Trovit
Ulubione

31 domy na sprzedaż w Morasko Radojewo, Poznań

31 rezultatów
Filtry
Sortuj wg
Dom, Poznań Morasko Radojewo Morasko, Okolewo, 270.00 m², sprzedam dom
12 Zdjęcia Zdjęcia
info
2 549 999 zł
Dom w Morasko-Radojewo, Poznań, Województwo wielkopolskie

Dom, Poznań Morasko-Radojewo (Morasko), domy, Okolewo. Przedstawiamy indywidualnie zaprojektowany dom o powierzchni 270,26 m², usytuowany w spokojnej i zielonej części Poznania – przy ul. Okolewo.…

  • pokoje

    6 pokoje pokoje

  • 270 m²

Taras
2 549 999 zł
Przedszkole
W odległości 587 m od Przedszkole nr 184

Dom, Poznań Morasko-Radojewo (Morasko), domy, Okolewo. Przedstawiamy indywidualnie zaprojektowany dom o powierzchni 270,26 m², usytuowany w…

Zobacz więcej

31 domy na sprzedaż w Morasko Radojewo, Poznań

Wartość nieruchomości w Morasko-Radojewo
Średnia cena za m²
9 445 zł/
0.0 %
W porównaniu do Marca 2026
18.5 %
W porównaniu do Kwietnia 2025
Średnia wartość nieruchomości
1 800 000 zł
Rodzaje nieruchomości
Cechy