Trovit
Ulubione

952 działki na sprzedaż w Powiat jeleniogórski

952 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Działka na sprzedaż
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
355 000 zł
Działka w Chromiec, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Na sprzedaż działki rolne - Chromiec, gmina Stara Kamienica Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Chromiec, w gminie Stara Kamienica, w spokojnej i malowniczej okolicy, otoczonej terenam…

  • 14 200 m²

355 000 zł

Na sprzedaż działki rolne - Chromiec, gmina Stara Kamienica Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Chr…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Dziwiszów, 17100 m² Działka
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
650 000 zł
Działka w Dziwiszów, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Bez pośredników! Nieruchomość gruntowa, częściowo zadrzewiona w cichej i urokliwej okolicy, Dziwiszów (gmina Jeżów Sudecki). Z widokiem na pasmo Karkonoszy, w otoczeniu zieleni. Szczegóły działki: Działka nr 167/2 o powierzch…

650 000 zł

Bez pośredników! Nieruchomość gruntowa, częściowo zadrzewiona w cichej i urokliwej okolicy, Dziwiszów (gmina Jeżów Sudecki). Z widokiem na p…

Zobacz więcej
Sprzedam działkę widokową w górach dla dewelopera
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 273 200 zł
Działka w Stara Kamienica, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych w miejscowości Wojcieszyce, gmina Stara Kamienica, powiat karkonoski, woj. dolnośląskie. Leszczynowa Gmina: Stara Kamienica Powiat: karkonoski Województwo: dolnośląskie Powierzchnia…

1 273 200 zł

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych w miejscowości Wojcieszyce, gmina Stara Kamienica, powiat karkonoski, woj. dolnośląskie. Leszczyn…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Jeżów Sudecki, 2100 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
850 000 zł
Działka w Jeżów Sudecki, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa w Jeżowie Sudeckim - 2100 m² Na sprzedaż oferuję przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 2100 m², położoną w malowniczym Jeżowie Sudeckim. To miejsce zachwyca niesamo…

Ogród
850 000 zł

Bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa w Jeżowie Sudeckim - 2100 m² Na sprzedaż oferuję przepiękną działkę budowlaną o powi…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Miłków, 7100 m² Działka
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
3 200 000 zł
Działka w Miłków, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Bez pośredników! Nie przegap okazji - takie lokalizacje pojawiają się raz na wiele lat. NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA Z WIDOKIEM JAK Z BAJKI! - Miłków, pod Karpaczem. - Przepiękny, panoramiczny widok na Karkonosze. - Bezpośrednie sąsie…

3 200 000 zł

Bez pośredników! Nie przegap okazji - takie lokalizacje pojawiają się raz na wiele lat. NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA Z WIDOKIEM JAK Z BAJKI! - Miłków…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Szklarska Poręba, ul. Hugona Kołłątaja, 1685 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
609 000 zł
Działka w Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Bez pośredników! Na sprzedaż malowniczo położona działka w Szklarskiej Porębie na ul. Kołłątaja. Dla działki zostało pozytywnie wydane uzgodnienie konserwatorskie dla budowy 12-lokalowego apartamentowca oraz PZT z parkingiem …

609 000 zł

Bez pośredników! Na sprzedaż malowniczo położona działka w Szklarskiej Porębie na ul. Kołłątaja. Dla działki zostało pozytywnie wydane uzgod…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Głębock, 6584 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
750 000 zł
Działka w Głębock, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Bez pośredników! Karkonosze, 6.584m2, unikat, okazja, prawdziwa prywatność (nikt obok się nie wybuduje poza 1 sąsiadem). 5km od Karpacza. Identyfikator na geoportal2: 020608_2.0002.113/5 Absolutnie unikalna, piękna działka 6.…

750 000 zł

Bez pośredników! Karkonosze, 6.584m2, unikat, okazja, prawdziwa prywatność (nikt obok się nie wybuduje poza 1 sąsiadem). 5km od Karpacza. Id…

Zobacz więcej
Kolejowa 6 713 m², Miłków
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
340 000 zł

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego nieruchomości gruntowej położonej w Miłkowie przy ul. Kolejowej. Działka nr 647/10, obr. Miłków ma…

  • 6 713 m²

340 000 zł

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego nieruchomości…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Karpniki, 5900 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 180 000 zł
Działka w Karpniki, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Bez pośredników! Na sprzedaż działka budowlana z murowaną stodołą, położona w malowniczej miejscowości Karpniki k. Jeleniej Góry, gmina Mysłakowice, w atrakcyjnej części Kotliny Jeleniogórskiej. To idealna propozycja dla osób…

1 180 000 zł

Bez pośredników! Na sprzedaż działka budowlana z murowaną stodołą, położona w malowniczej miejscowości Karpniki k. Jeleniej Góry, gmina Mysł…

Zobacz więcej
Podgórze 1 176 m², Kowary
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
199 000 zł
Działka w Podgórze, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu Karkonoszy - z gotowym projektem apartamentowca! Szukasz inwestycji w jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych Polski? Ta oferta to gotowy przepis na sukces! Lokalizacja: Kowa…

  • 1 176 m²

Parking
199 000 zł

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu Karkonoszy - z gotowym projektem apartamentowca! Szukasz inwestycji w jednym z najpopularniejszych re…

Zobacz więcej
Karkonoska 8 239 m², Kowary
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
370 000 zł
411 950 zł
Działka w Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

PÓŁNOC Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje piękną działkę w Kowarach. Działka mocno nasłoneczniona o regularnym kształcie, płaska i nie wymagająca wielu prac ziemnych. Przy działce płynie strumyk, które nadaje jej klimatu, …

  • 8 239 m²

370 000 zł
411 950 zł

PÓŁNOC Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje piękną działkę w Kowarach. Działka mocno nasłoneczniona o regularnym kształcie, płaska i nie wy…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
399 000 zł

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Dziwiszów, w powiecie karkonoskim. Oferta obejmuje 2 działki o łącznej powierzchni 7514 m². Nieruchomość zlokalizowana jest na…

  • 7 514 m²

399 000 zł

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Dziwiszów, w powiecie karkonoskim. Oferta…

Zobacz więcej
Działka 23 000 m², Krogulec
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
140 000 zł
Działka w Krogulec, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

OKAZJA! 6 zł/m2 za widokową działkę rolną w studium! Na sprzedaż pięknie położona, w otoczeniu lasów i łąk, w pobliżu potoków: Karpnicki i Gruszkówka, z widokiem na Góry: Sokolik i Krzyżna oraz Górę Szybowcową, działka rolna,…

  • 23 000 m²

140 000 zł

OKAZJA! 6 zł/m2 za widokową działkę rolną w studium! Na sprzedaż pięknie położona, w otoczeniu lasów i łąk, w pobliżu potoków: Karpnicki i G…

Zobacz więcej
Działka 15 800 m², Chrośnica
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
160 000 zł
Działka w Chrośnica, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

kubaturowej • Wyjątkiem są obiekty gospodarczo-magazynowe, które służą bezpośrednio produkcji rolnej Lokalizacja: Chrośnica (województwo dolnośląskie, powiat

  • 15 800 m²

160 000 zł

kubaturowej • Wyjątkiem są obiekty gospodarczo-magazynowe, które służą bezpośrednio produkcji rolnej Lokalizacja: Chrośnica (województwo dol…

Zobacz więcej
Działka 34 415 m², Piechowice
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
420 000 zł
Działka w Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Duża działka w zielonej części Piechowic Nieruchomość znajduje się w strefie o przeznaczeniu podstawowym: Z, US.1 Przeznaczenie podstawowe: 1. tereny zieleni nieurządzonej, łąk i pastwisk 2. tereny sportu i rekreacji i wypocz…

  • 34 415 m²

420 000 zł

Duża działka w zielonej części Piechowic Nieruchomość znajduje się w strefie o przeznaczeniu podstawowym: Z, US.1 Przeznaczenie podstawowe: …

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Stara Kamienica, 6000 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
700 000 zł

Bez pośredników! Oferta sprzedaży dotyczy 5 pięknie usytuowanych działek, położonych na Pogórzu Izerskim, w jednej z najstarszych wsi w Kotlinie Jeleniogórskiej - Starej Kamienicy. Więcej informacji udzielę telefonicznie

700 000 zł

Bez pośredników! Oferta sprzedaży dotyczy 5 pięknie usytuowanych działek, położonych na Pogórzu Izerskim, w jednej z najstarszych wsi w Kotl…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
392 000 zł
Działka w Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Oferta sprzedaży działki rolnej - Górzyniec - wyjątkowa lokalizacja w sercu Karkonoszy Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki rolne z planem zagospodarowania przestrzennego R o łącznej powierzchni 14157 m² (1,4157 ha), położone n…

  • 14 157 m²

392 000 zł

Oferta sprzedaży działki rolnej - Górzyniec - wyjątkowa lokalizacja w sercu Karkonoszy Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki rolne z planem zag…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Jeżów Sudecki, ul. Długa, 2343 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
790 000 zł

Bez pośredników! Polecam do sprzedaży grunt komercyjny położony w Jeżowie Sudeckim przy ul. Długiej o powierzchni 5287 mkw. Oznaczony jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako 02MN,MW: 1) PRZEZNACZENIE POD…

Parking
790 000 zł

Bez pośredników! Polecam do sprzedaży grunt komercyjny położony w Jeżowie Sudeckim przy ul. Długiej o powierzchni 5287 mkw. Oznaczony jest w…

Zobacz więcej
Działka 5 000 m², Piechowice
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
249 000 zł
Działka w Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Działka inwestycyjna 5000 m² | Piechowice | MPZP UZ.6 | blisko lasu Cena: 249 000 zł (49,80 zł/m²) Lokalizacja: Piechowice Powierzchnia: 5000 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części P…

  • 5 000 m²

249 000 zł

Działka inwestycyjna 5000 m² | Piechowice | MPZP UZ.6 | blisko lasu Cena: 249 000 zł (49,80 zł/m²) Lokalizacja: Piechowice Powierzchnia: 500…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
420 000 zł
Działka w Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

• 34 415 m²

420 000 zł

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
249 000 zł
Działka w Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

• 5 000 m²

249 000 zł

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Mysłakowice, 4797 m² Działka
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 100 000 zł
Działka w Mysłakowice, Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Bez pośredników! Sprzedam działkę budowlaną z przeznaczeniem zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą gminną. Ładna, płaska działka, nasłoneczniona z widokiem na góry. Więcej informacji pod nr tel

1 100 000 zł

Bez pośredników! Sprzedam działkę budowlaną z przeznaczeniem zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą gminną. Ładna, płaska działka, nasłoneczn…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Szklarska Poręba, Marysin, ul. 1 Maja, 1633 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 633 000 zł
Działka w Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Bez pośredników! BEZPOŚREDNIO*BEZPOŚREDNIO*BEZPOŚREDNIO*BEZPOŚREDNIO* Sprzedam działkę budowlaną objętą MPZP w Szklarskiej Porębie Górnej, graniczącą z lasem oraz pensjonatami. W najbliższej okolicy Hotel Olimp, Blue Mountain…

1 633 000 zł

Bez pośredników! BEZPOŚREDNIO*BEZPOŚREDNIO*BEZPOŚREDNIO*BEZPOŚREDNIO* Sprzedam działkę budowlaną objętą MPZP w Szklarskiej Porębie Górnej, g…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Karpacz, ul. Fryderyka Chopina, 814 m² Działka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
814 000 zł
Działka w Powiat jeleniogórski, Województwo dolnośląskie

Bez pośredników! Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 814 m² na osiedlu skalnym w Karpaczu. Działka ma wymiary 27x32 m. Dojazd asfaltowy. Dostępne media: - prąd (skrzynka z licznikiem) - woda …