Trovit
Ulubione

2 819 nieruchomości domy podlaskie na sprzedaż

2 819 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Działki pod dom lub inwestycję w Nowogrodzie
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
133 380 zł
Działka w Nowogród, Powiat łomżyński, Województwo podlaskie

Twoje miejsce na wymarzony dom. Działki budowlane od 1015m² do 1103m² – Nowogród, ul. Sosnowa.Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Nowogród przy ul. Sosnowej.

  • 1 026 m²

133 380 zł

Twoje miejsce na wymarzony dom. Działki budowlane od 1015m² do 1103m² – Nowogród, ul. Sosnowa.Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położ…

Zobacz więcej
Działki budowlane pod dom lub inwestycję w Nowogrodzie
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
112 860 zł
Działka w Nowogród, Powiat łomżyński, Województwo podlaskie

Twoje miejsce na wymarzony dom. Działki budowlane od 1008m² do 1639m² – Nowogród, ul. Sosnowa.Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Nowogród przy ul. Sosnowej.

  • 1 026 m²

112 860 zł

Twoje miejsce na wymarzony dom. Działki budowlane od 1008m² do 1639m² – Nowogród, ul. Sosnowa.Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położ…

Zobacz więcej
Działki z pozwoleniem na budowę, cisza i blisko natury
dużym zainteresowaniem
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
147 960 zł
Działka w Samułki Małe, Powiat bielski, Województwo podlaskie

Na sprzedaż 4 działki położone w powiecie bielskim,gminie Wyszki,miejscowości Samułki Małe.Każda nieruchomość posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o przyłącze.Nieruchomość położona ok 25km od Białegostoku;-okolic…

  • 3 699 m²

147 960 zł

Na sprzedaż 4 działki położone w powiecie bielskim,gminie Wyszki,miejscowości Samułki Małe.Każda nieruchomość posiada pozwolenie na budowę d…

Zobacz więcej
Działka 1001 m² z warunkami zabudowy w Sawino
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
130 130 zł
Działka w Sawino, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Na sprzedaż działka 1001 m² z wydanymi warunkami zabudowy – SawinoOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1001 m², położoną w miejscowości Sawino, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od Białegostoku.Nieruchomość p…

  • 1 001 m²

130 130 zł

Na sprzedaż działka 1001 m² z wydanymi warunkami zabudowy – SawinoOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1001 m², położoną w m…

Zobacz więcej
Działka rolna 1,3 ha z mediami i warunkami zabudowy
dużym zainteresowaniem
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
170 000 zł
Działka w Bakaniuk, Powiat suwalski, Województwo podlaskie

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,3 ha, położona w malowniczej wsi Bakaniuk. Nieruchomość jest doskonale usytuowana w spokojnej okolicy, otoczonej przyrodą, co czyni ją idealnym miejscem na inwestycję w dom jednorodzi…

  • 13 000 m²

170 000 zł

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,3 ha, położona w malowniczej wsi Bakaniuk. Nieruchomość jest doskonale usytuowana w spokojnej okol…

Zobacz więcej
Działka 2200 m² z lasem i warunkami zabudowy
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
350 000 zł
Działka w Gniła, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Taka właśnie jest ta działka.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 2200 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Gniła, w gminie Dobrzyniewo To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć sąsiadów… ale ni…

  • 2 200 m²

350 000 zł

Taka właśnie jest ta działka.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 2200 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Gniła, w…

Zobacz więcej
Działki budowlane w Brańsku, 1031 m², media, asfalt
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
67 000 zł
Działka w Powiat bielski, Województwo podlaskie

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne, pola uprawne oraz tereny zielone zapewniające prywatność i spokój. DANE DZIAŁEK Na sprzedaż dostępne są łącznie 13 działek budowlanych.Działki mają regularny, prosto…

  • 1 031 m²

67 000 zł
Szkoła
W odległości 908 m od Zespół szkół ogólnokształcących im. Armii Krajowej
Szkoła
W odległości 895 m od Zespół szkół ogólnokształcących im. Armii Krajowej

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne, pola uprawne oraz tereny zielone zapewniające prywatność i spokój. DANE DZIAŁEK…

Zobacz więcej
Działka 1043 m² z projektem domu w Kaniukach
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
125 000 zł
Działka w Kaniuki, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1043 m², położona w malowniczej miejscowości Kaniuki, gmina Zabłudów – w cichej i zielonej okolicy bezpośrednio przy działceProjektowany zbiornik na nieczystości ciekłe:…

  • 1 043 m²

125 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1043 m², położona w malowniczej miejscowości Kaniuki, gmina Zabłudów – w cichej i zie…

Zobacz więcej
Działka budowlana 1245 m² w Fasty z mediami i spokojną okolicą
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
311 250 zł
Działka w Fasty, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Działka budowlana na sprzedaż w Fastach, gmina Dobrzyniewo DużeZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w urokliwej Domy jednorodzinne w bliskiej odległości ułatwiają uzyskanie warunków za…

  • 1 245 m²

311 250 zł

Działka budowlana na sprzedaż w Fastach, gmina Dobrzyniewo DużeZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej…

Zobacz więcej
Działka 951 m² pod dom w otoczeniu zieleni i mediów
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
399 000 zł
Działka w Nowodworce, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 951 m², o bardzo ładnym, ustawnym kształcie — lekki prostokąt, idealny pod zabudowę mieszkaniową.Dojazd zapewnia W sąsiedztwie powstają nowe, ładne domy jednorodzinne — to miejsce t…

  • 951 m²

399 000 zł

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 951 m², o bardzo ładnym, ustawnym kształcie — lekki prostokąt, idealny pod zabudowę mieszkaniową…

Zobacz więcej
Działka 1540 m² w spokojnej okolicy z mediami i dobrym dojazdem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
129 000 zł
Działka w Radule, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Na sprzedaż oferowana jest działka o powierzchni 1540 m², położona w spokojnej, malowniczej okolicy, w odległości około 11 km od TykocinaParametry nieruchomości W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne oraz tereny zielon…

  • 1 540 m²

129 000 zł

Na sprzedaż oferowana jest działka o powierzchni 1540 m², położona w spokojnej, malowniczej okolicy, w odległości około 11 km od TykocinaPar…

Zobacz więcej
Dwie działki pod zabudowę usługowo mieszkaniową, media
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
120 000 zł
Działka w Osiedle Centrum, Powiat grajewski, Województwo podlaskie

Na sprzedaż dwie idealne działki po 1200m2 położone ok. 3,5 km od Grajewa,Nieruchomości objęte MPZP jako budowlano- usługowe (usługi nieuciążliwe)Media domów jednorodzinnych.Przy zakupie dwóch działek cena do negocjacji.Zapra…

  • 1 201 m²

120 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 975 m od Szpital Ogólny im. dr. Witolda Ginela
Przedszkole
W odległości 858 m od Przedszkole Miejskie nr 2
Szkoła
W odległości 692 m od Zespół Szkół nr 3 w Grajewie

Na sprzedaż dwie idealne działki po 1200m2 położone ok. 3,5 km od Grajewa,Nieruchomości objęte MPZP jako budowlano- usługowe (usługi nieucią…

Zobacz więcej
Działka budowlano usługowa 1950 m2 z mediami i dojazdem
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
220 000 zł
Działka w Turośń Kościelna, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Na sprzedaż działka budowlano usługowa (usługi nie uciążliwe ) położona ok 2 km od Turośni kościelnej i 18 km od Białegostoku.Media:-prąd,woda, kanalizacja domu jednorodzinnego z możliwością prowadzenia działalności gospodarc…

  • 1 950 m²

220 000 zł
Przedszkole
W odległości 304 m od Przedszkole Samorządowe w Turośni Kościelnej
Szkoła
W odległości 358 m od Szkoła Podstawowa im. Stanisłąwa Staszica w Turośni Kościelnej
Szkoła
W odległości 333 m od Zespół Szkół w Turośni Kościelnej

Na sprzedaż działka budowlano usługowa (usługi nie uciążliwe ) położona ok 2 km od Turośni kościelnej i 18 km od Białegostoku.Media:-prąd,wo…

Zobacz więcej
Działka leśna z warunkami zabudowy, blisko Zalewu Siemianówka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
155 000 zł
Działka w Nowa Łuka, Powiat hajnowski, Województwo podlaskie

Na sprzedaż działka leśna o klasie gruntu VI, położona w miejscowości Nowa Łuka, zaledwie 6 minut jazdy samochodem od zalewu Siemianówka. działce- Lokalizacja: Nowa Łuka – spokojna okolica, blisko lasów i wód zalewu- Cisza, s…

  • 920 m²

155 000 zł

Na sprzedaż działka leśna o klasie gruntu VI, położona w miejscowości Nowa Łuka, zaledwie 6 minut jazdy samochodem od zalewu Siemianówka. dz…

Zobacz więcej
Działka budowlana z mediami, spokojna okolica, 1570 m²
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
395 000 zł
Działka w Juchnowiec Kościelny, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Na sprzedaż działka budowlana – gm. jednorodzinną*W pobliżu świetlica, plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna*Dogodny dojazd do miastaTo idealna propozycja dla rodziny szukającej miejsca pod wymarzony dom

  • 1 567 m²

395 000 zł
Szkoła
W odległości 595 m od Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

Na sprzedaż działka budowlana – gm. jednorodzinną*W pobliżu świetlica, plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna*Dogodny dojazd do miastaTo idealn…

Zobacz więcej
Działka budowlana 1002 m² w Rafałówce – spokojna okolica
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
110 000 zł
Działka w Rafałówka, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Działka budowlana – Rafałówka, gmina Zabłudów*Na sprzedaż działka o powierzchni 1002 m² położona w miejscowości Rafałówka (gmina Zabłudów). W najbliższej okolicy powstają nowe domy jednorodzinne, dzięki czemu teren stopniowo…

  • 1 002 m²

110 000 zł

Działka budowlana – Rafałówka, gmina Zabłudów*Na sprzedaż działka o powierzchni 1002 m² położona w miejscowości Rafałówka (gmina Zabłudów).…

Zobacz więcej
Działka pod dom z warunkami zabudowy, media, spokojna okolica
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
110 880 zł
Działka w Zabłudów, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1008 m² położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Zabłudów.Cena: 110 zł/m²Łączna cena : 110 880 złNajważniejsze informacje:wydane warunki zabudowy na dom jed…

  • 1 008 m²

110 880 zł
Przedszkole
W odległości 78 m od Żłobek Gminy w Zabłudowie
Szkoła
W odległości 716 m od Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1008 m² położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Zabłudów.Cena: 110 zł/…

Zobacz więcej
Działka 1267 m² z mediami, spokojna okolica, blisko natury
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
399 000 zł
Działka w Ciasne, Powiat białostocki, Województwo podlaskie

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Ciasne (gmina Supraśl) – idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury spokojna, kameralna okolica – luźna zabudowa jednorodzinna* cisza i sp…

  • 1 267 m²

399 000 zł

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Ciasne (gmina Supraśl) – idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i b…

Zobacz więcej
Malownicza działka z warunkami zabudowy i oczkiem wodnym
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
398 880 zł
Działka w Buda Ruska, Powiat sejneński, Województwo podlaskie

Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki o powierzchni 6500 m² oraz 4432 m², z wydanymi warunkami zabudowy – co daje pełną pewność realizacji wymarzonego zabudowy – możliwość natychmiastowego rozpoczęcia inwestycji* łatwy…

  • 4 432 m²

398 880 zł

Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki o powierzchni 6500 m² oraz 4432 m², z wydanymi warunkami zabudowy – co daje pełną pewność reali…