Trovit
Ulubione

34 mieszkania bezpośrednio na sprzedaż w Dębniki, Kraków

34 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Unikalny apartament z tarasem i ogródkiem w Dębnikach
nowe
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
730 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Spacerowa, Kraków Na sprzedaż wyjątkowy apartament na pierwszym piętrze, położony w kameralnym osiedlu przy ul. Spacerowej. Niezależne wejście i własna klatka: Do apartamentu wchodzisz bezpośrednio z parteru własną, prywatną…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 58 m²

Balkon Taras Ogród
730 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 733 m od Szpital Kliniczny im. doktora Józefa Babińskiego SP ZOZ
Przedszkole
W odległości 413 m od Baby College
Szkoła
W odległości 900 m od Szkoła Podstawowa nr 14

Spacerowa, Kraków Na sprzedaż wyjątkowy apartament na pierwszym piętrze, położony w kameralnym osiedlu przy ul. Spacerowej. Niezależne wejśc…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Bunscha
dużym zainteresowaniem
8 Zdjęcia Zdjęcia
info
579 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

BEZ PROWIZJI i PCC | BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Nowa inwestycja na Ruczaju Kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań i świetna lokalizacja! Ruczaj, Kraków - Osiedle ogrodzone, z całodobową ochroną - Tylko 3 piętra - ka…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 38 m²

579 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Kliniczny im. doktora Józefa Babińskiego SP ZOZ
Przedszkole
W odległości 614 m od Przedszkole Gabi
Szkoła
W odległości 826 m od Open Future International School

BEZ PROWIZJI i PCC | BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Nowa inwestycja na Ruczaju Kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań i świetna lokali…

Zobacz więcej
Komercyjne lokal na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Konopczyńskiego
nowe
dużym zainteresowaniem
4 Zdjęcia Zdjęcia
info
799 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Dodatkowym atutem jest ogólnodostępny parking znajdujący się bezpośrednio przed budynkiem oraz sąsiedztwo innych lokali usł

  • 52 m²

Parking
799 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 731 m od Akademia Jasia i Małgosi
Szkoła
W odległości 869 m od Szkoła Podstawowa nr 53

Dodatkowym atutem jest ogólnodostępny parking znajdujący się bezpośrednio przed budynkiem oraz sąsiedztwo innych lokali usł…

Zobacz więcej
Kraków M. Kraków, Dębniki, Ruczaj, Konopczyńskiego
dużym zainteresowaniem
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
799 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Dodatkowym atutem jest ogólnodostępny parking znajdujący się bezpośrednio przed budynkiem oraz sąsiedztwo innych lokali us

  • 51 m²

Parking
799 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 731 m od Akademia Jasia i Małgosi
Szkoła
W odległości 869 m od Szkoła Podstawowa nr 53

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Madalińskiego
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
782 439 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Madalińskiego oraz bezpośrednio z bulwarów wiślanych. Lokalizacja w ścisłym centrum (5 min na nogach od Wawelu).

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 49 m²

782 439 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Szpital Zakonu Bonifratrów Świętego Jana Grandego
Przedszkole
W odległości 806 m od Samorządowe Przedszkole nr 9
Szkoła
W odległości 733 m od Zespół Szkół Łączności

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
782 439 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 49 m²

782 439 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 895 m od Samorządowe Przedszkole nr 9
Szkoła
W odległości 610 m od Zespół Szkół Łączności

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Bunscha
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
716 075 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI BEZ PODATKU PCC 2% BUDYNEK ZOSTAŁ ODDANY DO UZYTKOWANIA 2 Zamieszkaj w sercu jednej z najprężniej rozwijających To sprawia, że mieszkanie tutaj to nie tylko komfort, ale i doskona…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 52 m²

716 075 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 582 m od Przedszkole Gabi
Szkoła
W odległości 804 m od Open Future International School

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI BEZ PODATKU PCC 2% BUDYNEK ZOSTAŁ ODDANY DO UZYTKOWANIA 2 Zamieszkaj w sercu jednej z najprężn…

Zobacz więcej
Karola Bunscha 52,22 m², Kraków
Nowy
10 Zdjęcia Zdjęcia
info
716 075 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI BEZ PODATKU PCC 2% BUDYNEK ZOSTAŁ ODDANY DO UZYTKOWANIA 2024-02-31 Zamieszkaj w sercu jednej z najprężniej To sprawia, że mieszkanie tutaj to nie tylko komfort, ale i doskonała lo…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 52 m²

716 075 zł

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI BEZ PODATKU PCC 2% BUDYNEK ZOSTAŁ ODDANY DO UZYTKOWANIA 2024-02-31 Zamieszkaj w sercu jednej z…

Zobacz więcej
Stefana Kołaczkowskiego 56,81 m², Kraków
Nowy
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
579 462 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Pełna infrastruktura Bezpośrednio obok budynków znajduje się Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, Centrum Sportu i Kultury Sidzina, Ogródek jordanowski, boiska Dostępność komunikacji Stacja kolei Kraków Sidzina SKA oferuje połąc…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 57 m²

Ogród
579 462 zł

Pełna infrastruktura Bezpośrednio obok budynków znajduje się Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, Centrum Sportu i Kultury Sidzina, Ogródek jor…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Kobierzyńska
nowe
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
790 080 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

RYNEK PIERWOTNY - zakup bezpośrednio od dewelopera, bez podatku PCC, bez prowzji, tylko opłaty notarialne. Zapraszamy

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 50 m²

Parking Balkon Piwnica Winda
790 080 zł
Przedszkole
W odległości 923 m od Przedszkole Waldorfskie
Szkoła
W odległości 426 m od Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151
Przedszkole
W odległości 755 m od Samorządowe Przedszkole nr 5

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Bunscha
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
688 290 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

• pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 43 m²

688 290 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 582 m od Przedszkole Gabi
Szkoła
W odległości 804 m od Open Future International School

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Madalińskiego
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
799 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 56 m²

799 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 806 m od Samorządowe Przedszkole nr 9
Szkoła
W odległości 733 m od Zespół Szkół Łączności

Zobacz więcej
Karola Bunscha 43,80 m², Kraków
Nowy
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
679 500 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

14C-7 Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Promocja ! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 44 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania plus gródek…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 44 m²

Wyposażona kuchnia Ogród
679 500 zł

14C-7 Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Promocja ! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 44 m2 w kame…

Zobacz więcej
Jana Kantego Federowicza 55 m², Kraków
Nowy
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
812 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

17/2 Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Promocja ! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie 54,5 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania plus…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 55 m²

Wyposażona kuchnia
812 000 zł

17/2 Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Promocja ! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie 54,5 m2…

Zobacz więcej
Jana Kantego Federowicza 55,02 m², Kraków
Nowy
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
784 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej i wschodniej) o wielkości 55,02 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. skład mieszkania 5/7 wchodzą: - salon z aneksem kuchennym 24,41 m2 - sypialnia…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 55 m²

Balkon Wyposażona kuchnia
784 000 zł

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej i wschodniej) o wielkości 55,02 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na pięt…

Zobacz więcej
Karola Bunscha 43,19 m², Kraków
Nowy
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
688 290 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

1 łazienka łazienka

  • 43 m²

688 290 zł

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Antoniego Józefa Madalińskiego
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
799 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 56 m²

799 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 863 m od Samorządowe Przedszkole nr 9
Szkoła
W odległości 811 m od Zespół Szkół Łączności

Zobacz więcej
Kraków, Dębniki, gen. Antoniego Józefa Madalińskiego
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
799 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 56 m²

799 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Krakowski Szpital Reumatologii i Rehabilitacji
Przedszkole
W odległości 817 m od Żłobek samorządowy nr 1
Szkoła
W odległości 654 m od XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego

Zobacz więcej
Karola Bunscha 40 m², Kraków
Nowy
6 Zdjęcia Zdjęcia
info
677 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

B1-7 Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Promocja ! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 40,96m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania plus gródek…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 40 m²

Balkon Wyposażona kuchnia Ogród
677 000 zł

B1-7 Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Promocja ! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 40,96m2 w kam…

Zobacz więcej
Obozowa 118 38,93 m², Kraków
nowe
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
619 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania – bez konieczności remontu czy dodatkowych nakładów finansowych. • zabudowa kuchenna z szafkami • zmywarka • płyta kuchenna • lodówka • telewizor • łóżko • mieszkanie zadbane, gotowe do…

  • pokój

    1 pokój pokój

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 39 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Winda
619 000 zł

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania – bez konieczności remontu czy dodatkowych nakładów finansowych. • zabudowa kuchenna z szafkami • zmy…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Szuwarowa
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
890 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Mieszkanie jest klimatyzowane. Mieszkanie po remoncie w 2022 roku! Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie wraz z piwnicą ma powierzchnię prawie 60m2. Dodatkowym atutem jest garaż, bezpośrednio połączony z piwnicą w ceni…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 54 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia Piwnica
890 000 zł
Przedszkole
W odległości 539 m od Akademia Jasia i Małgosi
Szkoła
W odległości 901 m od Szkoła Podstawowa nr 53
Przedszkole
W odległości 713 m od Bajka

Mieszkanie jest klimatyzowane. Mieszkanie po remoncie w 2022 roku! Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie wraz z piwnicą ma powierzchn…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki
7 Zdjęcia Zdjęcia
info
960 000 zł
999 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Bezpośrednio od właściciela na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie i interesującym układzie.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje Mieszkanie urządzone przez architekta doskonale wykorzystuje każdy me…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 69 m²

960 000 zł
999 000 zł
Przedszkole
W odległości 598 m od Żłobek Niepubliczny Misie-Pysie
Przedszkole
W odległości 808 m od Samorządowe Przedszkole nr 95 imienia Kornela Makuszyńskiego

Bezpośrednio od właściciela na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie i interesującym układzie.Lokalizacja:Mies…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Dębniki, Jana Kantego Federowicza
9 Zdjęcia Zdjęcia
info
999 000 zł
Mieszkanie w Dębniki, Kraków, Województwo małopolskie

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 62,05 m² | 2 balkony | 2 miejsca garażowe | Ruczaj - ul. Jana Kantego Federowicza w Krakowie (Ruczaj / Dębniki).

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 62 m²

Parking Balkon Wyposażona kuchnia
999 000 zł
Opieka zdrowotna
Przedszkole
W odległości 562 m od Przedszkole Gabi
Szkoła
W odległości 779 m od Open Future International School

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 62,05 m² | 2 balkony | 2 miejsca garażowe | Ruczaj - ul. Jana Kantego Federowicza w Krakowie (Ruczaj / D…

Zobacz więcej

34 mieszkania bezpośrednio na sprzedaż w Dębniki, Kraków

Wartość nieruchomości w Dębniki
Średnia cena za m²
16 000 zł/
3.0 %
W porównaniu do Marca 2026
1.0 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
823 200 zł
Wyszukaj dokładniej
Rodzaje nieruchomości
Cechy