Trovit
Ulubione

2 062 apartamenty na sprzedaż w Kołobrzeg

2 062 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Aleksandra Fredry 49,92 m², Kołobrzeg
zaktualizowane
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
969 000 zł
Mieszkanie w Powiat kołobrzeski, Województwo zachodniopomorskie

Apartament w 5* Hotelu AQUARIUS SPA Powierzchnia: 49,92 m² Piętro: 1 Taras: Tak Opis Nieruchomości: - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka ochrona - wysoki poziom bezpieczeństwa - Odświeżony w 2024 roku - Możliwoś…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 50 m²

Wyposażona kuchnia Taras
969 000 zł

Apartament w 5* Hotelu AQUARIUS SPA Powierzchnia: 49,92 m² Piętro: 1 Taras: Tak Opis Nieruchomości: - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia…

Zobacz więcej
Mieszkanie 72,83 m², Kołobrzeg
Nowy
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 337 159 zł

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament z tarasem widokowym zlokalizowany w sercu kołobrzeskiej starówki. Apartament spełni rolę luksusowego mieszkania jak również trafnej inwestycji ( prowadzenie najmu długo lub krótkot…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 73 m²

Taras Winda
1 337 159 zł

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament z tarasem widokowym zlokalizowany w sercu kołobrzeskiej starówki. Apartament spełni rolę luksus…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Klonowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 240 000 zł
Mieszkanie w Polanki, Powiat kołobrzeski, Województwo zachodniopomorskie

OFERTA PREMIUM | I LINIA BRZEGOWA | TARAS Z 80 m² | KOŁOBRZEG Są nieruchomości dobre. Są też takie, które budzą emocje od pierwszego kroku. spektakularnych zachodów słońca sypialnia I sypialnia II duża łazienka z wanną oraz k…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 80 m²

Wyposażona kuchnia Taras Basen
1 240 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy WSPR Szczecin
Szkoła
W odległości 545 m od Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
Szkoła
W odległości 492 m od Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy

OFERTA PREMIUM | I LINIA BRZEGOWA | TARAS Z 80 m² | KOŁOBRZEG Są nieruchomości dobre. Są też takie, które budzą emocje od pierwszego kroku.…

Zobacz więcej
Spacerowa 48,60 m², Kołobrzeg
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
994 500 zł

Apartament położony jest na 6. piętrze w budynku 8-piętrowym. Apartament nadaje się zarówno do prywatnego użytkowania jako apartament wakacyjny, jak i do wynajmu turystycznego.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 49 m²

Balkon Bezpieczeństwo
994 500 zł

Apartament położony jest na 6. piętrze w budynku 8-piętrowym. Apartament nadaje się zarówno do prywatnego użytkowania jako apartament wakacy…

Zobacz więcej
Okopowa 97 m², Kołobrzeg
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
800 000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie ( 97 m2 powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ) blisko morza - Kołobrzeg ul. Okopowa. Są mieszkania do mieszkania i są takie, do których chce się wracać - to jest właśnie…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 97 m²

Balkon Basen
800 000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie ( 97 m2 powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ) blisko morza - Kołobrzeg ul. Okopowa.…

Zobacz więcej
Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 250 000 zł

dziecięcy - łazienka z WC - przedpokój - balkon (ekspozycja północna) Dodatkowo w cenie: - zewnętrzne miejsce postojowe (znajduje się tuż pod balkonem mieszkania

Balkon Piwnica W pełni umeblowane Winda
1 250 000 zł

dziecięcy - łazienka z WC - przedpokój - balkon (ekspozycja północna) Dodatkowo w cenie: - zewnętrzne miejsce postojowe (znajduje się tuż po…

Zobacz więcej
Mieszkanie 54,86 m², Kołobrzeg
Nowy
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
806 442 zł

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 54,86 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Apartament sprzedawany jest w pełni wyposażony i gotowy do dalszego użytku.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 55 m²

Wyposażona kuchnia
806 442 zł

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 54,86 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Apartament sprzedawany jest w pe…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Kołobrzeg, ul. Muszelkowa, 75 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 270 000 zł

Sprzedam bezpośrednio od właściciela - apartament 75 m² w Kołobrzegu. Lokal posiada status mieszkania. W cenie: komórka lokatorska + zamykany garaż podziemny n

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 75 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica W pełni umeblowane Sauna
1 270 000 zł

Sprzedam bezpośrednio od właściciela - apartament 75 m² w Kołobrzegu. Lokal posiada status mieszkania. W cenie: komórka lokatorska + zamykan…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Kołobrzeg, ul. Obrońców Westerplatte, 62 m² Mieszkanie
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
2 528 800 zł

Na sprzedaż luksusowy apartament 3-pokojowy z własnym garażem, położony w jednym z najbardziej prestiżowych kompleksów w Kołobrzegu - Nadmorskie Tarasy Apartament znajduje się na 3. piętrze i wyróżnia się wyjątkowym położenie…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 62 m²

Balkon
2 528 800 zł

Na sprzedaż luksusowy apartament 3-pokojowy z własnym garażem, położony w jednym z najbardziej prestiżowych kompleksów w Kołobrzegu - Nadmor…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Kołobrzeg, 50,43 m2, parter
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
852 267 zł

Apartamenty zlokalizowane są zaledwie 500m od zejścia na plaże przy „Kamiennym Szańcu” w bliskiej odległości od krajobrazowego Parku im.

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 50 m²

Parking Balkon
852 267 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Przedszkole
W odległości 670 m od Przedszkole Miejskie Nr 3
Szkoła
W odległości 994 m od Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego

Apartamenty zlokalizowane są zaledwie 500m od zejścia na plaże przy „Kamiennym Szańcu” w bliskiej odległości od krajobrazowego Parku im.…

Zobacz więcej
Mieszkanie 42 m², Kołobrzeg
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
860 000 zł

Na sprzedaż piękny, przestronny apartament 2 pokojowy położony w idealnej lokalizacji ! z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny taras - niezależna sypialnia również z wyjściem na przestronny taras - przedpokój - łazi…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 42 m²

Parking Wyposażona kuchnia Dziedziniec Taras Winda
860 000 zł

Na sprzedaż piękny, przestronny apartament 2 pokojowy położony w idealnej lokalizacji ! z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny tar…

Zobacz więcej
Mieszkanie 118 m², Kołobrzeg
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
950 000 zł

2 przestronne tarasy: - taras zachodni o powierzchni 42,4m2 z widokiem na teren zielony oraz morze w oddali - taras wschodni o powierzchni 20,5m2 Do mieszkania W cenie mieszkania również komórka lokatorska o powierzchni ok.1…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 118 m²

Parking Balkon Piwnica Taras
950 000 zł

2 przestronne tarasy: - taras zachodni o powierzchni 42,4m2 z widokiem na teren zielony oraz morze w oddali - taras wschodni o powierzchni 2…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Kołobrzeg, Ogrody, ul. gen. Stanisława Maczka, 53 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
897 000 zł

zewnętrzne rolety antywłamaniowe. 4.Mieszkanie posiada K.W. i jest zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. 5.Miejsce parkingowe nie jest przynależne do mieszkania - miejsce posiada osobną K.W. i akt notarialny- nie wchodzi w…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 53 m²

Parking Balkon
897 000 zł

zewnętrzne rolety antywłamaniowe. 4.Mieszkanie posiada K.W. i jest zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. 5.Miejsce parkingowe nie jest pr…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kołłątaja
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
729 000 zł

Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku VAT w wysokości 136.317,07 zł Kołobrzeg ul. Ten apartament nie ma miejsca postojowego ani garażu.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 35 m²

W pełni umeblowane Winda
729 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Przedszkole
W odległości 516 m od Przedszkole Miejskie Nr 6
Szkoła
W odległości 603 m od Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii WP

Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku VAT w wysokości 136.317,07 zł Kołobrzeg ul. Ten apartament nie ma miejsca posto…

Zobacz więcej
Budowlana 47,41 m², Kołobrzeg
Nowy
zaktualizowane
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
763 000 zł

Układ mieszkania: jednostronny, z dużymi oknami i balkonem zapewniając dużo naturalnego światła. 33,31m - salon z aneksem kuchennym 9,70 m - sypialnia

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 47 m²

Wyposażona kuchnia Winda
763 000 zł

Układ mieszkania: jednostronny, z dużymi oknami i balkonem zapewniając dużo naturalnego światła. 33,31m - salon z aneksem kuchennym 9,70 m -…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Bałtycka
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
580 000 zł
629 000 zł

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament blisko morza - Kołobrzeg, ul. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka z prysznicem, przedpokój.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 34 m²

Wyposażona kuchnia W pełni umeblowane
580 000 zł
629 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 921 m od Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Przedszkole
W odległości 888 m od Żłobek Anglojęzyczny Mały Poliglota
Szkoła
W odległości 718 m od I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament blisko morza - Kołobrzeg, ul. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia,…

Zobacz więcej
Mieszkanie 82,83 m², Kołobrzeg
Nowy
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 408 110 zł

Apartament sprzedawany jest w pełni wyposażony i gotowy do dalszego użytku. Ten wyjątkowy apartament jest doskonałą propozy

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 83 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Taras Basen
1 408 110 zł

Apartament sprzedawany jest w pełni wyposażony i gotowy do dalszego użytku. Ten wyjątkowy apartament jest doskonałą propozy…

Zobacz więcej
Kołobrzeg, ul. Klonowa, 80 m² Mieszkanie
nowe
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 240 000 zł

OFERTA PREMIUM | I LINIA BRZEGOWA | TARAS Z 80 m² | KOŁOBRZEG Są nieruchomości dobre. Są też takie, które budzą emocje od pierwszego kroku. spektakularnych zachodów słońca • sypialnia I • sypialnia II • duża łazienka z wanną…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 80 m²

Wyposażona kuchnia Taras Basen
1 240 000 zł

Zobacz więcej
Śląska 46,82 m², Kołobrzeg
nowe
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
765 000 zł
Mieszkanie w Osiedle Bajkowe, Powiat kołobrzeski, Województwo zachodniopomorskie

salonu z aneksem kuchennym * sypialni * łazienki z WC * przedpokoju * balkonu * miejsca parkingowego Informacje: * powierzchnia: 46,8 m² * lokalizacja: Kołobrzeg , Mazowiecka Park * miejsce parkingowe: tak * stan mieszkania:…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 47 m²

Parking
765 000 zł

salonu z aneksem kuchennym * sypialni * łazienki z WC * przedpokoju * balkonu * miejsca parkingowego Informacje: * powierzchnia: 46,8 m² * l…

Zobacz więcej
Spacerowa 50,14 m², Kołobrzeg
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 250 000 zł

Na powierzchnię mieszkania 50,14 m2 składa się z przedpokoju, salon z wyjściem na balkon typu loggia, sypialna, kuchnia oraz łazienka z WC. Apartament jest gustownie i nowocześnie urządzony, charakteryzuje się wysokim standar…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 50 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
1 250 000 zł

Na powierzchnię mieszkania 50,14 m2 składa się z przedpokoju, salon z wyjściem na balkon typu loggia, sypialna, kuchnia oraz łazienka z WC.…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kołobrzeg, 49,79 m2, 3 piętro
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 100 000 zł

Oferujemy apartament w hotelu Aquarius w cenie 990.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 110.000,- zł razem 1.100.000,- zł Prestiżowy Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy umeblowany apartament inwestycyjno-…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 49 m²

1 100 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Przedszkole
W odległości 743 m od Przedszkole Miejskie Nr 6
Szkoła
W odległości 764 m od Blue House

Oferujemy apartament w hotelu Aquarius w cenie 990.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 110.000,- zł razem 1.100.000…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
1 408 110 zł

Apartament sprzedawany jest w pełni wyposażony i gotowy do dalszego użytku. Ten wyjątkowy apartament jest doskonałą propozycją dla osób ceniący

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 83 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Taras Basen
1 408 110 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Przedszkole
W odległości 900 m od Akademia Małego Europejczyka
Szkoła
W odległości 352 m od Blue House

Apartament sprzedawany jest w pełni wyposażony i gotowy do dalszego użytku. Ten wyjątkowy apartament jest doskonałą propozycją dla osób ceni…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Kołobrzeg, ul. Muszelkowa, 47 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
951 700 zł

Apartament na osiedlu Polanki Park położony jest w zachodniej, spokojnej części Kołobrzegu, zaledwie 300 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży i w bezpośrednim Apartament o powierzchni 47,82 m2 znajduje się na 1. piętrze bu…