Zobacz więcej
Kraków, Prokocim, ul. Marii Orwid 1
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
704 980 zł

1 łazienka łazienka

  • 40 m²

704 980 zł
Szkoła
W odległości 528 m od Szkoła Podstawowa nr 157
Przedszkole
W odległości 585 m od Przedszkole publiczne
Opieka zdrowotna
W odległości 432 m od Szpital Uniwersytecki

Zobacz więcej
Romana Ciesielskiego 60 m², Kraków
Nowy
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
782 000 zł
Mieszkanie w Czyżyny, Kraków, Województwo małopolskie

Nowe mieszkania - Czyżyny Dostępne mieszkania w metrażu od 32 do 103m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% PCC i prowizji.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 60 m²

Balkon Dziedziniec
782 000 zł

Nowe mieszkania - Czyżyny Dostępne mieszkania w metrażu od 32 do 103m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% PCC i prow…

Zobacz więcej
Piaszczysta 42,06 m², Kraków
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
756 659 zł
Mieszkanie w Prądnik Biały, Kraków, Województwo małopolskie

Na sprzedaż świeżo wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 42,06 m2 z przestronnym ogrodem o powierzchni ok. 40 m2 w inwestycji Slow City przy ul. MIESZKANIE: Piętro: 0/5, Powierzchnia: 42,06 mkw Rozkład pomieszczeń: łazienk…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 42 m²

Parking Wyposażona kuchnia Piwnica Winda Ogród
756 659 zł

Na sprzedaż świeżo wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 42,06 m2 z przestronnym ogrodem o powierzchni ok. 40 m2 w inwestycji Slow City p…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Podgórze Duchackie, Podedworze
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
989 100 zł
Mieszkanie w Podgórze Duchackie, Kraków, Województwo małopolskie

ZAKUP BEZ PCC I PROWIZJI W OFERCIE WIELE NOWYCH INWESTYCJI DEWELOPERSKICH NA TERENIE CAŁEGO KRAKOWA Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie (70,65m²) z rynku pierwotnego, położone na 6. pię…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 71 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
989 100 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Przedszkole
W odległości 890 m od Żłobek Delfinki
Szkoła
W odległości 842 m od Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki

ZAKUP BEZ PCC I PROWIZJI W OFERCIE WIELE NOWYCH INWESTYCJI DEWELOPERSKICH NA TERENIE CAŁEGO KRAKOWA Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Na sp…

Zobacz więcej
Mieszkanie, Kraków Podgórze Mateczny, Rzemieślnicza 22/24, Nowe Osiedle Fi, B3.2.M83.2P
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
675 810 zł
Mieszkanie w Podgórze, Kraków, Województwo małopolskie

Nowe Osiedle Fi, B3.2.M83.2P, sprzedam mieszkanie, Kraków Podgórze (Mateczny), mieszkania, Rzemieślnicza 22/24.

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 26 m²

675 810 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Zakonu Bonifratrów Świętego Jana Grandego
Przedszkole
W odległości 367 m od Niepubliczne przedszkole i żłobek "Krasnal"
Szkoła
W odległości 802 m od Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158

Nowe Osiedle Fi, B3.2.M83.2P, sprzedam mieszkanie, Kraków Podgórze (Mateczny), mieszkania, Rzemieślnicza 22/24.…

Zobacz więcej
Bochenka 38 m², Kraków
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
725 000 zł

Komfortowe do wejścia, 2 pokoje, duży balkon, miejsce w garażu, nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m², położone na 5 Mieszkanie jest jasne, komfortowe, gotowe do zamieszkania.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 38 m²

Parking Balkon W pełni umeblowane Winda
725 000 zł

Komfortowe do wejścia, 2 pokoje, duży balkon, miejsce w garażu, nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m², po…

Zobacz więcej
Brzozowa 29,50 m², Kraków
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
679 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Kraków, Województwo małopolskie

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze zadbanej kamienicy z 1910 roku, od strony wewnętrznego dziedzińca, co zapewnia ciszę i prywatność mimo centralnej Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakł…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 30 m²

679 000 zł

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze zadbanej kamienicy z 1910 roku, od strony wewnętrznego dziedzińca, co zapewnia ciszę i prywatnoś…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Kraków Prądnik Biały, 42,06 m2, parter
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
756 659 zł
Mieszkanie w Prądnik Biały, Kraków, Województwo małopolskie

Na sprzedaż świeżo wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 42,06 m2 z przestronnym ogrodem o powierzchni ok. 40 m2 w inwestycji Slow City przy ul. powierzchni ok. 40 m2.Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 55 000 PL…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 42 m²

Parking Wyposażona kuchnia Piwnica Winda Ogród
756 659 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od TropicalMed
Przedszkole
W odległości 396 m od Nasze skarby
Szkoła
W odległości 489 m od Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Kościuszki

Zobacz więcej
Kraków, Prokocim, ul. Marii Orwid 1
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
711 420 zł

1 łazienka łazienka

  • 40 m²

711 420 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 432 m od Szpital Uniwersytecki
Przedszkole
W odległości 363 m od Samorządowe Przedszkole nr 154 im. Janusza Korczaka
Szkoła
W odległości 423 m od Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Prądnik Biały, 42,39 m2, parter
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
692 016 zł
Mieszkanie w Prądnik Biały, Kraków, Województwo małopolskie

Nowe, dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na Prądniku Białym!ZAKUP OD DEWELOPERA, NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC! Na sprzedaż nowe, praktycznie zaprojektowane, mieszkanie dwupokojowe na parterze (powierzchnia 42,39…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 42 m²

692 016 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od TropicalMed
Przedszkole
W odległości 819 m od Healthy Kids
Szkoła
W odległości 835 m od Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Kościuszki

Nowe, dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na Prądniku Białym!ZAKUP OD DEWELOPERA, NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC! Na sprzedaż now…

Zobacz więcej
Eliasza Radzikowskiego 68 m², Kraków
Nowy
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
904 000 zł
Mieszkanie w Bronowice, Kraków, Województwo małopolskie

3-pokojowe mieszkanie 68 m² z balkonem | Kraków Prądnik Biały | nowe budownictwo | stan developerski Zakup bezpośrednio bez PCC bez prowizji Na sprzedaż . ✨ NAJWAŻNIEJSZE ATUTY: ✔ mieszkanie 3 pokojowe Kraków - idealne dla ro…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 68 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
904 000 zł

3-pokojowe mieszkanie 68 m² z balkonem | Kraków Prądnik Biały | nowe budownictwo | stan developerski Zakup bezpośrednio bez PCC bez prowizji…

Zobacz więcej
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
993 968 zł

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.08 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro! Rzeczny Drwinka - 3 min pieszo - Park Jerzmanowskich - 15 min pieszo W pobliżu: - kor…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 68 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Dziedziniec
993 968 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Przedszkole
W odległości 924 m od Żłobek Delfinki
Szkoła
W odległości 796 m od Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 90

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.08 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro!…

Zobacz więcej
Os. Kalinowe 45 m², Kraków
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
630 000 zł
Mieszkanie w Kraków, Województwo małopolskie

własność; Czynsz: 600.00 zł; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: winda; Ogrzewanie: centralne miejskie; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - mieszkanie Stan po remoncie generalnym - nowe okna i drzwi, wymienione wszy…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 45 m²

Parking Wyposażona kuchnia Winda
630 000 zł

własność; Czynsz: 600.00 zł; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: winda; Ogrzewanie: centralne miejskie; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA

Zobacz więcej
Kraków, Prokocim, ul. Marii Orwid 1
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
722 454 zł

1 łazienka łazienka

  • 41 m²

722 454 zł
Szkoła
W odległości 528 m od Szkoła Podstawowa nr 157
Przedszkole
W odległości 585 m od Przedszkole publiczne
Opieka zdrowotna
W odległości 432 m od Szpital Uniwersytecki

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Podgórze, 40,40 m2, parter
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
789 000 zł
Mieszkanie w Podgórze, Kraków, Województwo małopolskie

Nowe wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,40 m2 w budynku przy ul. .;- salon z aneksem kuchennym (19m2)- sypialnie (11,61m2)- łazienka (4,14 m2)- przedpokój (5,35 m2)Mieszkanie usytuowane na parterze.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 40 m²

Parking Wyposażona kuchnia Ogród
789 000 zł
Przedszkole
W odległości 940 m od Muszelka
Szkoła
W odległości 710 m od Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Stefana Czarnieckiego
Przedszkole
W odległości 885 m od Fair Play

Nowe wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,40 m2 w budynku przy ul. .;- salon z aneksem kuchennym (19m2)- sypialnie (11,61m2)- ł…

Zobacz więcej
Kraków, Prokocim, ul. Marii Orwid 1
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
728 166 zł

1 łazienka łazienka

  • 46 m²

728 166 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 432 m od Szpital Uniwersytecki
Przedszkole
W odległości 585 m od Przedszkole publiczne
Szkoła
W odległości 423 m od Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż woj. małopolskie. Kraków, Krowodrza, al. Kijowska, 1 139 262 PLN, 50,19 m2
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 139 262 zł
Mieszkanie w Krowodrza, Kraków, Województwo małopolskie

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 50 m²

Balkon Winda
1 139 262 zł

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzie…

Zobacz więcej

3 852 mieszkania nowe na sprzedaż w Kraków

Wartość nieruchomości w Kraków
Średnia cena za m²
16 125 zł/
0.1 %
W porównaniu do Marca 2026
1.1 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
798 207 zł

Wartość nieruchomości w Kraków według liczby pokoje

Rodzaje nieruchomości
Cechy
Pokoje