Trovit
Ulubione

622 domy dabrowa na sprzedaż

622 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Działka na sprzedaż
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
141 705 zł
Działka w Dąbrowa, Powiat bartoszycki, Województwo warmińsko-mazurskie

Działka na sprzedaż - 3 149 m² - Bartoszyce / Dąbrowa, woj. warmińsko-mazurskie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3 205 m², położona w miejscowości Dąbrowa k.…

  • 3 149 m²

141 705 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach

Działka na sprzedaż - 3 149 m² - Bartoszyce / Dąbrowa, woj. warmińsko-mazurskie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3 205 m², położ…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
144 225 zł
Działka w Nalikajmy, Powiat bartoszycki, Województwo warmińsko-mazurskie

Działka na sprzedaż - 3 205 m² - Bartoszyce / Dąbrowa, woj. warmińsko-mazurskie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3 205 m², położona w miejscowości Dąbrowa k.…

  • 3 205 m²

144 225 zł
Opieka zdrowotna

Działka na sprzedaż - 3 205 m² - Bartoszyce / Dąbrowa, woj. warmińsko-mazurskie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3 205 m², położ…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
349 000 zł
Działka w Raczkowice-Kolonia, Powiat częstochowski, Województwo śląskie

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4300 m², położona w spokojnej i malowniczej okolicy w gminie Dąbrowa Zielona. To idealne miejsce na dom całoroczny, siedlisko, dom letniskowy lub inwestycję.…

  • 4 300 m²

349 000 zł

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4300 m², położona w spokojnej i malowniczej okolicy w gminie Dąbrowa Zielona. To idealne miejsce…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Dąbrowa Górnicza, Błędów, Jesionowa
zaktualizowane
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
248 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Projekt nowoczesnego domu zatwierdzony przez Urząd Miasta w pozwoleniu na budowę nazywa się New House 753l. Zdjęcia projektu dołączone są do oferty. Zatwierdzony projekt zawiera dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powie…

  • 1 123 m²

248 000 zł
Szkoła
W odległości 447 m od Szkoła Podstawowa nr 27 im. Bolesława Prusa

Projekt nowoczesnego domu zatwierdzony przez Urząd Miasta w pozwoleniu na budowę nazywa się New House 753l. Zdjęcia projektu dołączone są do…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
100 620 zł
Działka w Ostrowite, Powiat ostródzki, Województwo warmińsko-mazurskie

Nie musisz walczyć z urzędami – mamy już wydane Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny lub rekreacyjny. To lokalizacja dla koneserów. Zaledwie 1800 m dzieli Cię od jeziora Dąbrowa Wielka (II klasa czystości, strefa ciszy!).…

  • 1 679 m²

100 620 zł

Nie musisz walczyć z urzędami – mamy już wydane Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny lub rekreacyjny. To lokalizacja dla koneserów. Zaledwi…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
95 310 zł
Działka w Słończ Dolny, Powiat bydgoski, Województwo kujawsko-pomorskie

DZIAŁKA PRZY LESIE, 15 MINUT OD BYDGOSZCZY Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1059 m2 w miejscowości Czarże gmina Dąbrowa Chełmińska pow. bydgoski Zaledwie Miejsce idealne na dom!…

  • 1 059 m²

95 310 zł
Szkoła
W odległości 129 m od Zespół Szkół w Czarżu

DZIAŁKA PRZY LESIE, 15 MINUT OD BYDGOSZCZY Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1059 m2 w miejscowości Czarże gmina Dąbrowa Chełmińska pow.…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
131 280 zł

Nie musisz walczyć z urzędami – mamy już wydane Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny lub rekreacyjny. Zaledwie 1800 m dzieli Cię od jeziora Dąbrowa Wielka (II klasa czystości, strefa ciszy!).…

  • 2 191 m²

131 280 zł

Nie musisz walczyć z urzędami – mamy już wydane Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny lub rekreacyjny. Zaledwie 1800 m dzieli Cię od jeziora…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
155 000 zł
Działka w Na Polu, Powiat kłobucki, Województwo śląskie

Nieruchomość to idealna okazja dla osób chcących wybudować dom w spokojnej okolicy, z jednoczesnym zachowaniem bliskich odległości do innych miejscowości

  • 3 100 m²

155 000 zł

Nieruchomość to idealna okazja dla osób chcących wybudować dom w spokojnej okolicy, z jednoczesnym zachowaniem bliskich odległości do innych…

Zobacz więcej
Komercyjne ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż, Dąbrowa Górnicza, Ujejsce
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 799 000 zł
Działka w Podrowce, Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni użytkowej ponad 400m2, zaprojektowana zgodnie z wymogami budowlanymi dla placówek medycznych. Szukasz powierzchni pod przychodnie, dom spokojnej starości, warsztaty terapii zajęciowej, c…

  • 404 m²

1 799 000 zł
Szkoła
W odległości 148 m od Szkoła Podstawowa nr 25

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni użytkowej ponad 400m2, zaprojektowana zgodnie z wymogami budowlanymi dla placówek medycznych. Szukasz…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
zaktualizowane
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
80 000 zł
110 000 zł
Działka w Ostrowie, Powiat augustowski, Województwo podlaskie

Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym, położona w miejscowości Ostrowie, zaledwie 4 kilometry od Dąbrowy Białostockiej Znajduje się na niej klimatyczny, drewniany, stary dom o powierzchni…

  • 1 200 m²

80 000 zł
110 000 zł

Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym, położona w miejscowości Ostrowie, zaledwie 4 kilometry od Dąbro…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
105 000 zł
Działka w Ciągowice, Powiat zawierciański, Województwo śląskie

A może chcecie by Wasz dom był w sąsiedztwie nieruchomości Waszych znajomych? Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Nieruchomość zlokalizowana wśród lasów i terenów zielonych jednocześnie z dobrym dostępem do drogi…

  • 905 m²

105 000 zł
Szkoła
W odległości 968 m od Szkoła Podstawowa w Ciągowicach

A może chcecie by Wasz dom był w sąsiedztwie nieruchomości Waszych znajomych? Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Nieruchomość z…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Dąbrowa Górnicza, Ujejsce
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
231 000 zł
Działka w Nowy Wygiełzów, Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

WSPANIAŁE MIEJSCE NA WYMARZONY DOM! 30 KM OD KATOWIC! 20 KM OD LOTNISKA I AUTOSTRADY A1! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1155 m kw w spokojnej i zielonej okolicy na pograniczu Ujejsca i Ząbkowic…

  • 1 155 m²

231 000 zł
Szkoła
W odległości 933 m od Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7
Szkoła
W odległości 953 m od Szkoła Podstawowa nr 31 im. Zagłębia Dąbrowskiego

WSPANIAŁE MIEJSCE NA WYMARZONY DOM! 30 KM OD KATOWIC! 20 KM OD LOTNISKA I AUTOSTRADY A1! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o p…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
415 000 zł
Działka w Stare Miasto, Powiat ostródzki, Województwo warmińsko-mazurskie

Drogi wewnętrzne i ogrodzenie są już wykonane, a w sąsiedztwie powstają pierwsze domy - znak, że inwestycja żyje i rozwija się. Jezioro Dąbrowa Mała objęte jest str

  • 2 364 m²

415 000 zł

Drogi wewnętrzne i ogrodzenie są już wykonane, a w sąsiedztwie powstają pierwsze domy - znak, że inwestycja żyje i rozwija się. Jezioro Dąbr…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Dąbrowa Górnicza, Gołonóg
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
519 000 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

IDEALNA MIEJSCE NA WYMARZONY DOM W ZACISZNEJ OKOLICY! WZGÓRZE GOŁONOSKIE! 3 KM OD ŚCISŁEGO CENTRUM! 25 KM OD KATOWIC! 25 KM OD LOTNISKA! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 820 m kw w spokojnej i zie…

  • 820 m²

519 000 zł
Przedszkole
W odległości 953 m od Przedszkole nr 13
Szkoła
W odległości 809 m od Szkoła Podstawowa nr 12
Przedszkole
W odległości 639 m od Przedszkole nr 4

IDEALNA MIEJSCE NA WYMARZONY DOM W ZACISZNEJ OKOLICY! WZGÓRZE GOŁONOSKIE! 3 KM OD ŚCISŁEGO CENTRUM! 25 KM OD KATOWIC! 25 KM OD LOTNISKA! Ofe…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Dąbrowa Górnicza, Gołonóg, Parkowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
537 500 zł
Działka w Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Najważniejsze informacje: - idealna działka pod dom, - 1 km od jeziora Pogoria III, - prestiżowa lokalizacja, - piękne tereny, - spokojna okolica, - 3 CENA SPRZEDAŻY: 620 zł/m2 Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA - GOŁONÓG - ULICA…

  • 867 m²

537 500 zł
Przedszkole
W odległości 751 m od Przedszkole nr 12
Szkoła
W odległości 693 m od Przedszkole nr 3
Przedszkole
W odległości 663 m od Przedszkole nr 4

Najważniejsze informacje: - idealna działka pod dom, - 1 km od jeziora Pogoria III, - prestiżowa lokalizacja, - piękne tereny, - spokojna ok…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
159 000 zł

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1100 m² położoną w miejscowości Stare Miasto. Jest to urocza mazurska wieś w gminie Dąbrówno w powiecie ostródzkim, nad jeziorem Dąbrowa Mała.…

  • 1 100 m²

159 000 zł

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1100 m² położoną w miejscowości Stare Miasto. Jest to urocza mazurska wieś w gminie Dąbr…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż, Dąbrowa
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
349 000 zł
Działka w Powiat kartuski, Województwo pomorskie

Najbliższe sąsiedztwo stanowią nowo wybudowane domy jednorodzinne oraz liczne tereny zielone: łąki, zagajniki, stawy czyli idealne tereny spacerowe.

  • 1 498 m²

349 000 zł
Przedszkole
W odległości 541 m od Hipcio
Przedszkole
W odległości 703 m od Megamocni

Najbliższe sąsiedztwo stanowią nowo wybudowane domy jednorodzinne oraz liczne tereny zielone: łąki, zagajniki, stawy czyli idealne tereny sp…

Zobacz więcej
Działka na sprzedaż
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
976 800 zł
Działka w Łomianki, Powiat warszawski zachodni, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż idealna działka budowlana na planie prostokąta w niespotykanym rozmiarze / 31,5m x 23,5m / - wyjątkowa okazja w samym centrum osiedla Dąbrowa Powierzchnia zabudowy zgodnie z planem zagospodarowania - 220 m2 - możl…