Trovit
Ulubione

1 947 mieszkania wieżowiec na sprzedaż w Szczecin

1 947 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Sprzedam kawalerkę w centrum Szczecina bez pośrednika
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
345 000 zł
Mieszkanie w Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Mieszkanie jest świeżo po remoncie, w celu wysłania zdjęć po remoncie, proszę o podanie e-mail, dziękuję. Szczecin ul. Niemcewicza 16. Cena 345 000 zł. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe.
Czynsz wynosi około 500 zł.…

345 000 zł

Mieszkanie jest świeżo po remoncie, w celu wysłania zdjęć po remoncie, proszę o podanie e-mail, dziękuję. Szczecin ul. Niemcewicza 16. Cena…

Zobacz więcej
Langiewicza 33,62 m², Szczecin
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
529 000 zł
539 000 zł
Mieszkanie w Śródmieście, Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem położone w prestiżowej inwestycji Kamienica Nova przy ul. Mieszkanie o powierzchni 33,62 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 34 m²

Parking Dziedziniec Piwnica W pełni umeblowane
529 000 zł
539 000 zł

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem położone w prestiżowej inwestycji Kamienica Nova przy ul. Mieszkanie o po…

Zobacz więcej
Mieszkanie 59,72 m², Szczecin
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
550 000 zł
Mieszkanie w Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 59,2 m2 na parterze w 4-rodzinnym domu w Podjuchach. Ogródek za domem ok. 25 m2. Mieszkanie o bardzo niskich kosztach utrzymania czynsz 271,79 zł Fundusz Remontowy 85,70 zł.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 60 m²

Ogród
550 000 zł

Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 59,2 m2 na parterze w 4-rodzinnym domu w Podjuchach. Ogródek za domem ok. 25 m2. Mieszkanie o bardzo n…

Zobacz więcej
Mieszkanie 50 m², Szczecin
nowe
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
520 000 zł
Mieszkanie w Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Mieszkanie znajduje się na dużym, zielonym osiedlu z pełną infrastrukturą – w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, place zabaw oraz tereny…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 50 m²

Piwnica
520 000 zł

Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Mieszkanie znajduje się na dużym, zielonym osiedlu z p…

Zobacz więcej
Szczecin, Os. Słoneczne
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
409 000 zł
Mieszkanie w Prawobrzeże, Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon. Przytulnej sypialni. Oddzielnej funkcjonalnej kuchni. Budynek ocieplony, zadbane klatki schodowe, spokojne sąsiedztwo. Ogrzewanie i woda z sieci miejski…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 48 m²

Balkon Piwnica
409 000 zł
Szkoła
W odległości 69 m od Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi
Przedszkole
W odległości 503 m od Uśmiech. Przedszkole Niepubliczne
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje”

Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon. Przytulnej sypialni. Oddzielnej funkcjonalnej kuchni. Budynek ociep…

Zobacz więcej
Szczecin, Pogodno, ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza, 51 m² Mieszkanie
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
499 900 zł
Mieszkanie w Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Mieszkanie rozkładowe, południowo-zachodnie. Od strony południowej: kuchnia z zabudową, pokój dzienny, balkon. Blok ocieplony. W pobliżu liczne sklepy, szkoła. Duża liczba parkingów samochodowych. Bardzo dobre połączenie z ce…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 51 m²

Balkon Basen Winda
499 900 zł

Mieszkanie rozkładowe, południowo-zachodnie. Od strony południowej: kuchnia z zabudową, pokój dzienny, balkon. Blok ocieplony. W pobliżu lic…

Zobacz więcej
Heleny 52 m², Szczecin
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
499 000 zł

Na sprzedaż komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły. W mieszkaniu wymieniono całą instalację elektryczną, dzięki czemu nowy właściciel mo…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 52 m²

Piwnica Basen
499 000 zł

Na sprzedaż komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły.…

Zobacz więcej
Szczecin, Os. Majowe, Witolda Gombrowicza
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
79 000 000 zł

Idealnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie w bloku z nową windą. ustawne pomieszczenia o łącznej powierzchni użytkowej 49,2 m2, na którą składają się: Salon z balkonem Sypialnia Kuchnia Łazienka Przestronny przedpokój Wc Bu…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 49 m²

Balkon Winda
79 000 000 zł
Szkoła
W odległości 591 m od Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi
Przedszkole
W odległości 943 m od Uśmiech. Przedszkole Niepubliczne
Opieka zdrowotna

Idealnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie w bloku z nową windą. ustawne pomieszczenia o łącznej powierzchni użytkowej 49,2 m2, na którą s…

Zobacz więcej
Aleksandra Kostki Napierskiego 53 m², Szczecin
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
530 000 zł

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 z osobną kuchnią, balkonem oraz piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze niskiego bloku mieszkalnego. Budynek został oddany do użytku ok. 1980 r. Budynek

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 53 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
530 000 zł

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 z osobną kuchnią, balkonem oraz piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 4 pięt…

Zobacz więcej
Heleny 44,46 m², Szczecin
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
379 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44.46 m², usytuowane na parterze kamienicy, położonej w spokojnej części Niebuszewa. Czynsz ok. 794 zł (w tym ciepła woda, ogrzewanie, zaliczka na śmieci)Fundusz remontowy -…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 44 m²

Piwnica
379 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44.46 m², usytuowane na parterze kamienicy, położonej w spokojnej części Niebuszewa. Czy…

Zobacz więcej
Szczecin, Śródmieście, Rugiańska
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
430 000 zł

Mieszkanie po odświeżeniu. Nowe gładzie. Świeżo malowane ściany. Duże okna, dzięki którym wnętrze jest jasne. Okna dwuszybowe. Mieszkanie ciepłe i przyjemne w odbiorze Układ. 2 niezależne pokoje. Osobna kuchnia. Łazienka.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 38 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
430 000 zł
Przedszkole
W odległości 535 m od Przedszkole Publiczne nr 5
Szkoła
W odległości 504 m od Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
Przedszkole
W odległości 550 m od Przedszkole Niepubliczne Językowo Matematyczne

Mieszkanie po odświeżeniu. Nowe gładzie. Świeżo malowane ściany. Duże okna, dzięki którym wnętrze jest jasne. Okna dwuszybowe. Mieszkanie ci…

Zobacz więcej
Szczecin, Szczcin, Szczecin, Dąbie
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 390 000 zł

Dodatkowo budynek wyposażony jest w cichobieżną, nowoczesną windę, a mieszkanie zostało przygotowane do

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 134 m²

Balkon
2 390 000 zł
Szkoła
W odległości 955 m od Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia „Promyk”
Przedszkole
W odległości 783 m od Przedszkole Publiczne nr 27 „Żagielek”
Szkoła
W odległości 764 m od Szkoła Podstawowa nr 33 im. Osadników Wojskowych i Pionierów Ziemi Szczecińskiej

Zobacz więcej
Zakole 47,60 m², Szczecin
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
520 000 zł
Mieszkanie w Zachód, Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 2 pokojowe (47,6m2) znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie jest w standardzie bar

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 48 m²

Balkon Piwnica
520 000 zł

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 2 pokojowe (47,6m2) znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Miesz…

Zobacz więcej
Gen. Ludomiła Rayskiego 43,95 m², Szczecin
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
529 000 zł

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m² usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina. . ok. 2,73 m² - Kuchnia widna o pow. ok. 6,15 m² - Korytarz o pow. ok. 5,17 m² DODATKOWO: - Piwnica o pow. ok. 3,477 m²…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 44 m²

Balkon Piwnica
529 000 zł

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m² usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina. . ok. 2,73 m² - Kuchnia widna o pow…

Zobacz więcej
Szczecin, Śródmieście Centrum, Bazarowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
395 000 zł

Oferujemy Państwu do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum w wysokim bloku z windą. Budynek. Wysoki z nowoczesną windą. Wejście zabezpieczone domofonem. Czysta i zadbana klatka schodowa ATUTY. D…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 34 m²

Balkon Winda
395 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ
Przedszkole
W odległości 273 m od Przedszkole Publiczne nr 41 "Źródełko"
Szkoła
W odległości 884 m od Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 67 im. Jana Brzechwy

Oferujemy Państwu do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum w wysokim bloku z windą. Budynek. Wysoki z nowocze…

Zobacz więcej
Mieszkanie, Szczecin Śródmieście Łasztownia, św. Floriana, ATAL Floriana, A3.2.174
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
522 875 zł

ATAL Floriana, A3.2.174, sprzedam mieszkanie, Szczecin Śródmieście (Łasztownia), mieszkania, św. Floriana. ATAL Floriana to nie tylko mieszkanie - to wizytówka Twojego sukcesu i bezpieczna przystań w dynamicznie rozwijającej…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 44 m²

522 875 zł
Przedszkole
W odległości 744 m od Niepubliczne Przedszkole Językowe "Promyk"
Szkoła
W odległości 741 m od Cosinus
Przedszkole
W odległości 872 m od Integracyjne Przedszkole Zdrowia – Oddział Specjalny RPP

ATAL Floriana, A3.2.174, sprzedam mieszkanie, Szczecin Śródmieście (Łasztownia), mieszkania, św. Floriana. ATAL Floriana to nie tylko mieszk…

Zobacz więcej
Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
396 000 zł
Mieszkanie w Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Ze względu na niski blok wysokość też nie jest uciążliwa. 32,9 m. Mieszkanie jest na 3 piętrze w nowym budownictwie. To jest ciepłe mieszkanie. Osiedle mo

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 33 m²

Balkon Wyposażona kuchnia W pełni umeblowane
396 000 zł

Ze względu na niski blok wysokość też nie jest uciążliwa. 32,9 m. Mieszkanie jest na 3 piętrze w nowym budownictwie. To jest ciepłe mieszkan…

Zobacz więcej
Wawrzynowa 46 m², Szczecin
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
535 000 zł

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m² przy ul. Wawrzynowej w Szczecinie. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo dobrym standardzie.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 46 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
535 000 zł

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m² przy ul. Wawrzynowej w Szczecinie. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo dobrym stand…

Zobacz więcej
Szczecin, Centrum, Pocztowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
499 000 zł

Oferta w samym centrum Szczecina na biuro lub mieszkanie. Stan techniczny i budynek: Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Ogrzewanie i ciepłą wodę

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 68 m²

Balkon Piwnica
499 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 505 m od Przedszkole Publiczne nr 72
Szkoła
W odległości 726 m od EDICUS – sekretariat

Oferta w samym centrum Szczecina na biuro lub mieszkanie. Stan techniczny i budynek: Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Ogr…

Zobacz więcej
Mazurska 60,06 m², Szczecin
zaktualizowane
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
524 999 zł

Forma własności: Pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2-pokojowe (60,06 m2) po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w oficynie (druga linia zabudowy) na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 60 m²

Piwnica
524 999 zł

Forma własności: Pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2-pokojowe (60,06 m2) po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w…

Zobacz więcej
Witolda Gombrowicza 49,20 m², Szczecin
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
480 000 zł

• pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 49 m²

Balkon Winda
480 000 zł

Zobacz więcej
Pasterska 47 m², Szczecin
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
534 900 zł
Mieszkanie w Północ, Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Mieszkanie posiada spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, co umożliwia zakup również osobom spoza Unii Europejskiej.…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 47 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica Basen Winda
534 900 zł

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Mieszkanie posiada spółdzielczo-wła…

Zobacz więcej
Mieszkanie 52,41 m², Szczecin
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
499 000 zł
529 000 zł
Mieszkanie w Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,14 m² po generalnym remoncie, zlokalizowane w Szczecinie w dzielnicy Żelechowa. Mieszkanie ma przytulny charakter poddasza z niewielkimi skosami, które nadają wnętrzu wyjątk…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 52 m²

Piwnica
499 000 zł
529 000 zł

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,14 m² po generalnym remoncie, zlokalizowane w Szczecinie w dzielnicy Żelechowa. Mieszkan…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Szczecin, Centrum, al. Wyzwolenia, 25 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
350 000 zł
380 000 zł

Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki z wc, pokoju z wydzielonymi trzema strefami: sypialnianą, wypoczynku oraz kuchenną. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, może też być natyc…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • 25 m²

Wyposażona kuchnia Piwnica
350 000 zł
380 000 zł

Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki z wc, pokoju z wydzielonymi trzema strefami: sypialnianą, wypoczynku oraz kuchenną. Mieszkanie…

Zobacz więcej
Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
375 000 zł
Mieszkanie w Szczecin, Województwo zachodniopomorskie

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34 m, usytuowane na 3. piętrze przy ul. 4,37 m Najważniejsze atuty nieruchomości: - stan deweloperski, idealny do własnej aranżacji - możliwość wydzielenia dwóch pok…

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Winda Sauna
375 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34 m, usytuowane na 3. piętrze przy ul. 4,37 m Najważniejsze atuty nieruchomości…

Zobacz więcej
Eugeniusza Romera 41,77 m², Szczecin
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
429 900 zł
449 000 zł

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), komfortowo wykończone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 12. piętrze Mieszkanie po generalnym remoncie, wyposażone w nowoczesne umeblowanie w…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 42 m²

Piwnica
429 900 zł
449 000 zł

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), komfortowo wykończone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na…

Zobacz więcej
Szczecin, Gumieńce, Hrubieszowska
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
509 000 zł

Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Mieszkanie składa się z 2 pokoi, w tym przestronnego salonu z wyjściem…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 48 m²

Piwnica
509 000 zł
Szkoła
W odległości 533 m od Szkoła Podstawowa nr 8 imienia Młodych Europejczyków
Przedszkole
W odległości 684 m od Niepubliczne przedszkole „Niezapominajka”
Szkoła
W odległości 809 m od IV Liceum Ogólnokształcące imienia Bolesława Prusa

Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomuniko…

Zobacz więcej
Św. Wojciecha 51,79 m², Szczecin
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
389 000 zł

Na sprzedaż w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Przestrzeń: Wysokość pomieszczeń 287 cm oraz duże okna PCV zapewniają wyjątkową przestronność. - Ekspozycja: trójstronna (Wschód – Południe – Z…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 52 m²

389 000 zł

Na sprzedaż w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Przestrzeń: Wysokość pomieszczeń 287 cm oraz duże okna PCV…

Zobacz więcej

1 947 mieszkania wieżowiec na sprzedaż w Szczecin

Wartość nieruchomości w Szczecin
Średnia cena za m²
11 389 zł/
1.6 %
W porównaniu do Marca 2026
14.7 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
590 985 zł

Wartość nieruchomości w Szczecin według liczby pokoje

Rodzaje nieruchomości
Cechy
Pokoje