Trovit
Ulubione

117 mieszkania gołdap na sprzedaż

117 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Mieszkanie na sprzedaż
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
249 000 zł
Mieszkanie w Górne, Powiat pilski, Województwo wielkopolskie

Obecnie mieszkanie używane jako gabinet lekarski. Mieszkanie o powierzchni 39,7 m 2 składa się z dwóch pokoi, korytarza oraz łazienki.

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 40 m²

Balkon
249 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 351 m od Ars Medical
Przedszkole
W odległości 559 m od Przedszkole Publiczne nr 18
Szkoła
W odległości 906 m od Centrum Kształcenia NAUKA

Obecnie mieszkanie używane jako gabinet lekarski. Mieszkanie o powierzchni 39,7 m 2 składa się z dwóch pokoi, korytarza oraz łazienki.…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
312 255 zł

| Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,55 m² z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Lotników II ul. Kołobrzeska. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń oraz wysokimi s…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 39 m²

Balkon
312 255 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Ars Medical

| Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,55 m² z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Lotników II ul. Koł…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż
dużym zainteresowaniem
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
219 000 zł

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Górne, Piła Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,04 m², położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku Mieszkanie jest jasne i słoneczne - okna skierowane są na południowy za…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 32 m²

Piwnica
219 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 530 m od Ars Medical
Przedszkole
W odległości 875 m od Przedszkole Publiczne nr 3
Szkoła
W odległości 852 m od Centrum Kształcenia NAUKA

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Górne, Piła Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,04 m², położone na 3 piętrze w 4-pi…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Medyczna
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
549 798 zł

Kupujący nie płaci prowizji!Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej.POSIADAMY W OFERCIE RÓWNIEŻ INNE MIESZKANIA 2-3 POKOJOWE O ZRÓŻNICOWANYCH UKŁADACH!LOKALIZACJA - dużym atutem inwestycji jest…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 64 m²

Parking Balkon
549 798 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 452 m od Ars Medical
Przedszkole
W odległości 289 m od Przedszkole Publiczne nr 13
Szkoła
W odległości 766 m od Plac Manewrowy

Kupujący nie płaci prowizji!Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej.POSIADAMY W OFERCIE RÓWNIEŻ INNE MIESZKA…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Medyczna
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
549 798 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 64 m²

Parking Balkon
549 798 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 452 m od Ars Medical
Przedszkole
W odległości 289 m od Przedszkole Publiczne nr 13
Szkoła
W odległości 766 m od Plac Manewrowy

Zobacz więcej
Partyzantów 62,96 m², Gołdap
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
199 000 zł
Mieszkanie w Gołdap, Powiat gołdapski, Województwo warmińsko-mazurskie

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Gołdapi – 62,96 m² + duża piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gołdapi, idealne Mieszkanie jest jasne, ustawne i daje duże możliwości aranżacyjne. Klas…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 63 m²

Piwnica
199 000 zł

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Gołdapi – 62,96 m² + duża piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Goł…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Gołdap, ul. Kolejowa, 52 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
350 000 zł

Najważniejsze informacje: • Powierzchnia: 52 m² • I Piętro • Czynsz: tylko 234,41 zł/miesiąc Mieszkanie po GENERALNYM REMONCIE (2024 r.) - wprowadzasz

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 52 m²

Wyposażona kuchnia Piwnica
350 000 zł

Najważniejsze informacje: • Powierzchnia: 52 m² • I Piętro • Czynsz: tylko 234,41 zł/miesiąc Mieszkanie po GENERALNYM REMONCIE (2024 r.) - w…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Medyczna
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
442 395 zł

Kupujący nie płaci prowizji!Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej.Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie:II piętro - 8600zł/ m2III piętro - 8650zł/ m2IV piętro - 8700zł…

  • pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 51 m²

Parking Balkon
442 395 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 452 m od Ars Medical
Przedszkole
W odległości 289 m od Przedszkole Publiczne nr 13
Szkoła
W odległości 766 m od Plac Manewrowy

Kupujący nie płaci prowizji!Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej.Ten układ mieszkania dostępny jest na in…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Medyczna
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
437 310 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 51 m²

Parking Balkon
437 310 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 452 m od Ars Medical
Przedszkole
W odległości 289 m od Przedszkole Publiczne nr 13
Szkoła
W odległości 766 m od Plac Manewrowy

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Medyczna
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
442 395 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 51 m²

Parking Balkon
442 395 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 452 m od Ars Medical
Przedszkole
W odległości 289 m od Przedszkole Publiczne nr 13
Szkoła
W odległości 766 m od Plac Manewrowy

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż, Medyczna
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
437 310 zł

• pokoje

    3 pokoje pokoje

  • 51 m²

Parking Balkon
437 310 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 452 m od Ars Medical
Przedszkole
W odległości 289 m od Przedszkole Publiczne nr 13
Szkoła
W odległości 766 m od Plac Manewrowy

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Gołdap, 43 m² Mieszkanie
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
193 500 zł

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 4. piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie idealne zarówno dla pary, singla, jak i małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Cena…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 43 m²

Piwnica
193 500 zł

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 4. piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie idealne…

Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
545 000 zł

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego na parterze nowoczes…

  • pokoje

    2 pokoje pokoje

  • 60 m²

545 000 zł
Opieka zdrowotna
W odległości 1 km od Ars Medical

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzeda…