Trovit
Ulubione

214 domy mazowieckie 200 000 na sprzedaż

214 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Dom na sprzedaż
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 199 000 zł
Dom w Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Dom jest ogrzewany przez grzejniki zasilane kotłem gazowym kondensacyjnym. W domu znajduje się sprawny kominek, który dodaje uroku i ciepła wnętrzu. Zapraszam Lokalizacja: Pruszków Powierzchnia domu: 200 m2, Powierzchnia dzia…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 200 m²

Parking Balkon Taras
1 199 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Kolejowy im. Włodzimierza Roeflera
Przedszkole
W odległości 698 m od Pogodne Przedszkole Montessori
Szkoła
W odległości 741 m od Podstawowa Szkoła Montessori PoCeMon

Dom jest ogrzewany przez grzejniki zasilane kotłem gazowym kondensacyjnym. W domu znajduje się sprawny kominek, który dodaje uroku i ciepła…

Zobacz więcej
Dom z ogrodem i tarasem, 3 pokoje, bezczynsz, garaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
999 000 zł
Dom w Białołęka, Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

Marzysz o sporym ogródku ale stu metrowy dom to za dużo ? Unikalne rozwiązanie łączące zalety 3 pokojowego mieszkania z prawie 200 m ogrodem. Dwa miejsca postojowe (w cenie 25 000 każde) - spory zadbany ogródek (od wschodniej…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 60 m²

Parking Wyposażona kuchnia Taras Ogród
999 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 448 m od Warszawskie Centrum Opieki Medycznej „Kopernik”
Przedszkole
W odległości 866 m od Niepubliczne Przedszkole „Wesoły Domek”
Szkoła
W odległości 429 m od Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego

Marzysz o sporym ogródku ale stu metrowy dom to za dużo ? Unikalne rozwiązanie łączące zalety 3 pokojowego mieszkania z prawie 200 m ogrodem…

Zobacz więcej
Nowoczesny dom 94 m2 w Wawrze, bez PCC, z ogrzewaniem podłogowym
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
919 000 zł
Dom w Zerzeń, Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

919 000 zł I SPRZEDAŻ | 94,14 m2 | WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni około 200 m2 (do wyłącznej dyspozycji).…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 94 m²

Parking
919 000 zł
Przedszkole
W odległości 920 m od Przedszkole... Jak z Bajki
Szkoła
W odległości 705 m od Academy International
Przedszkole
W odległości 668 m od Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Hippo

919 000 zł I SPRZEDAŻ | 94,14 m2 | WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! Nieruchomość posa…

Zobacz więcej
Dom jednorodzinny z ogrzewaniem podłogowym i dużymi oknami
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
959 000 zł
Dom w Zerzeń, Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

959 000 zł I SPRZEDAŻ | 94,14 m2 | WAWER - ALEKSANDRÓWBEZ PODATKU PCC! I BEZ PROWIZJI AGENCJI ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni około 200 m2 (do wyłącznej dyspozycji).…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 94 m²

Parking
959 000 zł
Przedszkole
W odległości 920 m od Przedszkole... Jak z Bajki
Szkoła
W odległości 705 m od Academy International
Przedszkole

959 000 zł I SPRZEDAŻ | 94,14 m2 | WAWER - ALEKSANDRÓWBEZ PODATKU PCC! I BEZ PROWIZJI AGENCJI ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! Nieruchomość…

Zobacz więcej
Przestronny dom bliźniak z ogrodem, 2016, Wawer
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 999 000 zł
Dom w Miedzeszyn, Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m², położony w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na ogród. Cena nieruchomości to 1 999 000 PLN, co daje 9 995 PLN za metr kwadratowy.…

  • pokoje

    7 pokoje pokoje

  • 200 m²

Ogród
1 999 000 zł
Szkoła
W odległości 954 m od Wawerska Szkoła Realna

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m², położony w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na ogród. Cena n…

Zobacz więcej
Dom z ogrodem na Bemowie – potencjał i spokój
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
3 100 000 zł
Dom w Bemowo, Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m² Tkaczy 6, serce JelonekCena: 3 100 000 złPowierzchnia domu: ok. 200 m²Powierzchnia działki: 949 m²Lokalizacja Tkaczy Odkryj rezydencjonalny spokój w sercu tętniącego życiem B…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 193 m²

Taras
3 100 000 zł
Przedszkole
W odległości 709 m od Kangurek
Szkoła
W odległości 693 m od Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka
Przedszkole
W odległości 973 m od Niepubliczne Przedszkole "Bambinolandia"

Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m² Tkaczy 6, serce JelonekCena: 3 100 000 złPowierzchnia domu: ok. 200 m²Powierzchnia działk…

Zobacz więcej
Dom z ogrodem na Bemowie, 200 m², potencjał!
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
3 100 000 zł
Dom w Bemowo, Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m² Tkaczy 6, serce Jelonek Cena: 3 100 000 zł Powierzchnia domu: ok. 200 m² Powierzchnia działki: 946 m² Powierzchnia: ok. 200 m² rozłożone na dwóch poziomach.Układ: 6 pokoi, 2…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 198 m²

Taras
3 100 000 zł
Przedszkole
W odległości 695 m od Kangurek
Szkoła
W odległości 648 m od Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka
Przedszkole
W odległości 95 m od Niepubliczne Przedszkole "Akacjowa Chatka"

Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m² Tkaczy 6, serce Jelonek Cena: 3 100 000 zł Powierzchnia domu: ok. 200 m² Powierzchnia dzi…

Zobacz więcej
Ekskluzywny dom na Sadybie, 200 m², ogród, prywatność
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
4 300 000 zł
Dom w Mokotów, Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

Przedstawiam Państwu niezwykle rzadką na rynku propozycję — kameralny, pełen światła i elegancji dom na Starej Sadybie, idealny dla osób poszukujących nie da się pomylić z żadnym innym miejscem.Najważniejsze informacje:Powier…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 200 m²

Ogród
4 300 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Instytut Psychiatrii i Neurologii
Przedszkole
W odległości 639 m od Przedszkole nr 325
Szkoła
W odległości 279 m od CX Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana

Przedstawiam Państwu niezwykle rzadką na rynku propozycję — kameralny, pełen światła i elegancji dom na Starej Sadybie, idealny dla osób pos…

Zobacz więcej
Nowoczesny segment 120 m² z kominkiem i ogrodem bez prowizji
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
860 000 zł
Dom w Bieniewice, Powiat warszawski zachodni, Województwo mazowieckie

PROWIZJIOPIS:Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m², gotowy do zamieszkania od zaraz.Kupujący nie płaci prowizji.Cena: 860 000 zł (do negocjacji)Dom w cenie mieszkania!…

  • 180 m²

Ogród
860 000 zł
Szkoła
W odległości 203 m od Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach

PROWIZJIOPIS:Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m², gotowy do zamieszkania od zaraz.Kupujący nie płaci

Zobacz więcej
Dom wolnostojący z potencjałem na wynajem, blisko Zalewu
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 390 000 zł
Dom w Nieporęt, Powiat legionowski, Województwo mazowieckie

Sprzedaż | 460 m2 | dom wolnostojący | 1 390 000 zł | Rynia | Nieporęt Dom z ogromnym potencjałem na wynajem na pokoje.Zalew Zegrzyński 200 metrów od domu Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchn…

  • pokoje

    10 pokoje pokoje

  • 460 m²

Parking Piwnica
1 390 000 zł
Szkoła
W odległości 228 m od Szkoła Podstawowa imienia Bronisława Tokaja w Nieporęcie

Sprzedaż | 460 m2 | dom wolnostojący | 1 390 000 zł | Rynia | Nieporęt Dom z ogromnym potencjałem na wynajem na pokoje.Zalew Zegrzyński 200

Zobacz więcej
Skrajny segment 122 m2 z ogródkiem i garażem w Bobrowcu
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 649 000 zł
Dom w Bobrowiec, Powiat piaseczyński, Województwo mazowieckie

SPRZEDAŻ | SEGMENT SKRAJNY | BOBROWEC | 122 M2 | 1 649 000 złPrzedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni całkowitej 122 m2, na działce 350 informacje:- Powierzchnia całkowita: 122,02 m2 (po podłodze)- Powierzchni…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 122 m²

Parking Ogród
1 649 000 zł
Przedszkole
W odległości 876 m od Akademia Poziomkowa

SPRZEDAŻ | SEGMENT SKRAJNY | BOBROWEC | 122 M2 | 1 649 000 złPrzedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni całkowitej 122 m2, na…

Zobacz więcej
Przestronny dom i działki 15 ha z potencjałem inwestycyjnym
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
890 000 zł
Dom w Powiat makowski, Województwo mazowieckie

murowany o pow.99 m2,stodoła drewniana o pow.240 m2,obora murowana o pow.200 m2,garaż drewniany o pow.108 m2.Uzbrojona w wodę z wodociągu prąd,siła oraz Nieruchomość wyceniono na 890 000 zł do negocjacji Opiekun o…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 110 m²

Parking
890 000 zł

murowany o pow.99 m2,stodoła drewniana o pow.240 m2,obora murowana o pow.200 m2,garaż drewniany o pow.108 m2.Uzbrojona w wodę z wodociągu pr…

Zobacz więcej
Urokliwy dom 100 m² na 2,16 ha z stodołą i ogrodem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
649 000 zł
Dom w Krzywki-Bośki, Powiat mławski, Województwo mazowieckie

649 000 tys. Do negocjacji Mostowo - Dom wolnostojący 100 m² na ogromnej działce 2,16 haNa sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m², usytuowany

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 100 m²

Ogród
649 000 zł

649 000 tys. Do negocjacji Mostowo - Dom wolnostojący 100 m² na ogromnej działce 2,16 haNa sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni…

Zobacz więcej
Pruszków Żbików: 200 m2 dom z kominkiem, tarasem i garażem
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 199 000 zł
Dom w Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Bliźniak usytuowany w Pruszkowie (Żbików) o powierzchni całkowitej ok. 200 m2 został wykończony w 2000 roku. m2, Powierzchnia działki: 313 m2, Rodzaj domu: 1/2 bliźniaka, Cena: 1 199 000 zł ( 5 995 zł/m2 )Powierz…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 200 m²

Parking Balkon Taras
1 199 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 371 m od Szpital Kolejowy im. Włodzimierza Roeflera
Przedszkole
W odległości 265 m od Przedszkole Miejskie nr 8 "Mały Książę"
Szkoła
W odległości 995 m od Liceum Ogólnokształcącego Niepubliczne „Wiktoria”

Bliźniak usytuowany w Pruszkowie (Żbików) o powierzchni całkowitej ok. 200 m2 został wykończony w 2000 roku. m2, Powierzchnia działki: 313 m…

Zobacz więcej
Przestronny dom z możliwością powiększenia i ogrodem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 345 000 zł
Dom w Prażmów, Powiat piaseczyński, Województwo mazowieckie

DOM, W KTÓRYM ŁATWO POCZUJESZ SIĘ TU I TERAZSą domy, które po prostu się ogląda, i są takie, w których od razu można wyobrazić sobie siebie.Poranki z kawą Cena drugiej działki wynosi 200 000 zł i podlega negocjacji.To propozy…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 177 m²

1 345 000 zł
Szkoła
W odległości 564 m od Zespół Szkolno-Przedszkolny w Prażmowie

DOM, W KTÓRYM ŁATWO POCZUJESZ SIĘ TU I TERAZSą domy, które po prostu się ogląda, i są takie, w których od razu można wyobrazić sobie siebie.…

Zobacz więcej
Dom z potencjałem, 200 m2, 1470 m2 działki, Komorów
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 200 000 zł
Dom w Komorów, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

spokojnym, niepowtarzalnym klimatem i dużym potencjałem.Zapraszam do kontaktu i obejrzenia tej wyjątkowej oferty.Lokalizacja: KomorówPowierzchnia domu: 200 m2, Powierzchnia działki: 1470 m2, Rodzaj domu: wolnostojący, Cena: 2…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 200 m²

2 200 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Powiatowy w Pruszkowie
Przedszkole
W odległości 925 m od Misie Patysie
Szkoła
W odległości 158 m od Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej

spokojnym, niepowtarzalnym klimatem i dużym potencjałem.Zapraszam do kontaktu i obejrzenia tej wyjątkowej oferty.Lokalizacja: KomorówPowierz…

Zobacz więcej
Unikatowa willa z 1910 r. na 2700 m² działki w Milanówku
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 200 000 zł
Dom w Powiat grodziski, Województwo mazowieckie

dająca nieograniczone możliwości aranżacji.Lokalizacja: MilanówekPowierzchnia domu: 250 m2, Powierzchnia działki: 2700 m2, Rodzaj domu: willa, Cena: 2 200 000 zł ( 8 800 zł/m2 )Cena podlega negocjacjiPowierzchnia całkowita: 2…

  • pokoje

    8 pokoje pokoje

  • 250 m²

Parking
2 200 000 zł
Przedszkole
W odległości 924 m od Przedszkole nr. 1 "Pod Dębowym Listkiem"
Szkoła
W odległości 203 m od Szkoła Podstawowa nr 2 imienia Armii Krajowej
Szkoła
W odległości 234 m od Zespół Szkół nr 1

dająca nieograniczone możliwości aranżacji.Lokalizacja: MilanówekPowierzchnia domu: 250 m2, Powierzchnia działki: 2700 m2, Rodzaj domu: will…

Zobacz więcej
Przestronny dom 200 m2 z wysokim standardem i 5 sypialniami
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 500 000 zł
Dom w Raszyn, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Połowa bliźniaka o powierzchni około 200 m w Raszynie, zbudowany z cegły w 1994 roku na działce o powierzchni 435 m. m2, Powierzchnia działki: 435 m2, Rodzaj domu: wolnostojący, Cena: 2 500 000 zł ( 12 500 zł/m2 )Powierzchnia…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 200 m²

Parking
2 500 000 zł
Przedszkole
W odległości 995 m od Przedszkole Eduventura
Szkoła
W odległości 448 m od Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego
Przedszkole
W odległości 549 m od Przedszkole Publiczne w Raszynie

Połowa bliźniaka o powierzchni około 200 m w Raszynie, zbudowany z cegły w 1994 roku na działce o powierzchni 435 m. m2, Powierzchnia działk…

Zobacz więcej
Stylowy dom 300 m² z osobnym biurem na dużej działce
nowe
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 200 000 zł
Dom w Czaplinek, Powiat piaseczyński, Województwo mazowieckie

NA SPRZEDAŻ STYLOWY DOM 2 200 000 zł / 300 m² = 7 333 zł/m² 300 m² | działka 1400 m² | Piaseczno. Cena: 2 200 000 zł Cena za m²: 7 333 zł/m² Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Piasec…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 300 m²

2 200 000 zł

NA SPRZEDAŻ STYLOWY DOM 2 200 000 zł / 300 m² = 7 333 zł/m² 300 m² | działka 1400 m² | Piaseczno. Cena: 2 200 000 zł Cena za m²: 7 333 zł/m²…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Warszawa, Targówek, ul. Jeleniogórska, 79 m² Dom
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 340 000 zł
Dom w Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

Na sprzedaż działka inwestycyjna z Domem - Warszawa, Targówek, od Właściciela (869 m², Dom 79 m2) Obok osiedle WILNO Cena: 1 340 000 zł Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 869 m², zlokalizowaną na Targówku w Warszawie,…

  • 79 m²

1 340 000 zł

Na sprzedaż działka inwestycyjna z Domem - Warszawa, Targówek, od Właściciela (869 m², Dom 79 m2) Obok osiedle WILNO Cena: 1 340 000 zł Ofer…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Dobra
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
860 000 zł

Cena: 860 000 zł (do negocjacji) Dom w cenie mieszkania! z kominkiem 3 sypialnie 2 łazienki (wanna + prysznic) garderoba użytkowe poddasze 2 piętra + poddasze DZIAŁKA I OTOCZENIE: powierzchnia działki: ok. 200

  • 180 m²

Balkon Taras Ogród
860 000 zł
Szkoła
W odległości 205 m od Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach

Cena: 860 000 zł (do negocjacji) Dom w cenie mieszkania! z kominkiem 3 sypialnie 2 łazienki (wanna + prysznic) garderoba użytkowe poddasze 2…

Zobacz więcej
Dom 60,44 m², Warszawa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
999 000 zł
Dom w Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

Marzysz o sporym ogródku ale stu metrowy dom to za dużo ? Unikalne rozwiązanie łączące zalety 3 pokojowego mieszkania z prawie 200 m ogrodem. Dwa miejsca postojowe (w cenie 25 000 każde) Atuty: - spory zadbany ogródek (od wsc…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 60 m²

Wyposażona kuchnia Taras Ogród
999 000 zł

Zobacz więcej
Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
490 000 zł
Dom w Brudzeń Duży, Powiat płocki, Województwo mazowieckie

dla psa z zadaszeniem Zagroda dla drobiu + klatki dla królików Czarna ziemia pod warzywniak Lokalizacja: ✔ tylko 3,5 km od centrum Brudzenia Dużego ✔ 200 m do przystanku autobusowego ✔ 16 km od granic Płocka To idealne miejsc…

Parking Piwnica
490 000 zł

dla psa z zadaszeniem Zagroda dla drobiu + klatki dla królików Czarna ziemia pod warzywniak Lokalizacja: ✔ tylko 3,5 km od centrum Brudzenia…

Zobacz więcej
Warszawa M. Warszawa, Wawer, Aleksandrów, Zagórzańska
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 310 000 zł
Dom w Aleksandrów, Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

Dom jest wykończony i wyposażony. Segment składa się z dwóch poziomów mieszkalnych oraz poddasza nieużytkowego. Z salonu wychodzi się na taras oraz prawie 200-metrowy ogród. PIERWSZE PIĘTRO: trzy sypialnie, jasna łazienka z w…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 76 m²

Wyposażona kuchnia Taras Basen Ogród
1 310 000 zł

Dom jest wykończony i wyposażony. Segment składa się z dwóch poziomów mieszkalnych oraz poddasza nieużytkowego. Z salonu wychodzi się na tar…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Warszawa, Wawer, ul. Zagórzańska, 76 m² Dom
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 310 000 zł
Dom w Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

Dom jest wykończony i wyposażony. Dotychczas funkcjonował jako dom pokazowy dewelopera inwestycji. Do segmentu można zakupić 2 miejsca postojowe w cenie 30 000 zł każde. Zapraszam do obejrzenia nieruchomości…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 76 m²

Wyposażona kuchnia Taras Basen Ogród
1 310 000 zł

Dom jest wykończony i wyposażony. Dotychczas funkcjonował jako dom pokazowy dewelopera inwestycji. Do segmentu można zakupić 2 miejsca posto…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Warszawa, Wawer, Zagórzańska
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 310 000 zł
Dom w Aleksandrów, Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

• pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 76 m²

Wyposażona kuchnia Taras Basen Ogród
1 310 000 zł

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Sadowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
580 000 zł
Dom w Powiat sochaczewski, Województwo mazowieckie

Cena wynosi 580 000 PLN, co daje atrakcyjną cenę 7 250 PLN za m^2. Teren o powierzchni 1 200 m^2 jest ogrodzony i zapewnia poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 80 m²

Piwnica Ogród
580 000 zł
Szkoła
W odległości 541 m od Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie Biskupim

Cena wynosi 580 000 PLN, co daje atrakcyjną cenę 7 250 PLN za m^2. Teren o powierzchni 1 200 m^2 jest ogrodzony i zapewnia poczucie prywatno…

Zobacz więcej

214 domy mazowieckie 200 000 na sprzedaż