Trovit
Ulubione

8 510 apartamenty na sprzedaż w Województwo podkarpackie

8 510 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Jarosława Dąbrowskiego 51 m², Rzeszów
dużym zainteresowaniem
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
499 000 zł
510 000 zł
Mieszkanie w Piastów, Rzeszów, Województwo podkarpackie

- Ilość pięter: 2/4 - Rodzaj ogrzewania: miejskie Mieszkanie składa się z: - Jasnej i dużej kuchni - Salonu - Sypialni - Łazienki - Przedpokoju Atuty mieszkania

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 51 m²

Piwnica
499 000 zł
510 000 zł

- Ilość pięter: 2/4 - Rodzaj ogrzewania: miejskie Mieszkanie składa się z: - Jasnej i dużej kuchni - Salonu - Sypialni - Łazienki - Przedpok…

Zobacz więcej
Henryka Sienkiewicza 31,30 m², Rzeszów
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
370 000 zł
Mieszkanie w 1000-Lecia, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Układ mieszkania: • przedpokój • osobna kuchnia z oknem do pokoju • łazienka • duży pokój dzienny Mieszkanie ma bardzo duży potencjał aranżacyjny - dzięki

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 31 m²

Wyposażona kuchnia Piwnica Winda
370 000 zł

Układ mieszkania: • przedpokój • osobna kuchnia z oknem do pokoju • łazienka • duży pokój dzienny Mieszkanie ma bardzo duży potencjał aranża…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Rzeszów, Zalesie, Zelwerowicza
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
361 000 zł
Mieszkanie w Zalesie, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Głównym atutem mieszkania jest sąsiedztwo Uniwersytetu Rzeszowskiego, co czyni go idealną inwestycją pod wynajem.W SKŁAD NIERUCHOMOŚCI WCHODZI:salon z

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 29 m²

Wyposażona kuchnia
361 000 zł
Przedszkole
W odległości 778 m od Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Hen
Szkoła
W odległości 720 m od Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa Solis Radius w Rzeszowie
Przedszkole
W odległości 642 m od Punkt Przedszkolny w Szkole Podstawowej Nr 24

Głównym atutem mieszkania jest sąsiedztwo Uniwersytetu Rzeszowskiego, co czyni go idealną inwestycją pod wynajem.W SKŁAD NIERUCHOMOŚCI WCHOD…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Rzeszów, Sienkiewicza
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
490 000 zł
Mieszkanie w 1000-Lecia, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Mieszkanie o powierzchni 53,7 m² składa się z trzech pokoi, w tym jednego przechodniego – idealnego na salon z wyjściem do dalszej części mieszkania lub Do mieszkania przynależy również piwnica. Lokalizacja to kolejny mocny p…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 54 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
490 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital MSWiA
Przedszkole
W odległości 735 m od Prywatne Przedszkole Akademia Małych Odkrywców
Szkoła
W odległości 345 m od Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Rzeszowie

Mieszkanie o powierzchni 53,7 m² składa się z trzech pokoi, w tym jednego przechodniego – idealnego na salon z wyjściem do dalszej części mi…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Rzeszów, Stanisława Augusta
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
349 000 zł
Mieszkanie w Króla Stanisława Augusta, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska w piwnicy o powierzchni około 3 m2.

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 31 m²

Parking Balkon Piwnica
349 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 223 m od Szpital MSWiA
Przedszkole
W odległości 759 m od Przedszkole Publiczne Nr 29
Szkoła
W odległości 808 m od Zespół Szkół Społecznych Nr 2 w Rzeszowie

Zobacz więcej
Dominikańska 51,30 m², Rzeszów
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
499 000 zł
510 000 zł
Mieszkanie w Piastów, Rzeszów, Województwo podkarpackie

miejskie Mieszkanie składa się z: - Dużego salonu - Pokoju z wyjściem na niewielki balkon - Łazienki z WC - Przedpokoju - Kuchni - Balkonu Dodatkowo do mieszkania trójstronne - funkcjonalny układ - możliwość własnej aranżacji…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 51 m²

Balkon Piwnica
499 000 zł
510 000 zł

miejskie Mieszkanie składa się z: - Dużego salonu - Pokoju z wyjściem na niewielki balkon - Łazienki z WC - Przedpokoju - Kuchni - Balkonu D…

Zobacz więcej
Hr. Alfreda Potockiego 50,60 m², Rzeszów
Nowy
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
484 694 zł
Mieszkanie w Załęże, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Standard wykończenia: Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz w nowoczesnym stylu, odpowiadającym aktualnym trendom.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 51 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
484 694 zł

Zobacz więcej
Marszałkowska 47 m², Rzeszów
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
420 000 zł
Mieszkanie w 1000-Lecia, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Dla mieszkańców dostępny jest parking ogólnodostępny - właściciel lokalu otrzymuje kartę parkingową przepisaną danemu właścicielowi mieszkania co pozwala

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 47 m²

Parking Balkon
420 000 zł

Dla mieszkańców dostępny jest parking ogólnodostępny - właściciel lokalu otrzymuje kartę parkingową przepisaną danemu właścicielowi mieszkan…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Rzeszów, Podkarpacka
dużym zainteresowaniem
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
425 989 zł
Mieszkanie w Rzeszów, Województwo podkarpackie

W ofercie posiadamy również mieszkania (od 1 do 4 pokoi) o powierzchniach od 27,20 m² do 88,09 m². Każde z nich posiada przestronny balkon!

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 53 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
425 989 zł
Przedszkole
W odległości 750 m od Przedszkole Maluszkowo 2
Szkoła
W odległości 900 m od IV Liceum Ogólnokształcące
Przedszkole
W odległości 566 m od Fair Play

W ofercie posiadamy również mieszkania (od 1 do 4 pokoi) o powierzchniach od 27,20 m² do 88,09 m². Każde z nich posiada przestronny balkon!…

Zobacz więcej
Mieszkanie 63 m², Cieszanów
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
190 000 zł
Mieszkanie w Cieszanów, Powiat lubaczowski, Województwo podkarpackie

Oferuję mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 63 m2 w skład mieszkania wchodzi 3 pokoje kuchnia łazienka korytarz kotłownia piwnica 10 m2.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 63 m²

Parking Piwnica
190 000 zł

Oferuję mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 63 m2 w skład mieszkania wchodzi 3 pokoje kuchnia łazienka korytarz kotłownia piwnica 10 m2.…

Zobacz więcej
Dynowska 49,96 m², Rzeszów
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
520 000 zł
Mieszkanie w Franciszka Kotuli, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Układ mieszkania:- przestronny salon, - osobna kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania przynależy również przestronny balkon z pięknymi widokami. Układ pomieszczeń zgodny z załączonym rzutem mieszkania.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 50 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
520 000 zł

Układ mieszkania:- przestronny salon, - osobna kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania przynależy również przestronny…

Zobacz więcej
Hr. Alfreda Potockiego 46,32 m², Rzeszów
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
402 984 zł
Mieszkanie w Załęże, Rzeszów, Województwo podkarpackie

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Ceny za m2 w przedziale od 8700 zł do 10500 zł Ceny za mieszkanie w przedziale od 326.400 zł do 512.058 zł…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 46 m²

Balkon
402 984 zł

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Ceny za m2 w przedzial…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Rzeszów, Bałtycka
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
320 332 zł
Mieszkanie w Wilkowyja, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Prezentowana oferta dotyczy mieszkania zlokalizowanego na parterze.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 29 m²

Balkon
320 332 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Specjalistyczny Pro-Familia
Przedszkole
W odległości 911 m od Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Przedszkolaki" w Rzeszowie
Szkoła
W odległości 357 m od Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Rzeszów, Staroniwska
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
480 662 zł
Mieszkanie w Staroniwa, Rzeszów, Województwo podkarpackie

Staroniwskiej w Rzeszowie.Termin zakończenia budowy inwestycji: I kwartał 2026Układ mieszkania którego dotyczy oferta (52,82 m²):- Salon z aneksem kuchennym

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 53 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Winda
480 662 zł

Staroniwskiej w Rzeszowie.Termin zakończenia budowy inwestycji: I kwartał 2026Układ mieszkania którego dotyczy oferta (52,82 m²):- Salon z a…

Zobacz więcej
Hr. Alfreda Potockiego 46 m², Rzeszów