Trovit
Ulubione

30 działki nekla na sprzedaż w Dobrcz, Gmina Dobrcz

30 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Działka z domkiem w Borówce, 395 m², las, jezioro
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
159 900 zł
Działka w Nekla, Powiat bydgoski, Województwo kujawsko-pomorskie

Dobrcz*Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Borówka” koło Nekli, w gminie Dobrcz.

  • 395 m²

Wyposażona kuchnia Piwnica Taras
159 900 zł

Dobrcz*Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych „…

Zobacz więcej
Działki budowlane w Nekli z MPZP i mediami, 908 m²
5 Zdjęcia Zdjęcia
info
163 440 zł

budowlane w Nekli z możliwością łączenia | 180 zł/m² | MPZP i media Na sprzedaż 4 działki budowlane o łącznej powierzchni 1 646 m², położone w miejscowości Nekla Dobrcz, powiat bydgoski).

  • 908 m²

163 440 zł

budowlane w Nekli z możliwością łączenia | 180 zł/m² | MPZP i media Na sprzedaż 4 działki budowlane o łącznej powierzchni 1 646 m², położone…

Zobacz więcej
Działki budowlane w Nekli, 1256 m², blisko natury
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
226 080 zł

DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ - NEKLA, UL. JEŻYNOWA, GMINA DOBRCZ, POWIAT BYDGOSKI Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i rozwijającej się części miejscowości Nekla

  • 1 256 m²

226 080 zł

DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ - NEKLA, UL. JEŻYNOWA, GMINA DOBRCZ, POWIAT BYDGOSKI Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane położone…

Zobacz więcej
Działka 1520 m² pod dom i inwestycję, blisko jeziora
3 Zdjęcia Zdjęcia
info
170 000 zł

TYLKO U NAS!Działka pod budowę domu niedaleko jezioraSzukasz idealnego miejsca pod budowę domu? A może myślisz o mądrej inwestycji? Poznaj działki w Nekli - to wyjątkowa okazja, która łączy ciszę natury z wygodą miejskiej cod…

  • 1 521 m²

Ogród
170 000 zł

TYLKO U NAS!Działka pod budowę domu niedaleko jezioraSzukasz idealnego miejsca pod budowę domu? A może myślisz o mądrej inwestycji? Poznaj d…

Zobacz więcej
Działka budowlana 1075 m² w Nekli, z MPZP, blisko jeziora
2 Zdjęcia Zdjęcia
info
210 000 zł

Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w Nekli, nieruchomość objęta MPZP: a) na poszczególnych działkach możliwość budowy wyłącznie jednego budynku mieszkalnego, pomieszczenia gospodarcze i garażowe należy łączyć „…