Trovit
Ulubione

898 nieruchomości na sprzedaż w Głogów

898 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Głogów, 50 m2, 3 piętro
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
259 000 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

2-pokojowe mieszkanie | 5 180 zł/m² | ul. Orbitalna Wyjątkowa przestrzeń z potencjałem – idealna do życia lub jako inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na 3 piętrze zadbanego budynku …

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 50 m²

259 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 730 m od Głogowski Szpital Powiatowy
Przedszkole
W odległości 995 m od Przedszkole Publiczne nr 19
Szkoła
W odległości 496 m od Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

2-pokojowe mieszkanie | 5 180 zł/m² | ul. Orbitalna Wyjątkowa przestrzeń z potencjałem – idealna do życia lub jako inwestycja Na sprzedaż fu…

Zobacz więcej
Mieszkanie 47,87 m², Głogów
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
340 000 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Starowałowa 1 67-200 Głogów Tel.: Magdalena Kotwas 732-775-767, Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 48 m²

340 000 zł

Starowałowa 1 67-200 Głogów Tel.: Magdalena Kotwas 732-775-767, Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Przemysłowa
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
215 000 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Sprzedam, Głogów, mieszkanie 28m2, 215 000zł Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w Głogowie przy ulicy Przemysłowej.

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 28 m²

Piwnica
215 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Głogowski Szpital Powiatowy
Przedszkole
W odległości 458 m od Przedszkole Publiczne nr 2
Szkoła
W odległości 665 m od Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Franciszka Liszta w Głogowie

Zobacz więcej
Orbitalna 50 m², Głogów
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
259 000 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

• pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 50 m²

259 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Głogów, 38,20 m2, 1 piętro
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
263 580 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lipca tego roku.Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 32 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie +/- 10 000 zł. Kupując te mieszkanie potencjalny właścic…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 38 m²

263 580 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Głogowski Szpital Powiatowy
Przedszkole
W odległości 911 m od Przedszkole Publiczne nr 2
Szkoła
W odległości 787 m od I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lipca tego roku.Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 32 000 zł.…

Zobacz więcej
Mieszkanie sprzedam, GŁOGÓW, OS. PIASTÓW ŚLĄSKICH, Herbowa, 37 m2, cena: 219 000 zł
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
219 000 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Mieszkanie sprzedam, GŁOGÓW, OS. PIASTÓW ŚLĄSKICH, Herbowa, 37 m2, cena: 219 000 zł, Dolnośląskie, GŁOGOWSKI

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 37 m²

219 000 zł
Przedszkole
W odległości 712 m od Przedszkole Publiczne nr 15
Szkoła
W odległości 704 m od Zespół Szkół Przyrodniczych i Branżowych
Przedszkole
W odległości 874 m od Przedszkole Publiczne nr 21

Zobacz więcej
Mieszkanie 38,48 m², Głogów
Nowy
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
265 512 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lutego. Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie +/- 10 000 zł. Kupując te mieszkanie potencjalny właściciel pono…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 38 m²

265 512 zł

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lutego. Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł. Komórki…

Zobacz więcej
Mieszkanie sprzedam, Głogów, Aleja Wolności, 36 m2, cena: 220 000 zł
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
220 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Mieszkanie sprzedam, Głogów, Aleja Wolności, 36 m2, cena: 220 000 zł, Dolnośląskie, Powiat Głogowski

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 36 m²

220 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Głogowski Szpital Powiatowy
Przedszkole
W odległości 69 m od Przedszkole Publiczne nr 2
Szkoła
W odległości 861 m od Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Głogów, 42,77 m2, 1 piętro
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
395 000 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią, w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Dostępne tylko dwa takie mieszkania. MIESZKANIA o pow. 42,77 m2 POKAZOWE w pełni wyposażone,umeblowane i wyk…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 42 m²

Balkon W pełni umeblowane Winda
395 000 zł
Przedszkole
W odległości 966 m od Przedszkole Publiczne nr 21
Szkoła
W odległości 822 m od Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich
Przedszkole
W odległości 686 m od Przedszkole Publiczne nr 15

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią, w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Dostępne tylko dwa taki…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Głogów, 34,74 m2, 1 piętro
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
298 764 zł
Mieszkanie w Brzostów, Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34.74 m², położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z windą – w centrum Głogowa.Układ: salon z aneksem kuchennym; 33,67 m2, sypialnia; 10.03m2, łazienka; 4m2. Mieszkanie jedno…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 34 m²

Wyposażona kuchnia Winda Dostęp dla osób niepełnosprawnych
298 764 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 785 m od Głogowski Szpital Powiatowy
Przedszkole
W odległości 930 m od Przedszkole Publiczne nr 19
Szkoła
W odległości 917 m od Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34.74 m², położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z windą – w centrum Głogowa.Układ: sal…

Zobacz więcej
Wojska Polskiego 44,87 m², Głogów
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
323 064 zł
Mieszkanie w Osiedle Chrobry, Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,87 m2, sprzedam, 323064 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 45 m²

Parking Balkon Piwnica Winda
323 064 zł

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,87 m2, sprzedam, 323064 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA.…

Zobacz więcej
Mieszkanie 35,80 m², Głogów
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
199 000 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Na sprzedaż posiadamy jasne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,80 m², położone na parterze ocieplonego wieżowca z windą na popularnym osiedlu Kopernik w Głogowie. To idealna propozycja dla singla, pary lub …

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 36 m²

Parking Piwnica Winda
199 000 zł

Na sprzedaż posiadamy jasne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,80 m², położone na parterze ocieplonego wieżowca z windą n…

Zobacz więcej
Mieszkanie Głogów
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
369 000 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 56,2 m², położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Wojska Polskiego w Głogowie. Lokal po generalnym remoncie …

Balkon Piwnica
369 000 zł

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 56,2 m², położone na 4…

Zobacz więcej
Mieszkanie 42,77 m², Głogów
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
395 000 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

1 łazienka łazienka

  • 43 m²

Balkon W pełni umeblowane Winda
395 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Wojska Polskiego
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
317 300 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 41,75 m2, sprzedam, 317300 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 42 m²

Parking Balkon Piwnica Winda
317 300 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Głogowski Szpital Powiatowy
Przedszkole
W odległości 544 m od Przedszkole Publiczne nr 19
Szkoła
W odległości 240 m od Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 41,75 m2, sprzedam, 317300 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA.…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Głogów, 38,48 m2, 3 piętro
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
265 512 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lutego.Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie +/- 10 000 zł. Kupując te mieszkanie potencjalny właściciel ponos…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 38 m²

265 512 zł
Szkoła
W odległości 784 m od Głogowskie Centrum Kształcenia Zawodowego
Szkoła
W odległości 708 m od Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lutego.Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł. Komórki …

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Głogów, 34,20 m2, 3 piętro
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
255 000 zł
Mieszkanie w Osiedle Kopernik, Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 3 piętrze.Lokalizacja; Głogów, ulica Kosmonautów Polskich w wieżowcu z 2 windami.Dwupokojowe mieszkanie o

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 34 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
255 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 870 m od Głogowski Szpital Powiatowy
Przedszkole
W odległości 180 m od Przedszkole Publiczne nr 19
Szkoła
W odległości 469 m od Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 3 piętrze.Lokalizacja; Głogów, ulica Kosmonautów Polskich w wieżowcu z 2 windami.Dwupokojowe m…

Zobacz więcej
Mieszkanie 47 m², Głogów
zaktualizowane
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
265 000 zł
299 000 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

• pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 47 m²

265 000 zł
299 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Głogów, 29,90 m2, 1 piętro
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
178 000 zł
Mieszkanie w 67-200, Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na pierwszym piętrze w wieżowcu - Osiedle Hutnik. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i przygotowane do zamieszkania. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Doskonała lokalizacja w pob…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 29 m²

Parking Piwnica W pełni umeblowane
178 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 575 m od Głogowski Szpital Powiatowy
Przedszkole
W odległości 766 m od Przedszkole Niepubliczne „SŁONECZKO"
Szkoła
W odległości 501 m od Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na pierwszym piętrze w wieżowcu - Osiedle Hutnik. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i przygotowane do …

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Głogów, 46,65 m2, 2 piętro
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
354 540 zł
Mieszkanie w Powiat głogowski, Województwo dolnośląskie

NOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU NOWY PIASTÓW – GOTOWE DO ODBIORU!Cena: 354 540 zł (7600 zł/m²)Powierzchnia: 46,65 m² | Piętro: 2 ZAMIESZKAJ W KOMFORTOWYM MIESZKANIU JUŻ DZIŚ!Nowoczesna inwestycja Nowy Piastów to idealne miejsce dl…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 46 m²

Parking Balkon
354 540 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Głogowski Szpital Powiatowy
Przedszkole
W odległości 693 m od Przedszkole Publiczne nr 2
Szkoła
W odległości 807 m od I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego

NOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU NOWY PIASTÓW – GOTOWE DO ODBIORU!Cena: 354 540 zł (7600 zł/m²)Powierzchnia: 46,65 m² | Piętro: 2 ZAMIESZKAJ W KOM…

Zobacz więcej
Andromedy 31,80 m², Głogów
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
177 000 zł
179 999 zł

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,60 m², położone na cenionym i zielonym osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy. To propozycja idealna zarówno dla osób szukaj…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 32 m²

177 000 zł
179 999 zł

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,60 m², położone na cenionym i zielon…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Głogów, 44,70 m2, 4 piętro
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
295 000 zł

DO sprzedania mieszkanie położone w kamienicy obok Ratusza na Starym Mieście. Mieszkanie posiada powierzchnię użytkową 44,7 m2 + antresola 15m2 ( łącznie 60 m2) Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz sypialni na antr…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 44 m²

295 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 423 m od Głogowski Szpital Powiatowy
Przedszkole
W odległości 469 m od Przedszkole Publiczne nr 19
Szkoła
W odległości 739 m od Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

DO sprzedania mieszkanie położone w kamienicy obok Ratusza na Starym Mieście. Mieszkanie posiada powierzchnię użytkową 44,7 m2 + antresola 1…