Trovit
Ulubione

1 158 działki na sprzedaż w Powiat sławieński

1 158 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Działka na sprzedaż, Lotników Morskich
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
69 000 zł
Działka w Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Sprzedam działkę rekreacyjną w Darłowie – 305 m², blisko morza Na sprzedaż oferuję działkę rekreacyjną o powierzchni 305 m², położoną w malowniczym Darłowie, zaledwie 1 km od morza. Jest to idealna propozycja dla osób szukają…

  • 305 m²

69 000 zł

Sprzedam działkę rekreacyjną w Darłowie – 305 m², blisko morza Na sprzedaż oferuję działkę rekreacyjną o powierzchni 305 m², położoną w malo…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
64 300 zł
Działka w Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie działek o powierzchniach od 300m2 do ok 800m2 (możliwość ich łączenia) położona w Nadmorskim Rusinowie. Doskonała lokalizacja, bliskość morza i piaszczysty…

  • 307 m²

64 300 zł

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie działek o powierzchniach od 300m2 do ok 800m2 (możliwość ich łączenia)…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
51 000 zł
Działka w Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicz…

  • 300 m²

51 000 zł

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospod…

Zobacz więcej
Kwiatowa 298 m², Darłowo
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
59 000 zł
Działka w Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Działeczka do wypoczynku nad morzem, 750 m od plaży Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22 na 13 metrów. Znajduje się ona w kompleksie podobnych działek, których przeznaczenie jest oznaczone w planie miejscowym jako 77…

  • 298 m²

59 000 zł

Działeczka do wypoczynku nad morzem, 750 m od plaży Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22 na 13 metrów. Znajduje się ona w kompleksi…

Zobacz więcej
Lotników Morskich 305 m², Darłowo
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
69 000 zł
Działka w Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Sprzedam działkę rekreacyjną w Darłowie - 305 m2, blisko morza Na sprzedaż oferuję działkę rekreacyjną o powierzchni 305 m2, położoną w malowniczym Darłowie, zaledwie 1 km od morza. Jest to idealna propozycja dla osób szukają…

  • 305 m²

69 000 zł

Sprzedam działkę rekreacyjną w Darłowie - 305 m2, blisko morza Na sprzedaż oferuję działkę rekreacyjną o powierzchni 305 m2, położoną w malo…

Zobacz więcej
Działka 500 m², Gleźnowo
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
75 000 zł
Działka w Gleźnowo, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Marzysz o własnym miejscu blisko morza i jeziora? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rekreacyjna 500 m2 położona w malowniczej miejscowości Glęźnowo, gmina Darłowo, województwo zac…

  • 500 m²

75 000 zł

Marzysz o własnym miejscu blisko morza i jeziora? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rekreacyjn…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
349 000 zł
Działka w Bobolin, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Działka rolna o powierzchni 7400 m2 położona w miejscowości Gleźnowo od południowej strony jeziora Bukowo, 3 km od Bukowa Morskiego, 6 km od uzdrowiska Dąbki. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Działka o regularnym kształcie…

  • 7 400 m²

349 000 zł
Szkoła
W odległości 728 m od Szkoła Podstawowa im. Ratowników Morskich

Działka rolna o powierzchni 7400 m2 położona w miejscowości Gleźnowo od południowej strony jeziora Bukowo, 3 km od Bukowa Morskiego, 6 km od…

Zobacz więcej
Działka 663 m², Łącko
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
97 500 zł
Działka w Łącko, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Na sprzedaż działka budowlana, Łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 97.500,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 10 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8 o powierzchni 663 m2, położona w obrębie …

  • 663 m²

97 500 zł

Na sprzedaż działka budowlana, Łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 97.500,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 10 wydzie…

Zobacz więcej
Działka 663 m², Łącko
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
97 000 zł

Na sprzedaż działka budowlana, Łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 97.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 11 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8 o powierzchni 663 m2, położona w obrębie …

  • 663 m²

97 000 zł

Na sprzedaż działka budowlana, Łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 97.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 11 wydzie…

Zobacz więcej
Wiekowice 5 433 m², Wiekowice
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
270 000 zł
Działka w Wiekowice, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Dwie działki: budowlana i rolna 8km od morza Nieruchomość składa się z 2 działek:działki budowlanej o powierzchni 2733 mkw. w kształcie trapezu o wymiarach ok. 55 x 40 m, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego dział…

  • 5 433 m²

270 000 zł

Dwie działki: budowlana i rolna 8km od morza Nieruchomość składa się z 2 działek:działki budowlanej o powierzchni 2733 mkw. w kształcie trap…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
31 500 zł
Działka w Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Działki rolne i budowlane z widokiem na morze – Kopań i Cisowo w trzech lokalizacjach 900 m od plaży Bursztynowej Z1! Marzysz o własnym kawałku natury nad Bałtykiem? Mam coś wyjątkowego! Na sprzedaż oferujemy działki rekreacy…

  • 300 m²

31 500 zł
Szkoła
W odległości 535 m od Zespół Szkół im. Stefana Żeromskiego
Szkoła
W odległości 342 m od Zespół Szkół Morskich

Działki rolne i budowlane z widokiem na morze – Kopań i Cisowo w trzech lokalizacjach 900 m od plaży Bursztynowej Z1! Marzysz o własnym kawa…

Zobacz więcej
Działka 3 002 m², Jezierzany
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
109 000 zł
Działka w Jezierzany, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Postomino, powiat sławieński, 109.000,-PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna o numerze ewidencyjnym 97/4 wydzielona z działki o numerze 97, blisko Jarosławca

  • 3 002 m²

109 000 zł

Postomino, powiat sławieński, 109.000,-PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna o numerze ewidencyjnym 97/4 wydzielona z działki o numerze 97, bl…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
51 000 zł
Działka w Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Sprzedam działkę nad morzem letniskową – budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działk…

  • 300 m²

51 000 zł

Sprzedam działkę nad morzem letniskową – budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej i…

Zobacz więcej
Kolonia 651 m², Warszkowo
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
69 000 zł
Działka w Warszkowo, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Działka pod dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 651 mkw w kształcie prostokąta o wymiarach 17 m x 39 m, położona na obrzeżach Sławna we wsi Warszkowo. Okolica działki bardzo spokojna i urokliwa, w odległości 200 m znajdu…

  • 651 m²

69 000 zł

Działka pod dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 651 mkw w kształcie prostokąta o wymiarach 17 m x 39 m, położona na obrzeżach Sławna we…

Zobacz więcej
Lotników Morskich 671 m², Darłowo
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
159 000 zł
Działka w Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Działka z domkiem do rekreacji 500m od plaży. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 23 x 30 m, o powierzchnia 671 mkw. w odległości 500 m od plaży (w linii prostej). Teren zadbany, z równym trawnikiem oraz drze…

  • 671 m²

159 000 zł

Działka z domkiem do rekreacji 500m od plaży. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 23 x 30 m, o powierzchnia 671 mkw. w odle…

Zobacz więcej
Działka 3 000 m², Żukowo Morskie
dużym zainteresowaniem
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
135 000 zł
Działka w Żukowo Morskie, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Żukowo Morskie mieścina pomiędzy Bobolinem a Darłowem Na sprzedaż siedem działek prostokątnych (każda po ok. 3000 m2 powierzchni, o wymiarach 30m x 100m, w trakcie wydzielania) przeznaczone pod zabudowę siedliskowo-usługową. …

  • 3 000 m²

135 000 zł

Żukowo Morskie mieścina pomiędzy Bobolinem a Darłowem Na sprzedaż siedem działek prostokątnych (każda po ok. 3000 m2 powierzchni, o wymiarac…

Zobacz więcej
Kolonia 585 m², Warszkowo
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
63 000 zł

Działka pod dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 585 mkw w kształcie prostokąta o wymiarach 16 m x 37 m, położona na obrzeżach Sławna we wsi Warszkowo. Okolica działki bardzo spokojna i urokliwa, w odległości 200 m znajdu…

  • 585 m²

63 000 zł

Działka pod dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 585 mkw w kształcie prostokąta o wymiarach 16 m x 37 m, położona na obrzeżach Sławna we…

Zobacz więcej
Karsino 22 800 m², Karsino
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
129 000 zł
Działka w Karsino, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Grunt rolny położony w odległości 10 km od morza. W sprzedaży dwie działki rolne o powierzchni 11 500 mkw. i 11 300 mkw stanowiące łącznie grunt o powierzchni 22 800 mkw w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 100 x 228 m. Kró…

  • 22 800 m²

129 000 zł

Grunt rolny położony w odległości 10 km od morza. W sprzedaży dwie działki rolne o powierzchni 11 500 mkw. i 11 300 mkw stanowiące łącznie g…

Zobacz więcej
Kopnica 3 000 m², Kopnica
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
149 000 zł
Działka w Kopnica, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Działka 5 km od morza, 2,5 km od jeziora Wicie Teren o powierzchni 3 000 mkw położony na wzniesieniu, z malowniczym widokiem na otaczające pola. Działka w kształcie prostokąta o długości boków 40 x 77 m. Działka idealna do wy…

  • 3 000 m²

149 000 zł

Działka 5 km od morza, 2,5 km od jeziora Wicie Teren o powierzchni 3 000 mkw położony na wzniesieniu, z malowniczym widokiem na otaczające p…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
380 000 zł
Działka w Kowalewiczki, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Działka z możliwością zabudowy, granicząca z rzeką Wieprzą. Teren o powierzchni gruntów 25 554 mkw położony na wzniesieniu, z malowniczym widokiem na otaczające lasy, ze spadkiem w kierunku rzeki. Od strony południowej, na dł…

  • 25 554 m²

380 000 zł

Działka z możliwością zabudowy, granicząca z rzeką Wieprzą. Teren o powierzchni gruntów 25 554 mkw położony na wzniesieniu, z malowniczym wi…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
129 000 zł

• 22 800 m²

129 000 zł

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
250 000 zł
Działka w Kolonia Sulmice, Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Działka rolna w odległości 9 km od morza. Działka rolna o powierzchni gruntów 32 600 mkw w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 360 x 90 m, położona na terenie produkcji rolnej, oznaczonym symbolem RO-1. W ewidencji gruntów j…

  • 32 600 m²

250 000 zł

Działka rolna w odległości 9 km od morza. Działka rolna o powierzchni gruntów 32 600 mkw w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 360 x 90 m, …

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Darłowo, Centrum, ul. Sportowa, 2052 m² Działka
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 599 999 zł
Działka w Powiat sławieński, Województwo zachodniopomorskie

Bez pośredników! Witam, Sprzedam działkę budowlaną sąsiadującą z marketem POLO o powierzchni 2052m2, obręb 10. Możliwość najmu długoterminowego. Więcej informacji udzielę telefonicznie

1 599 999 zł

Bez pośredników! Witam, Sprzedam działkę budowlaną sąsiadującą z marketem POLO o powierzchni 2052m2, obręb 10. Możliwość najmu długoterminow…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Nadmorska
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
270 000 zł

Teren w odległości 2,5 km od morza, pod domki letniskowe. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, uchwalonym w 2008 roku, przeznaczenie terenu to zabudowa rekreacji indywidualnej (letniskowej) z dopuszczeniem usług …