Trovit
Ulubione

13 mieszkania tęczowe ogrody na sprzedaż w Warzymice, Gmina Kołbaskowo

13 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Nowoczesne 2 poziomowe mieszkanie z tarasem i garderobą
nowe
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
570 000 zł
Mieszkanie w Warzymice, Powiat policki, Województwo zachodniopomorskie

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach.Mieszkanie 2- poziomowe.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 46 m²

Taras Basen
570 000 zł

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w War…

Zobacz więcej
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, 57 m²
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
649 000 zł

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m², liczba pokoi: 3, piętro: 1,…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 57 m²

Balkon
649 000 zł

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Wa…

Zobacz więcej
Tęczowe Ogrody 37,90 m², Warzymice
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
415 000 zł
429 000 zł

Warzymice, Tęczowe Ogrody, małe 2 pokojowe mieszkanie, balkon, pomieszczenie gospodarcze, osiedle zamknięte. Na sprzedaż, piękne, przytulne i ustawne mieszkanie 35,76 m2 z piwnicą na zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzym…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 38 m²

Balkon Piwnica
415 000 zł
429 000 zł

Warzymice, Tęczowe Ogrody, małe 2 pokojowe mieszkanie, balkon, pomieszczenie gospodarcze, osiedle zamknięte. Na sprzedaż, piękne, przytulne…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
519 000 zł

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warzymicach-Tęczowe Ogrody. Na metraż 45,92 m2 składają się:-salon z aneksem kuchennym oraz balkonem -sypialnia -łazienk…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 46 m²

Parking Balkon
519 000 zł

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warzymicach-Tęczowe Ogrody. Na metr…

Zobacz więcej
Mieszkanie 45,92 m², Warzymice
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
519 000 zł

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warzymicach-Tęczowe Ogrody. Na metraż 45,92 m2 składają się: -salon z aneksem kuchennym oraz balkonem -sypialnia -łazien…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 46 m²

Parking Balkon
519 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie 49,43 m², Warzymice
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
498 000 zł
519 000 zł

Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwupoziomowego mieszkania usytuowanym na zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody na szczecińskich Warzymicach. sypialnia z szafą, - łazienka z prysznicem, - hall I schody, - dodatkowa powierzchnia stryc…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 49 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
498 000 zł
519 000 zł

Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwupoziomowego mieszkania usytuowanym na zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody na szczecińskich Warzymicach. sypial…

Zobacz więcej
Warzymice, ul. Tęczowe Ogrody, 46 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
570 000 zł

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie 2- poziomowe. I poziom 33,52 m2, drugi poziom 13,12 m2 powierzch…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 46 m²

Taras Basen
570 000 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Tęczowe Ogrody
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
570 000 zł

• pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 47 m²

Taras Basen
570 000 zł

Zobacz więcej
Tęczowe Ogrody 46,64 m², Warzymice
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
570 000 zł

1 łazienka łazienka

  • 47 m²

Taras Basen
570 000 zł

Zobacz więcej
Tęczowe Ogrody 57,35 m², Warzymice
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
649 000 zł

1 łazienka łazienka

  • 57 m²

Balkon
649 000 zł

Zobacz więcej
Tęczowe Ogrody 88,83 m², Warzymice
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
890 000 zł

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 89 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na klimatycznym i zamkniętym osiedlu - Tęczowe Ogrody na Warzymicach.…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 89 m²

Balkon W pełni umeblowane
890 000 zł

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 89 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na klimatycznym i zamknięty…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Os. Tęczowe
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
859 000 zł

Opis oferty Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74 m² użytkowej i około 93 m² powierzchni całkowitej, położone na cenionym Już od progu mieszkanie robi bardzo dobre wrażenie.…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 93 m²

Wyposażona kuchnia
859 000 zł

Opis oferty Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74 m² użytkowej i około 93 m² powierzchni całkowitej, po…

Zobacz więcej
Os. Tęczowe 93 m², Warzymice
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
859 000 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienki

    2 łazienki łazienki

  • 93 m²

Wyposażona kuchnia
859 000 zł

Zobacz więcej

Znaleźliśmy te domy, które mogą Cię zainteresować

Mieszkanie na sprzedaż
nowe
11 Zdjęcia Zdjęcia
info
479 000 zł

Polecamy 2 pokojowe atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38.57m2 na 2 piętrze dwupiętrowego budynku z cegły zlokalizowanego na osiedlu Tęczowe Ogrody. Mieszkanie składa się z: 1 poziom- hol, łazienka z WC i kabiną prysznicową,…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 39 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
479 000 zł
Przedszkole
W odległości 860 m od Przedszkole Publiczne

Polecamy 2 pokojowe atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38.57m2 na 2 piętrze dwupiętrowego budynku z cegły zlokalizowanego na osiedlu Tęczow…

Zobacz więcej
Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
649 000 zł
Mieszkanie w Kołbaskowo, Powiat policki, Województwo zachodniopomorskie

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, zadbane i bardzo funkcjonalne.…

Balkon
649 000 zł

Zobacz więcej
Lokal użytkowy, Kołbaskowo, Tęczowe Ogrody, 24.20 m², sprzedam lokal użytkowy
dużym zainteresowaniem
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
110 000 zł

Lokal użytkowy, Kołbaskowo, lokale użytkowe, Tęczowe Ogrody. Do sprzedaży garaż położony w Warzymicach na os. Tęczowe Ogrody. Oferta z tabelaofert.pl, adres: Kołbaskowo. Lokale użytkowe, Kołbaskowo Tęc…

  • 24 m²

Parking
110 000 zł

Lokal użytkowy, Kołbaskowo, lokale użytkowe, Tęczowe Ogrody. Do sprzedaży garaż położony w Warzymicach na os. Tęczowe Ogrody. Oferta z tabel…

Zobacz więcej

Wartość nieruchomości w Warzymice
Średnia cena za m²
11 678 zł/
0.7 %
W porównaniu do Marca 2026
4.2 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
669 000 zł
Rodzaje nieruchomości
Cechy