Trovit
Ulubione

8 510 apartamenty na sprzedaż w Województwo podkarpackie

8 510 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Mieszkanie, Rzeszów Słocina, Wieniawskiego, Osiedle Wieniawskiego etap V, 2/M78
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
512 512 zł
Mieszkanie w Słocina, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Osiedle Wieniawskiego - etap V, 2/M78, sprzedam mieszkanie, Rzeszów Słocina, mieszkania, Wieniawskiego. Oferujemy wyjątkowe mieszkania, które spełnią państwa oczekiwania.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 49 m²

512 512 zł
Przedszkole
W odległości 711 m od Niepubliczne Przedszkole "Bajkowa Przygoda"

Osiedle Wieniawskiego - etap V, 2/M78, sprzedam mieszkanie, Rzeszów Słocina, mieszkania, Wieniawskiego. Oferujemy wyjątkowe mieszkania, któr…

Zobacz więcej
Laurowa 53,80 m², Rzeszów
Nowy
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
499 000 zł
Mieszkanie w Miłocin, Rzeszów, Województwo podkarpackie

W budynku dostępne są 53 mieszkania o zróżnicowanych układach – od kompaktowych kawalerek, przez ustawne 2- i 3-pokojowe mieszkania, aż po przestronne 4-pokojowe apartamenty z tarasem.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 54 m²

Taras Winda
499 000 zł

W budynku dostępne są 53 mieszkania o zróżnicowanych układach – od kompaktowych kawalerek, przez ustawne 2- i 3-pokojowe mieszkania, aż po p…

Zobacz więcej
Biesiadna 67,98 m², Rzeszów
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
499 000 zł
Mieszkanie w Biała, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Bliskość do centrum miasta I Cisza i spokój okolicy I Niskie koszty eksploatacyjne I Atrakcyjna lokalizacja Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 68 m²

499 000 zł

Bliskość do centrum miasta I Cisza i spokój okolicy I Niskie koszty eksploatacyjne I Atrakcyjna lokalizacja Przedstawiamy Państwu wyjątkową

Zobacz więcej
Staroniwska 25,33 m², Rzeszów
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
319 000 zł
Mieszkanie w Staroniwa, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja. Idealnie sprawdzi się jako mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania dla rodziny. Układ mieszkania: - salon z aneksem - łazienka dodatkowo: - balkon - miejsce postojowe w garażu pod…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 25 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica Winda
319 000 zł

Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja. Idealnie sprawdzi się jako mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania dla rodziny. Układ mieszkan…

Zobacz więcej
Mieszkanie 49,76 m², Mogielnica
Nowy
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
379 000 zł
Mieszkanie w Mogielnica, Powiat rzeszowski, Województwo podkarpackie

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania w Mogielnicy Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej miejscowości Mogielnica (gmina

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 50 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Ogród
379 000 zł

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania w Mogielnicy Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej miejscowości Mogieln…

Zobacz więcej
Cegielniana 56,31 m², Rzeszów
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
495 000 zł
Mieszkanie w Mieszka I, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji - lokal jest w stanie do remontu, co daje pełną swobodę Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska o powierzchni 4,8 m² or…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 56 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
495 000 zł

Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji - lokal jest w stanie do remontu, co daje p…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Rzeszów, 51 m2, 1 piętro
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
499 000 zł
Mieszkanie w Rzeszów, Województwo podkarpackie

STANDARD MIESZKANIA: stan deweloperski Cena mieszkania: 499 000 PLN Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej informacji.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 51 m²

Balkon
499 000 zł
Przedszkole
W odległości 984 m od Niepubliczne Przedszkole Specjalne - "Selfiki"
Szkoła
W odległości 743 m od Zespół Szkolno-przedszkolny nr 11
Przedszkole
W odległości 750 m od Przedszkole Publiczne nr 1

STANDARD MIESZKANIA: stan deweloperski Cena mieszkania: 499 000 PLN Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej informacji.…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
299 000 zł
Mieszkanie w Uherce Mineralne, Powiat leski, Województwo podkarpackie

To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak i dla inwestorów planujących wynajem w atrakcyjnym turystycznie regionie. Przy budynku znajdują się również ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mies…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 70 m²

Parking Piwnica
299 000 zł

To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak i dla inwestorów planujących wynajem w atrakcyjnym turystycznie r…

Zobacz więcej
Stanisława Mikołajczyka 58,70 m², Rzeszów
zaktualizowane
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
520 000 zł
Mieszkanie w Generała Władysława Andersa, Rzeszów, Województwo podkarpackie

To propozycja idealna dla rodziny lub inwestora poszukującego mieszkania z potencjałem na wynajem. - Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 58,7 m² -

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 59 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
520 000 zł

To propozycja idealna dla rodziny lub inwestora poszukującego mieszkania z potencjałem na wynajem. - Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia…

Zobacz więcej
Mieszkanie 58,32 m², Rzeszów
Nowy
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
491 114 zł
Mieszkanie w Rzeszów, Województwo podkarpackie

W ofercie znajdują się lokale na parterze z ogródkami oraz mieszkania na piętrze z balkonami i możliwością wykonania tarasu na dachu. Szczegóły mieszkania Oferta dotyczy mieszkania na parterze z ogródkiem.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 58 m²

Balkon Ogród
491 114 zł

W ofercie znajdują się lokale na parterze z ogródkami oraz mieszkania na piętrze z balkonami i możliwością wykonania tarasu na dachu. Szczeg…

Zobacz więcej
Popiełuszki 48,70 m², Rzeszów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
530 000 zł
Mieszkanie w Rzeszów, Województwo podkarpackie

Układ pomieszczeń: - Salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka, Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 49 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
530 000 zł

Układ pomieszczeń: - Salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka, Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.…

Zobacz więcej
Staroniwska 46,26 m², Rzeszów
Nowy
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
425 592 zł
Mieszkanie w Staroniwa, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Do mieszkania przynależy duży balkon o pow. 9,25 m². W ofercie dostępne również inne mieszkania: 1, 2, 3-pokojowe o powierzchni od 27,02 m² do 62,55 m² z wyjściem na balkon lub taras.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 46 m²

Balkon Taras Winda
425 592 zł

Do mieszkania przynależy duży balkon o pow. 9,25 m². W ofercie dostępne również inne mieszkania: 1, 2, 3-pokojowe o powierzchni od 27,02 m²…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Rzeszów, Rondo Pobitno
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
529 000 zł
Mieszkanie w Pobitno, Rzeszów, Województwo podkarpackie

każdym piętrze znajduje się tylko jedno mieszkanie, co zapewnia prywatność i spokój – jest to idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania Możliwość zakupienia mieszkania z pełnym wyposażeniem lub bez ni…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 54 m²

Balkon Piwnica W pełni umeblowane Basen
529 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina
Przedszkole
W odległości 466 m od Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Przedszkolaki" w Rzeszowie
Szkoła
W odległości 262 m od Szkoła Podstawowa Nr 36 im.marii Grzegorzewskiej Przy Szpitalu Wojewódzkim Nr 2

każdym piętrze znajduje się tylko jedno mieszkanie, co zapewnia prywatność i spokój – jest to idealna propozycja dla osób, które szukają kom…

Zobacz więcej
Staffa 45 m², Mielec
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
295 000 zł
315 000 zł
Mieszkanie w Osiedle Kusocińskiego, Powiat mielecki, Województwo podkarpackie

bloku przy ul.Staffa w Mielcu.Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45,00 mkw składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.Do mieszkania

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 45 m²

Parking Piwnica
295 000 zł
315 000 zł

bloku przy ul.Staffa w Mielcu.Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45,00 mkw składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz prze…

Zobacz więcej
Dominikańska 51,25 m², Rzeszów
zaktualizowane
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
499 000 zł
Mieszkanie w Piastów, Rzeszów, Województwo podkarpackie

zasięgu ręki - duży metraż jak na 2 pokoje – możliwość ciekawej przebudowy - cena za m²/9736 zł To oferta dla osób szukających okazji inwestycyjnej lub mieszkania

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 51 m²

Balkon Piwnica
499 000 zł

zasięgu ręki - duży metraż jak na 2 pokoje – możliwość ciekawej przebudowy - cena za m²/9736 zł To oferta dla osób szukających okazji inwest…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Rzeszów, Lwowska
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
449 000 zł
Mieszkanie w Pobitno, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Kameralne Lwowska w Malawie.Kameralne Lwowska to nowoczesne, przytulne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej dedykowane osobom poszukującym nowego mieszkania Istnieje możliwość zakupu dodatkowego miejsca postojowego za dopł…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 52 m²

Ogród
449 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 969 m od Przedszkole Publiczne nr 4
Szkoła
W odległości 974 m od Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie

Kameralne Lwowska w Malawie.Kameralne Lwowska to nowoczesne, przytulne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej dedykowane osobom poszukujący…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Rzeszów, Wierchowa
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
519 000 zł
Mieszkanie w Matysówka, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień.Najważniejsze atuty:- nowoczesne budownictwo- kameralne osiedle- ogródek do każdego mieszkania na parterze, taras do mieszkania na piętrze- dwa miejsca postojowe…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 64 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Taras Ogród
519 000 zł
Przedszkole
W odległości 649 m od Punkt Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej Nr 34 w Rzeszowie
Szkoła
W odległości 669 m od Szkoła Podstawowa Nr 34
Przedszkole
W odległości 554 m od Niepubliczne Przedszkole Przystań Malucha