Trovit
Ulubione

11 domy na sprzedaż w Przybyszew

11 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Dom na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
890 000 zł
Dom w Promna, Powiat białobrzeski, Województwo mazowieckie

Działka w kwadracie, częściowo zalesiona, zmieści komfortowo drugi taki dom, na posesji 3 murowane, zadaszone miejsca postojowe, w tym jeden garaż oraz

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 178 m²

Parking Piwnica
890 000 zł

Działka w kwadracie, częściowo zalesiona, zmieści komfortowo drugi taki dom, na posesji 3 murowane, zadaszone miejsca postojowe, w tym jeden…

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
539 000 zł
Dom w Promna-Kolonia, Powiat białobrzeski, Województwo mazowieckie

Duża posiadłość 5100 m² z dwoma budynkami mieszkalnymi, garażami i stodołą – gmina Promna. Szukasz miejsca z ogromnym potencjałem – do zamieszkania, pod biznes, kwatery pracownicze, warsztat, agroturystykę lub jako dom wielop…

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 227 m²

Piwnica Taras
539 000 zł

Duża posiadłość 5100 m² z dwoma budynkami mieszkalnymi, garażami i stodołą – gmina Promna. Szukasz miejsca z ogromnym potencjałem – do zamie…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Biejków, 85 m² Dom
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 199 999 zł
Dom w Biejków, Powiat białobrzeski, Województwo mazowieckie

SIEDLISKO Dzień dobry, Do sprzedania mamy dom ok. 85 m2 na bardzo dużej działce 15 800 m2 w Biejkowie nad Pilicą. - Działka jest ogrodzona. - Do działki prowadzi gminna droga asfaltowa. - Na działce znajduje się murowany dom

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • 85 m²

Wyposażona kuchnia
1 199 999 zł

SIEDLISKO Dzień dobry, Do sprzedania mamy dom ok. 85 m2 na bardzo dużej działce 15 800 m2 w Biejkowie nad Pilicą. - Działka jest ogrodzona.…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Promna, 130 m² Dom
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
1 990 000 zł
Dom w Promna, Powiat białobrzeski, Województwo mazowieckie

Bez pośredników! Sprzedam wyjątkową nieruchomość mieszkaniowo-usługową o łącznej powierzchni 270 m², położoną w doskonałej lokalizacji w Promnej k. Białobrzegów. To idealne rozwiązanie dla osób szukających gotowego miejsca do…

  • 130 m²

Parking
1 990 000 zł

Bez pośredników! Sprzedam wyjątkową nieruchomość mieszkaniowo-usługową o łącznej powierzchni 270 m², położoną w doskonałej lokalizacji w Pro…

Zobacz więcej
Dom 227,30 m², Promna Kolonia
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
539 000 zł

Duża posiadłość 5100 m² z dwoma budynkami mieszkalnymi, garażami i stodołą – gmina Promna. OPIS NIERUCHOMOŚCI Główny dom – 227 m² powierzchni użytkowej.

  • pokoje

    4 pokoje pokoje

  • łazienka

    1 łazienka łazienka

  • 227 m²

Piwnica Taras
539 000 zł

Duża posiadłość 5100 m² z dwoma budynkami mieszkalnymi, garażami i stodołą – gmina Promna. OPIS NIERUCHOMOŚCI Główny dom – 227 m² powierzchn…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Biejkowska Wola, 420 m² Dom
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
3 200 000 zł
Dom w Biejkowska Wola, Powiat białobrzeski, Województwo mazowieckie

KLUCZOWE CECHY NIERUCHOMOŚCI: - dwa domy położone na działce o łącznej powierzchni - 17 500 metrów kw. (7 500 metrów kw. część zagospodarowana, 10 000 o łącznej powierzchni - 250 metrów kw - dom jednorodzinny pod lasem, zbudo…

  • pokoje

    10 pokoje pokoje

  • 420 m²

Parking Taras
3 200 000 zł

KLUCZOWE CECHY NIERUCHOMOŚCI: - dwa domy położone na działce o łącznej powierzchni - 17 500 metrów kw. (7 500 metrów kw. część zagospodarowa…

Zobacz więcej
Bezpośrednio, Falęcice Wola, 5200 m² Działka
dużym zainteresowaniem
Zobacz zdjęcie Zdjęcia
info
209 000 zł
Działka w Falęcice-Wola, Powiat białobrzeski, Województwo mazowieckie

Działka posiada Plan Miejscowy (MPZP) dla gminy Promna z przeznaczeniem działki jako 9.3 RM/MN oraz 9.1 R. Zgodnie z MPZP planowaną działkę 37/6 (5200 m2) można podzielić np. na 3 działki zagrodowe po min. 1500 m lub na 6 dzi…

209 000 zł

Działka posiada Plan Miejscowy (MPZP) dla gminy Promna z przeznaczeniem działki jako 9.3 RM/MN oraz 9.1 R. Zgodnie z MPZP planowaną działkę…

Zobacz więcej

11 domy na sprzedaż w Przybyszew

Wartość nieruchomości w Przybyszew
Średnia cena za m²
7 682 zł/
0.0 %
W porównaniu do Marca 2026
3.1 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
1 365 000 zł