Trovit
Ulubione

30 działki zalew na sprzedaż w Wiślany, Gmina Parchowo

30 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Działka budowlana z widokiem na Zalew Wiślany, 1701 m2
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 590 000 zł
Działka w Powiat nowodworski, Województwo pomorskie

Na sprzedaż działka budowlana w województwie pomorskim w powiecie nowodworskim w gminie Sztutowo na Mierzei Wiślanej.Działka usługowo - mieszkaniowa w pierwszej linii brzegowej Zalewu Wiślanego, w centrum Kątów Rybackich przy…

  • 1 701 m²

1 590 000 zł

Na sprzedaż działka budowlana w województwie pomorskim w powiecie nowodworskim w gminie Sztutowo na Mierzei Wiślanej.Działka usługowo - mies…

Zobacz więcej
Malownicza działka z widokiem na Zalew Wiślany, projekt domu
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
850 000 zł
Działka w Powiat elbląski, Województwo warmińsko-mazurskie

Na sprzedaż malownicza działka w Kamionku Wielkim z widokiem na Zalew WiślanyDziałka 1ha (9981 m²) o wyjątkowym potencjale, położona w Kamionku Wielkim WiślanyZ działki rozciąga się piękny widok na Zalew Wiślany to niezwykły…

  • 9 981 m²

850 000 zł

Na sprzedaż malownicza działka w Kamionku Wielkim z widokiem na Zalew WiślanyDziałka 1ha (9981 m²) o wyjątkowym potencjale, położona w Kamio…

Zobacz więcej
Kurowo Braniewskie, 2956 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
99 000 zł
Działka w Kurowo Braniewskie, Powiat elbląski, Województwo warmińsko-mazurskie

rekreacji, 5. dobry dojazd do pobliskich miejscowości: Młynary (ok. 5 km), Braniewo (ok. 15 km), a także w kierunku Elbląga, 6. w niedalekiej odległości Zalew Wiślany atrakcyjny kierunek turystyczny i rekreacyjny.…

99 000 zł

rekreacji, 5. dobry dojazd do pobliskich miejscowości: Młynary (ok. 5 km), Braniewo (ok. 15 km), a także w kierunku Elbląga, 6. w niedalekie…

Zobacz więcej
Działka, grunt na sprzedaż woj. warmińsko mazurskie. Tolkmicko, 390 000 PLN
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
390 000 zł
Działka w Tolkmicko, Powiat elbląski, Województwo warmińsko-mazurskie

Sprzedam DZIAŁKĘ Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANY, TOLKMICKO - POTENCJAŁ INWESTYCYJNY Nie pobieramy prowizji od Nabywców Wyjątkowa oferta dla osób szukających ✔ widok na Zalew Wiślany – rzadkość na rynku ✔ spokojna, zielona…

390 000 zł

Sprzedam DZIAŁKĘ Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANY, TOLKMICKO - POTENCJAŁ INWESTYCYJNY Nie pobieramy prowizji od Nabywców Wyjątkowa oferta dla osó…

Zobacz więcej
Nowinka 12 000 m², Tolkmicko
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
150 000 zł

W pobliżu, w odległości niespełna 200 m, znajduje się wieża widokowa z której rozpościera się przepiękna panorama na Zalew Wiślany, miasteczko Tolkmicko

  • 12 000 m²

150 000 zł

W pobliżu, w odległości niespełna 200 m, znajduje się wieża widokowa z której rozpościera się przepiękna panorama na Zalew Wiślany, miastecz…

Zobacz więcej
Działka Kamionek Wielki
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
850 000 zł

Na sprzedaż malownicza działka w Kamionku Wielkim z widokiem na Zalew Wiślany Działka 1ha (9981 m²) o wyjątkowym potencjale, położona w Kamionku Wielkim NAJWAŻNIEJSZE ATUTY DZIAŁKI: Widok na Zalew Wiślany Z działki rozciąga s…

850 000 zł

Na sprzedaż malownicza działka w Kamionku Wielkim z widokiem na Zalew Wiślany Działka 1ha (9981 m²) o wyjątkowym potencjale, położona w Kami…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Suchacz, ul. Słomnicka, 3635 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
617 950 zł
Działka w Powiat elbląski, Województwo warmińsko-mazurskie

Działka z widokiem na Zalew – Suchacz Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3635 m² (36 arów) w urokliwej miejscowości Suchacz, zaledwie Cena: 170 zł/m². ✅ Atuty nieruchomości: widok na Zalew Wiślany, blis…

617 950 zł

Działka z widokiem na Zalew – Suchacz Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3635 m² (36 arów) w urokliwej miejscowości S…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
440 000 zł
Działka w Powiat elbląski, Województwo warmińsko-mazurskie

.- Zalew Wiślany (Tolkmicko): 12 km, 17 minut samochodem.- Elbląg: 17 km, 25 minut samochodem.- Gdańsk: 80 km, mniej niż godzina drogi.Opis nieruchomościDział

  • 15 000 m²

440 000 zł

.- Zalew Wiślany (Tolkmicko): 12 km, 17 minut samochodem.- Elbląg: 17 km, 25 minut samochodem.- Gdańsk: 80 km, mniej niż godzina drogi.Opis…

Zobacz więcej
Działka 3 160 m², Przybyłowo
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
126 400 zł
Działka w Powiat elbląski, Województwo warmińsko-mazurskie

Dużym atutem nieruchomości jest jej położenie, trasa do Tolkmicka samochodem to jedyne 15 min, podróż ta zapewni nam przepiękny widok na Zalew Wiślany.

  • 3 160 m²

126 400 zł

Dużym atutem nieruchomości jest jej położenie, trasa do Tolkmicka samochodem to jedyne 15 min, podróż ta zapewni nam przepiękny widok na Zal…

Zobacz więcej
Cegielniana 1 072 m², Suchacz
zaktualizowane
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
58 960 zł
Działka w Pęklewo, Powiat elbląski, Województwo warmińsko-mazurskie

Lokalizacja Suchacz to urokliwa miejscowość położona bezpośrednio nad Zalew Wiślany, znana z pięknych krajobrazów i bliskości natury.

  • 1 072 m²

58 960 zł

Lokalizacja Suchacz to urokliwa miejscowość położona bezpośrednio nad Zalew Wiślany, znana z pięknych krajobrazów i bliskości natury.…