Trovit
Ulubione

277 nieruchomości domy na sprzedaż w Dębniki, Kraków

277 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Dom na sprzedaż, Kraków, Dębniki
dużym zainteresowaniem
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 490 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Biuro Sprzedaży Domów Firmy WILGA SC wilga-domy pl przedstawia do sprzedaży Domy w Zabudowie Bliźniaczej w jednym z najpiękniejszych miejsc Krakowa na Dokładny standard wykończenia dostępny w biurze sprzedaży lub na stronie i…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 142 m²

Parking Wyposażona kuchnia Ogród
1 490 000 zł

Biuro Sprzedaży Domów Firmy WILGA SC wilga-domy pl przedstawia do sprzedaży Domy w Zabudowie Bliźniaczej w jednym z najpiękniejszych miejsc…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż 6 pokoi Kraków Dębniki, 284 m2, działka 1214 m2
dużym zainteresowaniem
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Na sprzedaż duży dom z potencjałem na rozbudowę/adaptację na oddzielne mieszkania w ładnej okolicy. Wymiary ok. 51 × 26 m Idealna pod realizację 2 bliźniaków (4 domy premium). Dom o powierzchni 284 m2. Parter: garaż, kotłowni…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 284 m²

Parking
1 200 000 zł
Przedszkole
W odległości 759 m od Akademia Jasia i Małgosi
Szkoła
W odległości 677 m od Szkoła Podstawowa nr 40
Przedszkole
W odległości 492 m od Samorządowe Przedszkole nr 5

Na sprzedaż duży dom z potencjałem na rozbudowę/adaptację na oddzielne mieszkania w ładnej okolicy. Wymiary ok. 51 × 26 m Idealna pod realiz…

Zobacz więcej
Benedyktyńska 149 m², Kraków
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 150 000 zł
1 250 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149 m2, położony na 4-arowej działce. Dom charakteryzuje się wyraźnym podziałem na strefę dzienną oraz prywatną, co zapewnia komfort wszystkim do…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 149 m²

1 150 000 zł
1 250 000 zł

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149 m2, położony na 4-arowej działce. Dom charakteryzuje się…

Zobacz więcej
Wody, Wiesława 148,69 m², Kraków
Nowy
dużym zainteresowaniem
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 530 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Biuro sprzedaży Leach&Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy ul. W. Ten dom to połączenie komfortu, bezpieczeństwa, wyjątkowej architektury i świetniej lokalizac…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 149 m²

Wyposażona kuchnia
1 530 000 zł

Biuro sprzedaży Leach&Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy ul. W. Ten dom

Zobacz więcej
Wody, Wiesława 148,69 m², Kraków
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 516 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

• pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 149 m²

Wyposażona kuchnia
1 516 000 zł

Zobacz więcej
Wielkanocna 104,48 m², Kraków
Nowy
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 200 000 zł
1 250 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Szukasz alternatywy dla mieszkania w Krakowie, ale nie chcesz rezygnować z dobrej komunikacji z miastem? Ta oferta łączy komfort domu z lokalizacją, która pozwala oddychać. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal w zabudowie bliźniacz…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 104 m²

Parking
1 200 000 zł
1 250 000 zł

Szukasz alternatywy dla mieszkania w Krakowie, ale nie chcesz rezygnować z dobrej komunikacji z miastem? Ta oferta łączy komfort domu z loka…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Kraków, Dębniki
zaktualizowane
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 530 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

• pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 149 m²

Wyposażona kuchnia
1 530 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 806 m od Szpital Kliniczny im. doktora Józefa Babińskiego SP ZOZ

Zobacz więcej
Kraków, Dębniki, Skotniki, Wody, Wiesława
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 516 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

• pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 148 m²

Wyposażona kuchnia
1 516 000 zł
Opieka zdrowotna

Zobacz więcej
Kraków, Dębniki, Skotniki, Wody, Wiesława
zaktualizowane
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 530 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

• pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 148 m²

Wyposażona kuchnia
1 530 000 zł
Opieka zdrowotna

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Kraków, Dębniki
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 480 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

DOM Z GARAŻEM DUŻA DZIAŁKA STAN DEWELOPERSKI -KOSTRZE N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 142,50 m2 na kameralnym spokojnym

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 143 m²

Parking
1 480 000 zł
Szkoła
W odległości 619 m od Szkoła Podstawowa nr 54 im. Juliana Tuwima

DOM Z GARAŻEM DUŻA DZIAŁKA STAN DEWELOPERSKI -KOSTRZE N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 142,50 m2 na kamera…

Zobacz więcej
Szymonowica 180 m², Kraków
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 590 000 zł
2 790 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Oferujemy do sprzedaży dom w krakowskich Skotnikach przy ul. Szymonowica. Dom jest wyposażony w panele fotowoltaiczne o mocy 5.2 kW - umowa prosumencka na starych warunkach - energia elektryczna…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 180 m²

Parking Taras
2 590 000 zł
2 790 000 zł

Oferujemy do sprzedaży dom w krakowskich Skotnikach przy ul. Szymonowica. Dom jest wyposażony w panele fotowoltaiczne o mocy 5.2 kW - umowa…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Kraków, Dębniki
nowe
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 590 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach szukających spokojnego miejsca do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum Krakowa.Każdy dom

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 146 m²

Parking Taras Ogród
1 590 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Kliniczny im. doktora Józefa Babińskiego SP ZOZ
Przedszkole
W odległości 599 m od Samorządowe Przedszkole nr 23
Szkoła
W odległości 576 m od Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach szukających spokojnego miejsca do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum Krako…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Widłakowa
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 498 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

W ofercie 5 pokojowy dom położony na ponad 5 arowej działce przy ulicy Widłakowej, w atrakcyjnej lokalizacji jaką są krakowskie Pychowice. Dom z 2003 roku, wybudowany w technologii tradycyjnej z Porothermu, ocieplony styropia…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 154 m²

1 498 000 zł
Szkoła
W odległości 211 m od Szkoła Podstawowa nr 62

W ofercie 5 pokojowy dom położony na ponad 5 arowej działce przy ulicy Widłakowej, w atrakcyjnej lokalizacji jaką są krakowskie Pychowice. D…

Zobacz więcej
Dom, Kraków Dębniki Kobierzyn, Spacerowa, Parkowe Kliny, 23C 2
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 590 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Parkowe Kliny, 23C-2, sprzedam dom, Kraków Dębniki (Kobierzyn), domy, Spacerowa. W ramach stałej oferty dostępne są wybrane domy w inwestycji Parkowe Kliny w atrakcyjnej cenie od 10 318 zł/m².Domy oferują funkcjonalne układy,…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 146 m²

Taras Ogród
1 590 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 508 m od Szpital Kliniczny im. doktora Józefa Babińskiego SP ZOZ
Przedszkole
W odległości 961 m od Przedszkole Publiczne Kliny Mieczykowa
Szkoła
W odległości 975 m od Centrum Edukacji Graceland

Parkowe Kliny, 23C-2, sprzedam dom, Kraków Dębniki (Kobierzyn), domy, Spacerowa. W ramach stałej oferty dostępne są wybrane domy w inwestycj…

Zobacz więcej
Kraków, Dębniki, Antoniego Dobrowolskiego
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 540 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Z przyjemnością prezentujemy dom zlokalizowanych w nowo powstającym osiedlu w Skotnikach. Dom o powierzchni 150 m2 składa się z: Piwnica: 1 Garaż 34,87 m 2 Kotłownia 2,13 m 3 Pom.

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 150 m²

Parking Piwnica
1 540 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 981 m od Szpital Kliniczny im. doktora Józefa Babińskiego SP ZOZ
Przedszkole
W odległości 822 m od Samorządowe Przedszkole nr 23
Szkoła
W odległości 845 m od Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7

Z przyjemnością prezentujemy dom zlokalizowanych w nowo powstającym osiedlu w Skotnikach. Dom o powierzchni 150 m2 składa się z: Piwnica: 1…

Zobacz więcej
Spacerowa 112 m², Kraków
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 298 000 zł
Dom w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Sprzedaż: cały segment - dom jednorodzinny 2 lokalowy w zabudowie szeregowej - segment narożny 1/1 + 1/2 ul. Spacerowa, Kliny / Dębniki, Kraków: Południowa, zielona część miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjny…