Trovit
Ulubione

760 domy 100 000 zł na sprzedaż

760 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Ogrodowa 100 m², Laskowice
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
495 000 zł
Dom w Laskowice, Powiat świecki, Województwo kujawsko-pomorskie

Cena: 495 000 Powierzchnia domu: 100 m² Powierzchnia budynku gospodarczego: 120 m² Powierzchnia działki: 2 102 m² Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny Najważniejsze atuty nieruchomości: -dom o powierzchni ok. 100 m² -du…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 100 m²

495 000 zł

Cena: 495 000 Powierzchnia domu: 100 m² Powierzchnia budynku gospodarczego: 120 m² Powierzchnia działki: 2 102 m² Na sprzedaż oferujemy d…

Zobacz więcej
Dom sprzedam, Golenice, Myślibórz gw, 100 m2, cena: 510 000 zł
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
510 000 zł
Dom w Myślibórz, Powiat myśliborski, Województwo zachodniopomorskie

Dom sprzedam, Golenice, Myślibórz (gw), 100 m2, cena: 510 000 , Zachodniopomorskie, myśliborski

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 100 m²

510 000 zł
Przedszkole
W odległości 425 m od Żłobek Miejski w Myśliborzu
Szkoła
W odległości 443 m od Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu
Przedszkole
W odległości 639 m od Żłobek Miejski w Myśliborzu Oddział nr 1

Dom sprzedam, Golenice, Myślibórz (gw), 100 m2, cena: 510 000 , Zachodniopomorskie, myśliborski…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Radom
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 250 000 zł
Dom w Zamłynie, Radom, Województwo mazowieckie

Model inwestycyjny – główne parametry: Roczny dochód z najmu: 106 000 ROI - 8.5% Stan techniczny: bardzo dobry, brak konieczności remontów Status najmu 80 m² – 2 sypialnie, 2 łazienki, salon z kuchnią Domek 25 m² – salon z…

  • pokoje

    10 pokoje pokoje

  • 200 m²

1 250 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 917 m od Radomskie Centrum Onkologii im. Bohaterów Radomskiego Czerwca '76
Przedszkole
W odległości 272 m od Niepubliczne Przedszkole Planeta Odkrywców
Szkoła
W odległości 851 m od Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. Władysława Reymonta

Model inwestycyjny – główne parametry: Roczny dochód z najmu: 106 000 ROI - 8.5% Stan techniczny: bardzo dobry, brak konieczności remontó…

Zobacz więcej
Wolności 125 m², Kłodzko
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 000 zł
Dom w Pawłowa, Powiat kłodzki, Województwo dolnośląskie

Dom na sprzedaż Lokalizacja: Kłodzko, ul. Wolności Powierzchnia: 125 m.kw. Działka: 547 m.kw. Liczba pokoi: 3 Media: woda miejska, kanalizacja miejska, prąd, gaz, ogrzewanie gazowe Cena: 1 100 000 Opis: Na sprzedaż przestr…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 125 m²

1 100 000 zł

Dom na sprzedaż Lokalizacja: Kłodzko, ul. Wolności Powierzchnia: 125 m.kw. Działka: 547 m.kw. Liczba pokoi: 3 Media: woda miejska, kanalizac…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
799 000 zł
Dom w Rodowo-Kolonia, Powiat kwidzyński, Województwo pomorskie

Na sprzedaż dom jednorodzinny całoroczny nad jeziorem - Dzierzgoń, powiat Prabuty, gmina Kwidzyn - 799 000 Lokalizacja: Górowychy, malownicza część nad jeziorem Dzierzgoń Powierzchnia domu: ok. 100 m² Powierzchnia użytkowa…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 100 m²

Wyposażona kuchnia
799 000 zł

Na sprzedaż dom jednorodzinny całoroczny nad jeziorem - Dzierzgoń, powiat Prabuty, gmina Kwidzyn - 799 000 Lokalizacja: Górowychy, malown…

Zobacz więcej
Dojazd 126 m², Toruń
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 000 zł
Dom w Toruń, Województwo kujawsko-pomorskie

Bezpośrednio sprzedam dom wolnostojący w Toruniu, 126 m2, działka 1910 m2. 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, garderoba. Cena 1 100 000 . Kontakt tel. 530 046 636…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 126 m²

Parking Taras Basen
1 100 000 zł

Bezpośrednio sprzedam dom wolnostojący w Toruniu, 126 m2, działka 1910 m2. 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, garderoba. Cena 1 100 000 . Konta…

Zobacz więcej
Dom sprzedam, HRUBIESZÓW, Batalionów Chłopskich, 100 m2, cena: 380 000 zł
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
380 000 zł
Dom w Sławęcin, Powiat hrubieszowski, Województwo lubelskie

Dom sprzedam, HRUBIESZÓW, Batalionów Chłopskich, 100 m2, cena: 380 000 , Lubelskie, HRUBIESZOWSKI

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 100 m²

380 000 zł
Przedszkole
W odległości 503 m od Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie
Szkoła
W odległości 733 m od Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie
Szkoła
W odległości 704 m od Technikum Nr 2 w Hrubieszowie

Dom sprzedam, HRUBIESZÓW, Batalionów Chłopskich, 100 m2, cena: 380 000 , Lubelskie, HRUBIESZOWSKI…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Sobin, ul. Diamentowa, 100 m² Dom
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
990 000 zł
Dom w Powiat polkowicki, Województwo dolnośląskie

Cena: 990 000 Powiierzchnia użytkowa: 100 m² Powiierzchnia działki: 590 m² (5,9 ar) Rok budowy: 2017 r. Gotowy do zamieszkania: Bardzo dobry standard wykończenia, dom zadbany, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 100 m²

Taras Ogród
990 000 zł

Cena: 990 000 Powiierzchnia użytkowa: 100 m² Powiierzchnia działki: 590 m² (5,9 ar) Rok budowy: 2017 r. Gotowy do zamieszkania: Bardzo do…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Kraków, Zwierzyniec, Hamernia
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 499 989 zł
Dom w Bronowice, Kraków, Województwo małopolskie

DOM WYKAŃCZANY POD KLUCZ MAJOWY RABAT 100 000 ! *Cena przed rabatem. Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem! PRYWATNA OAZA: Dom z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogrodu, gdzie zieleń Woli Justowskiej staje się prz…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 150 m²

Taras
2 499 989 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 873 m od Szpital ortopedyczny "Ortopedicum"
Przedszkole
W odległości 702 m od Samorządowe Przedszkole nr 137
Szkoła
W odległości 638 m od XVIII Liceum Ogólnokształcące

DOM WYKAŃCZANY POD KLUCZ MAJOWY RABAT 100 000 ! *Cena przed rabatem. Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem! PRYWATNA OAZA: Dom z be…

Zobacz więcej
Kraków, Krowodrza, Wola Justowska, Przyjemna
nowe
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 498 989 zł
Dom w Bronowice, Kraków, Województwo małopolskie

Dom wykańczany pod klucz majowy rabat 100 000 ! Cena przed rabatem 2 599 -. Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem! PRYWATNA OAZA: Dom z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogrodu, gdzie zieleń Woli Justowskiej staje…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    3 łazienki łazienki

  • 149 m²

Taras
2 498 989 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 832 m od Szpital ortopedyczny "Ortopedicum"
Przedszkole
W odległości 749 m od Samorządowe Przedszkole nr 137
Szkoła
W odległości 705 m od XVIII Liceum Ogólnokształcące

Dom wykańczany pod klucz majowy rabat 100 000 ! Cena przed rabatem 2 599 -. Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem! PRYWATNA OAZA: D…

Zobacz więcej
Kraków, Krowodrza, Wola Justowska, Hamernia
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 499 989 zł
Dom w Bronowice, Kraków, Województwo małopolskie

• pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    3 łazienki łazienki

  • 149 m²

Taras
2 499 989 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 873 m od Szpital ortopedyczny "Ortopedicum"
Przedszkole
W odległości 702 m od Samorządowe Przedszkole nr 137
Szkoła
W odległości 638 m od XVIII Liceum Ogólnokształcące

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
449 000 zł
Dom w Jazowsko, Powiat nowosądecki, Województwo małopolskie

Łącko Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamknięty o powierzchni użytkowej 100 m², położony w widokowej i spokojnej części Jazowska (gm. Cena 449 000 do negocjacji Lokalizacja i atuty: widokowa, ci…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • 164 m²

Parking
449 000 zł
Szkoła
W odległości 440 m od Szkoła Podstawowa w Jazowsku

Łącko Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamknięty o powierzchni użytkowej 100 m², położony w widokowej i spokojnej części Jazow…

Zobacz więcej
Dom 110 m², Ożar
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
590 000 zł
Dom w Ożar, Powiat myśliborski, Województwo zachodniopomorskie

Na sprzedaż – Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | Energooszczędny | 3 sypialnie | Barlinek (1 km) Cena: 630 000 – stan deweloperski z instalacją CO i posadzką 590 000 – stan surowy zamknięty (bez CO i posadzki,…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 110 m²

590 000 zł

Na sprzedaż – Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | Energooszczędny | 3 sypialnie | Barlinek (1 km) Cena: 630 000 – stan dewelopers…

Zobacz więcej
Dom sprzedam, Suwałki, 100 m2, cena: 690 000 zł
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
690 000 zł
Dom w Krzywólka, Suwałki, Województwo podlaskie

Dom sprzedam, Suwałki, 100 m2, cena: 690 000 , Podlaskie, Powiat Suwałki

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 100 m²

690 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 953 m od Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Przedszkole
W odległości 698 m od Przedszkole niepubliczne Koszałkowo
Szkoła
W odległości 304 m od Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosaw Suwałkach

Dom sprzedam, Suwałki, 100 m2, cena: 690 000 , Podlaskie, Powiat Suwałki…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
770 000 zł
Dom w Śródmieście, Powiat ciechanowski, Województwo mazowieckie

Gdańsk - Warszawa - sklep 100 m, - szkoła podstawowa, przedszkole (w niedługiej perspektywie żłobek) 500 m; Przedstawiam do sprzedaż dom parterowy, wolnostojący .

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 159 m²

Parking Wyposażona kuchnia
770 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Specjalistyczny Szpital Wojewódzki
Przedszkole
W odległości 338 m od Miejskie Przedszkole nr 1
Szkoła
W odległości 842 m od Miejski Zespół Szkół Nr 1

Gdańsk - Warszawa - sklep 100 m, - szkoła podstawowa, przedszkole (w niedługiej perspektywie żłobek) 500 m; Przedstawiam do sprzedaż dom par…

Zobacz więcej
Przyjemna 149,91 m², Kraków
Nowy
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 498 989 zł
Dom w Bronowice, Kraków, Województwo małopolskie

DOM WYKAŃCZANY POD KLUCZ MAJOWY RABAT 100 000 ! *Cena przed rabatem 2 599 989. Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem! PRYWATNA OAZA: Dom z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogrodu, gdzie zieleń Woli Justowskiej sta…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    3 łazienki łazienki

  • 150 m²

Taras
2 498 989 zł

DOM WYKAŃCZANY POD KLUCZ MAJOWY RABAT 100 000 ! *Cena przed rabatem 2 599 989. Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem! PRYWATNA OAZA…

Zobacz więcej
Klonowa 100 m², Osłonin
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
599 000 zł
Dom w Osłonin, Powiat wolsztyński, Województwo wielkopolskie

DOM CAŁOROCZNY Z DODATKOWYM DOMKIEM LETNISKOWYM NAD JEZIOREM – OSŁONIN / WIELEŃ Lokalizacja: Osłonin – Wieleń, gmina Przemęt Powierzchnia domu: około 100 m² Powierzchnia działki: 500 m² Cena: 599 000 Na sprzedaż dom całoro…

  • pokoje

    5 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 100 m²

Balkon Taras Basen Ogród
599 000 zł

DOM CAŁOROCZNY Z DODATKOWYM DOMKIEM LETNISKOWYM NAD JEZIOREM – OSŁONIN / WIELEŃ Lokalizacja: Osłonin – Wieleń, gmina Przemęt Powierzchnia do…

Zobacz więcej
Dom 100 m², Istebna
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
690 000 zł
Dom w Istebna, Powiat cieszyński, Województwo śląskie

Dom w stylu góralskim w Istebna - cały dom na sprzedaż | 690 000 Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu góralskim, położony w malowniczej Dolinie Olzy w Najważniejsze informacje o nieruchomości Powierzchnia całkowita: ok. 100 m…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 100 m²

Wyposażona kuchnia
690 000 zł

Dom w stylu góralskim w Istebna - cały dom na sprzedaż | 690 000 Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu góralskim, położony w malowniczej Doli…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż, Warszawa, Bemowo, Tkaczy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
3 100 000 zł
Dom w Bemowo, Powiat Warszawa, Województwo mazowieckie

Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m² Tkaczy 6, serce Jelonek Cena: 3 100 000 Powierzchnia domu: ok. 200 m² Powierzchnia działki: 949 m² Dom solidna baza z duszą Budynek jest stale zamieszkały i ogrzewany, co…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 194 m²

Taras
3 100 000 zł
Przedszkole
W odległości 710 m od Kangurek
Szkoła
W odległości 692 m od Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka
Przedszkole
W odległości 973 m od Niepubliczne Przedszkole "Bambinolandia"

Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m² Tkaczy 6, serce Jelonek Cena: 3 100 000 Powierzchnia domu: ok. 200 m² Powierzchnia dzi…

Zobacz więcej
Dom 100 m², Rzeczenica
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
685 000 zł
Dom w Rzeczenica, Powiat człuchowski, Województwo pomorskie

Idealny jako dom do zamieszkania, dom rekreacyjny lub inwestycja pod wynajem. zamieszkania * cena: 685 000 Dom i układ * 2 kondygnacje * funkcjonalny układ pomieszczeń * strych * możliwość użytkowania całorocznego Standard…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 100 m²

Ogród
685 000 zł

Idealny jako dom do zamieszkania, dom rekreacyjny lub inwestycja pod wynajem. zamieszkania * cena: 685 000 Dom i układ * 2 kondygnacje *…

Zobacz więcej
Jerzego Kuryłowicza 260 m², Kraków
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 599 000 zł
Dom w Swoszowice, Kraków, Województwo małopolskie

Ceny nieruchomości w tym rejonie: -działki budowlane w pełni uzbrojone 450-650 / m2 (2029 m2) -domy w stanie surowym zamkniętym, niepełnym developerskim 3500-5000 / m2 (260 m2) Działka i dom w rynkowej cenie w tym rejoni…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 260 m²

1 599 000 zł

Ceny nieruchomości w tym rejonie: -działki budowlane w pełni uzbrojone 450-650 / m2 (2029 m2) -domy w stanie surowym zamkniętym, niepełny…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Kotki, 150 m² Dom
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
449 000 zł
Dom w Kotki, Powiat buski, Województwo świętokrzyskie

Ogrzewanie zapewnia nowoczesny piec na pellet firmy SAS, zamontowany około 2 lata temu (koszt instalacji ok. 20 000 ). System ogrzewania oparty jest w 100% na odnawialnym źródle energii (OZE), co zapewnia ekologiczne i ekon…

  • pokoje

    7 pokoje pokoje

  • 150 m²

449 000 zł

Ogrzewanie zapewnia nowoczesny piec na pellet firmy SAS, zamontowany około 2 lata temu (koszt instalacji ok. 20 000 ). System ogrzewania o…

Zobacz więcej
Dom 1 500 m², Otrębusy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
5 000 000 zł
Dom w Otrębusy, Powiat pruszkowski, Województwo mazowieckie

Dodatkowo 2 mieszkania, 2 biura i pmieszczenie socjalne o pow 100 m2. Lokalizacja: Otrębusy Powierzchnia domu: 1500 m2, Powierzchnia działki: 3718 m2, Rodzaj domu: wolnostojący, Cena: 5 000 000 ( 3 333 /m2 ) Powierzchnia…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 1 500 m²

5 000 000 zł

Dodatkowo 2 mieszkania, 2 biura i pmieszczenie socjalne o pow 100 m2. Lokalizacja: Otrębusy Powierzchnia domu: 1500 m2, Powierzchnia działki…

Zobacz więcej

760 domy 100 000 zł na sprzedaż