Trovit
Ulubione

195 działki na sprzedaż w Powiat średzki

195 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Bezpośrednio, Nowe Miasto nad Wartą, 790 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
142 200 zł
Działka w Nowe Miasto nad Wartą, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

Bez pośredników! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 790 m2. Do działki zostały wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Działka została ogrodzona płotem betonowym z 3 stron, front ogrodzony siatką leśną …

Parking
142 200 zł

Bez pośredników! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 790 m2. Do działki zostały wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Murzynowo Leśne, 1720 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
223 600 zł
Działka w Murzynowo Leśne, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

Bez pośredników! Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 1720 m i 1621m. Działki położone w spokojnej okolicy. Blisko do sklepu i szkoły. Cena: 130 zł/m2. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu. Jeżeli nie odbieram,…

223 600 zł

Bez pośredników! Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 1720 m i 1621m. Działki położone w spokojnej okolicy. Blisko do sklepu i szko…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Winna, 1050 m² Działka
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
190 000 zł
Działka w Winna, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

Bez pośredników! Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnia: 1050 metrów kwadratowych. Lokalizacja: Spokojna, urokliwa wieś Winna. Położona 5 km od Zaniemyśla, blisko Środy Wlkp. Działka ogrodzona, z dostępem do wody i prądu. Z…

190 000 zł

Bez pośredników! Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnia: 1050 metrów kwadratowych. Lokalizacja: Spokojna, urokliwa wieś Winna. Położona 5 …

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Chocicza, 525 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
36 000 zł
Działka w Chocicza, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

Bez pośredników! Dzień dobry, sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Chocicza (gm. Nowe Miasto nad Wartą). Działka zagospodarowana, część rekreacyjna (domek, altanka, grill), oraz wydzielona część do uprawy warzyw. Na dz…

36 000 zł

Bez pośredników! Dzień dobry, sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Chocicza (gm. Nowe Miasto nad Wartą). Działka zagospodarowana, czę…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Murzynowo Leśne, ul. Poznańska, 1500 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
220 000 zł

Bez pośredników! Z dużej działki, na której stoi dom przeznaczony na sprzedaż wydzielę 3 oddzielne działki zgodnie z rysunkiem. Dwie o powierzchni 1500mkw i jedną o pow. 2170mkw (część z niej nie jest objęta planem zagospodar…

220 000 zł

Bez pośredników! Z dużej działki, na której stoi dom przeznaczony na sprzedaż wydzielę 3 oddzielne działki zgodnie z rysunkiem. Dwie o powie…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Środa Wielkopolska, ul. Józefa Chełmońskiego, 683 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
450 000 zł
Działka w Środa Wielkopolska, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

Bez pośredników! Na sprzedaż oferuję działkę budowlano-usługową o powierzchni 683 m², położoną przy ulicy Chełmońskiego w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Idealna pod dom jednorodzinny, usługę, mały biznes lub inwestycję…

450 000 zł

Bez pośredników! Na sprzedaż oferuję działkę budowlano-usługową o powierzchni 683 m², położoną przy ulicy Chełmońskiego w spokojnej i rozwij…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Jeziory Wielkie, 1745 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
380 000 zł
Działka w Jeziory Wielkie, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

Bez pośredników! Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1745m2. Media: prąd, woda, gaz, światłowód w drodze po stronie działki. Atrakcyjna lokalizacja w Jeziorach Wielkich przy trasie Zaniemyśl-Kórnik, około 30km do Poznani…

380 000 zł

Bez pośredników! Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1745m2. Media: prąd, woda, gaz, światłowód w drodze po stronie działki. Atrakcyjna…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Środa Wielkopolska, ul. Spadochronowa, 1484 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
380 000 zł

Bez pośredników! Działka budowlana na sprzedaż 1484 środa wielkopolska ul.spadochronowa nr dz 384/3 nr księgi wieczystej PO1D/00004867/5, media w drodze dojazdowej asfaltowej blisko do centrum i jeziora w spokojnej okolicy. A…

380 000 zł

Bez pośredników! Działka budowlana na sprzedaż 1484 środa wielkopolska ul.spadochronowa nr dz 384/3 nr księgi wieczystej PO1D/00004867/5, me…

Zobacz więcej
Działka sprzedam, ŚRODA WIELKOPOLSKA, Kosynierów, 3002 m2, cena: 1 330 000 zł
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
Sprawdź

Działka sprzedam, ŚRODA WIELKOPOLSKA, Kosynierów, 3002 m2, cena: 1 330 000 zł, Wielkopolskie, ŚREDZKI

  • 3 002 m²

Sprawdź
Szkoła
W odległości 190 m od Zespół Szkół Rolniczych
Przedszkole
W odległości 454 m od Szafranek
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Średzki

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Dominowo, ul. Topolowa, 4100 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
446 900 zł
Działka w Dominowo, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

Bez pośredników! Mamy na sprzedaż naszą piękną działkę przy drodze asfaltowej w Dominowie, ul. Topolowa. Numer działki to 167 o powierzchni 4100 metrów kwadratowych. W październiku 2025 złożyliśmy wniosek o warunki zabudowy, …

446 900 zł

Bez pośredników! Mamy na sprzedaż naszą piękną działkę przy drodze asfaltowej w Dominowie, ul. Topolowa. Numer działki to 167 o powierzchni …

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Wolica Pusta, 5468 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
591 600 zł
Działka w Wolica Pusta, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

Bez pośredników! Mam na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidęncyjnym 204/5 powierzchni 5468m2. Cena 591600 zł. 108 zł/m2.Działka płożona jest przy drodze z bardzo dużym ruchu, można ją przeznaczyć pod działalność gospoda…

591 600 zł

Bez pośredników! Mam na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidęncyjnym 204/5 powierzchni 5468m2. Cena 591600 zł. 108 zł/m2.Działka płożon…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Pięczkowo, 15000 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
750 000 zł
Działka w Pięczkowo, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

Bez pośredników! Dzień dobry, sprzedam działkę nad rzeką Wartą w lesie. Cicha, spokojna okolica, 20 min drogi do Środy Wielkopolskiej, 40 do Poznania. Powierzchnia działki: 15000m2. Połowa działki jest budowlana od strony dro…

750 000 zł

Bez pośredników! Dzień dobry, sprzedam działkę nad rzeką Wartą w lesie. Cicha, spokojna okolica, 20 min drogi do Środy Wielkopolskiej, 40 do…

Zobacz więcej
Działka 1 400 m², Dębicz
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
70 000 zł
Działka w Dębicz, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

Działka na sprzedaż w miejscowości Dębicz gm. Kramsk WYDANE WARUNKI ZABUDOWY Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębicz gm. Kramsk -dz. nr 558/6 o powierzchni 0,1400 ha Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, nieogrodzo…

  • 1 400 m²

70 000 zł

Działka na sprzedaż w miejscowości Dębicz gm. Kramsk WYDANE WARUNKI ZABUDOWY Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębicz gm. Kramsk -…

Zobacz więcej
Działka 4 193 m², Chwałkowo
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
130 000 zł
Działka w Chwałkowo, Powiat średzki, Województwo wielkopolskie

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej, położonej w miejscowości Chwałkowo. gm. Krobia, pow.gostyński, oznaczonej w ewidencji…

  • 4 193 m²

130 000 zł

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej, …