Witam mam do wynajęcia mieszkanie po remoncie budynku wolnostojącym, posiada uzbronieje:media, prąd, woda,kanalizacja, ogrzewanie na gaz. Tylko osoby pracujące,żadnych zwierząt Bardzo dobra lokalizacja:blisko dworzec PKP,PKS,…
Witam mam do wynajęcia mieszkanie po remoncie budynku wolnostojącym, posiada uzbronieje:media, prąd, woda,kanalizacja, ogrzewanie na gaz. Ty…